Спецефекти фотопанно «Just Concrete»

Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»Для ефектного акценту в інтер’єрі дизайнери мають фотопанно на найпомітнішою стіні апартаментів. Це як би візитна картка, куди можна помістити логотип компанії (якщо це офіс), слоган або ключову цитату ( якщо це клуб, магазин або кафе), а також (одним-двома словами) назва установи – для візитерів. Фотошпалери – це брендовий дизайн модних інтер’єрних стилів хай-тек, лофт і мінімалізм і для житлових просторів великих розмірів по площі і висоті стель. Вже сама тема внутрішньої обробки приміщень декоративними видами бетону або цементу революційна для сучасного будівництва! Дизайнери панно KT Exclusive створили сміливу версію фотошпалер, що імітує фактури як будівельних, так і декоративних цементів і бетонів JUST CONCRETE (Тільки цемент!). Вже сам вигляд бетонної поверхні на підсвідомому рівні вселяє відчуття міцності і стабільності.

Це місце – безпечне і надійне, люди тут мужні, організовані і відповідальні, – таке наше відчуття, коли погляд зупиняється на фрагменті стіни з бетону, якщо, звичайно, весь простір органічно і витримано в єдиному мінімалістичному стилі. Щільно пригнані один до одного світло-сірі бетонні плити у формі квадратів, прикріплені до поверхні стіни спеціальними шурупами ( висота цих фотопанно 418см при ширині 270см). У поєднанні з підлогою з полірованого бетону стіна з цим дизайном фотошпалер виглядає надійною і символізує стриманість і гідність.

Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»Спецэффекты фотопанно «Just Concrete» Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»

Застиглі в камінь пухирчасті цементні маси з розлученнями і шарами, різними по висоті, нагадують морську безодню і виглядають ефектно, навіть артистично! Тонована плямиста (від попелу до мокрого асфальту) вертикальна поверхня шорстка фотополотна JUST CONCRETE у поєднанні з білим кольором в інтер’єрі дуже виразна і асоціюється з передгрозовий атмосферою. Широкі горизонтальні цементні блоки зберегли на бічній поверхні пам’ятні сліди дерев’яної опалубки, в яку були залиті, щоб перетворитися в потужну стіну! Точно відтворена фактура грубої цементної штукатурки з об’ємними мазками шпателем.

Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»Спецэффекты фотопанно «Just Concrete» Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»

Антрацитова поверхню настінного панно з м’якими об’ємними хвилями. «Нарешті дизайн з жіночною ноткою», – скажете Ви! Стіна, складена з бетонних блоків, в коричневих тонах, візуально грубо оброблених. Цей дизайн вражає справжньої достовірністю! Цілий ряд артикулів цієї колекції також талановито імітує поліровані поверхні граніту, мармуру та пісковику, а також брутальну кам’яну кладку стін старих будинків і фортець, давно довели свою міцність та незламність!

Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»Спецэффекты фотопанно «Just Concrete»