Дніпропетровські шпалери Ланіта: краса і надійність без переплат

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Виробник, який дійсно піклується про клієнтів – саме так можна охарактеризувати фабрику шпалер Ланіта, розташовану в Україні.

Вдаючись до використання європейської техніки і перевіреного сировини, залучаючи кращих професіоналів у своїй сфері і орієнтуючись на запити ринку, компанія зуміла втілити в реальність продукцію, яка не може не сподобатися любителям якісних та стильних матеріалів для стін.

Досить часто в гонитві за брендами ми не помічаємо дійсно якісну і професійно виконану продукцію, хоча коштує вона набагато дешевше популярних аналогів.

Шпалери Ланіта з України – це живий приклад такого виробництва: незважаючи на молодість, компанія вже конкурує навіть з європейськими виробниками і підтримує високий попит за межами українського ринку.

Визнане лідерство компанії пояснюється багатьма факторами, але основна причина успіху полягає в тому, що тільки матеріали, перевірені до найдрібніших деталей, що випускаються в широкий вжиток. А відгуки про шпалерах Ланіта – це ще один доказ незаперечного якості і дизайну, цікавого покупцям.

Робота фабрики

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Шпалерна фабрика Вініл р. в Дніпропетровську ось вже 18 років здійснює професійне виробництво настінних матеріалів, і протягом недовгого терміну функціонування зайняла лідируючі позиції по багатьом критеріям на території України і за її межами. Марка шпалер для стін Ланіта популярна в європейських країнах, а також на території СНД, де щорічно реалізується чимала частина виробленої продукції.

Політика компанії спрямована не тільки на потенційних клієнтів, але і на побудову довірчих відносин з конкуруючими фабриками, дозволяє відкривати нові способи виробництва і оформляти шпалери у відповідності з актуальними модними тематиками.

Сучасні шпалери фабрики Вініл – це вінілові покриття на основі з паперу і флізеліну, що відповідають якісним європейським нормативам і випускаються на вдосконаленому технологічному обладнанні. А професійна аналітика ринку основних територій продажів продукції дозволяє створювати колекції, що задовольняють будь-які споживчі запити.

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Увага! Технологічна база фабрики шпалер Ланіта є найбільш ефективною та сучасною серед всіх виробників на території України і країн СНД. Саме тому компанія не тільки випускає шпалери першокласного якості, але і значно випереджає конкурентів за обсягами випуску матеріалів.

Здійснюючи виробництво на основі замкнутого циклу, компанія забезпечила зниження собівартості продукції до мінімального рівня. Шпалерна фабрика Вініл оснащена власною дизайнерською студією, обладнано лазерними механізмами, а також славиться ультрасучасними технологіями, завдяки чому щомісяця здійснюється виробництво більше 3 мільйонів рулонів шпалер для стін.

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

І сировина і готова продукція піддаються детальному контролю в лабораторіях фабрики Вініл, тому до реалізації допускаються тільки пройшли перевірку матеріали. Екологічно нешкідливе сировину, використовуване для створення шпалерних покриттів, що не завдає шкоди станом здоров’я, тому асортимент фабрики включає і шпалери для дитячих кімнат.

Дизайнери та стилісти, які працюють у спеціальній студії компанії, що орієнтуються на модні тенденції національної та європейської культури, вносять свої деталі оформлення продукції і випускають колекції з унікальним і неповторним стилем. Особливість фабрики проявляється в можливості створення авторських колекцій за наданими ескізами покупців.

Особливості продукції

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

В якості основної категорії асортименту фабрики виступають вінілові шпалери Ланіта на паперовій та флізеліновій основі.

Залежно від особистих переваг, фінансових можливостей і призначення кімнати споживачі можуть вибрати будь-який підходящий варіант. Наприклад, шпалери Ланіта на флізеліновій основі відрізняються більш тривалим терміном служби, а також підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень.

А паперові шпалери з вініловим покриттям підійдуть для тих, хто прагне придбати недорогі, але красиві матеріали для оздоблення, і періодично змінювати загальну обстановку в інтер’єрі.

Вініл, що наноситься на поверхню шпалер такого типу, покликаний виконувати відразу кілька важливих функцій. По-перше, він виступає додатковим захистом поверхні ваших стін. По-друге, такі шпалери спокійно переносять миття, фарбування і обробку хімічними засобами.

І, звичайно ж, один з найважливіших плюсів таких шпалер – це рельєфна гравіювання, що сприяє маскуванню нерівностей стін і створення неповторного дизайну шпалерних покриттів.

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Флізелінові шпалери Ланіта підійдуть для тих, хто турбується про можливості намокання паперової основи або її псування від надмірного нанесення клейкої маси. Тим не менш, навіть паперові шпалери цієї марки здивують вас досить високою якістю, оскільки їх випуск заснований на європейських технологіях і виробничих процесах.

Так чому ж шпалери торгової марки Ланіта зуміли завоювати довіру покупців? Рекомендуємо вам звернути увагу на чималу кількість переваг таких покриттів в процесі поклейки і експлуатації:

 • міцність і багатошаровість шпалер, дозволяє запобігти механічні дефекти від випадкових контактів;
   
 • можливість очищення сухим методом, а також за допомогою вологої тканини з використанням миючих засобів;
   
 • стійкість фарб і матеріалів до вигоряння при попаданні сонячних променів;
   
 • простота нанесення на поверхню будь-якого типу, а також безперешкодне зняття шпалер у разі необхідності;
   
 • відсутність необхідності комплексної підготовки поверхні стін;
   
 • можливість використання в приміщеннях з високою вологістю і ризиком попадання води на поверхню шпалер;
   
 • яскравість і насиченість фарб, якісне виконання малюнка;
   
 • широкий асортимент і доступна вартість.

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Завдяки професійній роботі фабрика зуміла вийти в лідери відразу за кількома параметрами, і найбільш значущими серед них є неперевершена якість, низькі розцінки, а також приємний зовнішній вигляд кожного варіанту, представленого в колекціях.

Важливо! Число варіацій шпалер різного стилю в асортименті фабрики перевищує 50 тисяч, а щорічне розширення колекцій дозволяє повністю задовольнити запити ринку.

Асортимент шпалерної продукції

Колекції компанії названі певною комбінацією літер і цифр: такий підхід пов’язаний з універсальністю кожної серії, оскільки вони включають найрізноманітніші тематики і композиції, і немає сенсу об’єднувати їх одним назвою.

Визначитися з вибором буде набагато простіше, якщо знати, в яких напрямках дизайнери оформляють свої творіння.

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Найпоширеніші і популярні тематики, що дозволяють вигідно представити шпалери Ланіта в інтер’єрі:

 • класика: завитки, плавні візерунки великих і дрібних розмірів, рослинні елементи, ефекти з рельєфом та позолотою (шпалери Азалія, Люсія, Валентино, Рафаель, Марсель) – від 1460 до 1500 рублів;
   
 • природна тематика і флористика: листя, бутони квітів, тонкі гілочки, доповнені мерехтливими переливами (Люсія, Фенікс, Діана, Калу, Тюльпан, Флора, Алмаз) – від 780 до 1500 рублів;
   
 • геометрія: вертикальні смуги і лінії, клітина, хвилі, прямокутники, прикрашені рослинними і класичними мотивами (Ніколь, Сафарі, Альт, Лайт, Кіпр, Валентино та інші) – від 515 до 780 рублів;
   
 • однотонні шпалери з рельєфом (Скіф, Еллада, Бароко, Маркіз, Оскар) – від 750 рублів.

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Безсумнівно, і якість, і стиль колекцій підтверджують високий професіоналізм виробників, і багато покупців вже встигли переконатися в цьому в процесі оформлення своїх інтер’єрів. Деякі з них поділилися з нами своїми враженнями.

Христина, Перм: Серед усіх дитячих шпалер (а подивилися ми їх чимало) саме марка Ланіта залучила нас яскравим і рельєфним малюнком. Вибрали для дитини шпалери з веселими ведмедиками, намальованими по всій поверхні полотна.

Сподобалося, що і колір, і характер малюнка орієнтований на різний вік, тому навіть через кілька років нам не довелося б вибирати інший варіант. Малюку було цікаво розглядати картинки і навіть шукати загадані мною предмети на полотні, хоча, звичайно, з часом від його ручок залишилися деякі потертості внизу стіни.

Якщо говорити про якість, то плюсів я побачила предостатньо: клеяться дуже просто, на поверхні не утворилися бульбашки з повітрям, тому навіть не довелося розгладжувати шпалери по кілька разів. Шпалери не рвуться і легко стикуються, а невеликі помилки можна без особливих зусиль підправити вже після поклейки. Ставлю найвищу оцінку за якість, і за дизайн.

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Людмила, Нижній Новгород: Вирішили зробити ремонт перед продажем квартири, природно, хотілося заощадити, але знайти щось приємне на дотик, і за зовнішнім виглядом. Клеїли вітальню, тому орієнтувалися на міцність і стійкість до потертостей. Шпалери української фабрики Ланіта спочатку викликали сумніви, так як їх ціна не говорить про високу якість. Але вже після покупки переконалися, що не помилилися: на висоті і міцність, і світлостійкість, і навіть до миття шпалери абсолютно байдужі.

Поклейка я займалася самостійно, і навіть тут не можу висловити претензій, так як навіть без досвіду і сторонньої допомоги впоралася на ура. Поки що полотна не відклеїлися і не втратили зовнішній вигляд, тому я дуже задоволена і знаю, що в наступний раз буду купувати тільки такі шпалери.

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Андрій, Калуга: В процесі ремонту було багато проб і помилок, але саме так я і дізнався про марку Ланіта і чудовій якості цих матеріалів. Спочатку залучив широкий вибір, але, оскільки для моєї кімнати підійшли б практично всі шпалери (оформлена у нейтральних тонах), я орієнтувався на простоту поклейки і термін служби.

Сподобалося, що ні швів, ні помятостей після поклейки я не виявив, та й висохли шпалери дуже швидко. А враховуючи, що я купував їх за дуже низькою ціною, залишився задоволений подвійно. Якщо хочете впоратися з оформленням інтер’єру швидко і без зайвих витрат, але отримати якісний і красивий результат – це те, що вам підійде!

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Ольга, Оренбург: Робили з подругою ремонт на дачі. Звичайно ж, без чоловічої допомоги не сподівалися на відмінний результат, тому навіть шпалери вибирали, орієнтуючись на поради консультантів. Вибрали покриття марки Ланіта приємного зеленого відтінку. Плюси: швидка поклейка (і, що особливо важливо, дуже проста), приємна фактура, нейтральний колір, висока стійкість, можливість очищення.

Якщо чесно, боялася, що вони відклеяться, адже ми не професіонали, так і клей вибирали не найдорожчий. Але, на щастя, все закінчилося добре, і тепер ми можемо насолоджуватися затишною обстановкою з природним акцентом. Задоволені і будемо радити всім.

Днепропетровские обои Ланита: красота и надежность без переплат

Вибір таких шпалер для інтер’єру – це цікавий і приємний процес: практично кожен сюжет має свої особливості, а професійно представлені кольори по-різному грають в залежності від освітлення. Велика кількість декоративних ефектів, властивих колекцій, – це ще один плюс на користь шпалер такий марки, адже не кожен виробник може похвалитися наявністю недорогих шпалер з авторськими тематиками. Роблячи вибір на користь якості, ви отримаєте та яскравий дизайн, не переплачуючи за бренд – ця особливість і стала головною причиною успіху торгової марки Ланіта.