Шпалери Версаль для вашого будинку: недорогі покриття з України

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Шпалери Версаль фабрики Едем – це не тільки одні з найбільш купованих шпалер з України, але й одні з найбільш часто рекомендованих вітчизняними споживачами.

Така прихильність українського виробництва пояснюється дуже просто: поєднанням приємного дизайну і високої якості може похвалитися далеко не кожен, а фабрика Едем не тільки поєднала ці характеристики, але і запропонувала шпалери за низькою ціною.

Далеко не кожен виробник може похвалитися справді конкурентоспроможною продукцією, тому що догодити одразу всім клієнтам – неможливо. Тим не менш, шпалери фабрики Версаль з України вже тривалий час підтримують високий рівень і вважаються одними з найбільш якісних і стильних на українському ринку.

Компанія «Едем» стала першою на території України, що випустила шпалери на основі спіненого вінілу, і сьогодні займає лідируючі позиції в цьому виробництві. Величезний плюс марки – широкий асортимент фактурних покриттів для стін з різноманітною колірною гамою: шпалери для стін Версаль підходять до абсолютно будь-якого інтер’єру.

Історія

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Стабільне лідерство – саме так можна охарактеризувати роботу фабрики шпалер у Дніпропетровську під назвою «Едем». З моменту створення (1997 рік) ця компанія реалізовує тільки якісні і привабливі по дизайну вироби для оформлення стін і інших поверхонь.

Прагнучи робити шпалери, цікаві широкому колу клієнтів, представники компанії досить швидко вийшли на новий технологічний рівень, і сьогодні фабрика може конкурувати навіть з європейськими виробниками шпалер.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Головна особливість шпалер Едем з України – це необмежений вибір фактурних покриттів, виконаних в самих незвичайних стилях і тільки натуральних відтінках. Кожен артикул – це якісні, яскраві і привабливі за ціною шпалери, відповідають актуальним тенденціям у сфері моди.

Важливо! Вже через рік після початку роботи фабрика зайнялася установкою екологічно чистого обладнання, що не завдають шкоди навколишньому середовищу. Екологічність і висока ефективність виробництва сприяли отриманню величезної кількості нагород і знаків якості, тому надійність дніпропетровських шпалер підтверджувалося неодноразово.

Для підтримки конкурентоспроможності компанія регулярно проводить навчання та підвищує кваліфікацію персоналу, тому продукція Едем – це результат старанної і професійної роботи фахівців. Сировина для шпалер закуповується тільки у перевірених постачальників з європейських країн і теж відрізняється високою якістю.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

В асортимент фабрики входять вінілові та флізелінові шпалери Версаль. Матеріали виготовляються на виробничих потужностях, створених німецькими, французькими, голландськими та англійськими компаніями зі світовим ім’ям. Результат сучасного та надійного обладнання – універсальні і практичні шпалери з довгим терміном служби.

Беручи участь у виставках та інших конкурсних заходах, компанія не тільки привертає все більшу кількість клієнтів, але і підтверджує професійний інженерний і дизайнерський підхід до створення кожної моделі шпалер для стін. З 2002 року продукція фабрики «Едем» (Версаль) була удостоєна декількох нагород, в тому числі і за участь у Всеукраїнському конкурсі якості.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Ще одним доказом успішності роботи компанії стала випущена в 2013 році колекція Статус, яка миттєво привернула увагу споживачів. Сьогодні шпалери Статус з України вважаються одними з найбільш затребуваних серед українських брендів.

Асортимент компанії представлений рельєфними вініловими шпалерами на основі паперу, а також вініловими покриттями на флізеліновій основі. Сукупна кількість артикулів в колекціях перевищує 450 видів шпалер, тому кожен з вас, безсумнівно, знайде ідеальний варіант для свого будинку. До того ж, крім професійного представлення кольору та оформлення сюжетів, вінілові шпалери Версаль характеризуються великою кількістю корисних властивостей і позитивних експлуатаційних характеристик.

Вибираємо якісні матеріали

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Збереження шпалер в процесі довготривалого використання підтверджується, насамперед, їх зовнішнім виглядом, тому всі шпалери марки Версаль стійкі до ультрафіолету, що псує колір і якість малюнка на зовнішньому шарі. Крім того, щільна структура шпалер вплинула на підвищену стійкість матеріалів до будь-якого механічного впливу.

Додаткові характеристики:

 • спокійне реагування на потрапляння вологи і можливість очищення з використанням спеціалізованих засобів;
   
 • формостійкість матеріалів у приміщеннях з будь-яким мікрокліматом;
   
 • простота наклеювання на стіну без сторонньої допомоги;
   
 • екологічна безпека складу;
   
 • довгий термін експлуатації.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Для забезпечення надійного закріплення матеріалів клей наноситься на поверхню стіни, а сухі рулони прикладаються до обробленій зоні. Для поклейки шпалер марки Версаль переважно використовувати клей для важких вінілових покриттів: він надійніше схопить полотно і не просочиться крізь його структуру.

Важливо! Перш ніж приклеїти такі шпалери на стіну, ретельно підготуйте поверхню. Її необхідно очистити від зайвих матеріалів і фарби, вирівняти і позбутися нерівностей, а також закласти істотні недоліки, які можуть кидатися в очі.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Аналізуючи потреби покупців, фабрика випустила серію шпалер під фарбування Версаль, забезпечивши можливість оформлення стін у відповідності з особливостями колірної гами конкретного приміщення.

Ціна шпалер Версаль залежить від особливостей складу, складності дизайну і параметрів рулону, але, в будь-якому випадку, вона буде невисокою і доступною для кожного.

Матеріали, що випускаються під цією маркою, підійдуть для обробки гіпсокартонних, пластикових, дерев’яних поверхонь, кам’яних споруд та металевих перегородок. Правильність вибору клею і дотримання особливостей поклейки забезпечить вам якісний і довговічний результат.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Асортимент продукції фабрики

На сьогоднішній момент компанія Едем славиться двома колекціями настінних матеріалів: відомий Версаль і Статус, розроблений в 2013 році. Шпалери Статус і Версаль в інтер’єрі вашого будинку дозволять створити акцент на весняній і теплій атмосфері, будуть сприяти створенню комфортної обстановки незалежно від особливостей оформлення інтер’єру.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Версаль

Для того щоб шпалери Версаль в інтер’єрі вашої кімнати виглядали найбільш вдало, бажано заздалегідь визначитися з вибором малюнка.

Колекція представлена наступними варіантами настінних покриттів:

 • класичні рельєфні візерунки на ніжному тлі – від 1200 рублів;
   
 • вертикальна смужка в теплих тонах, клітка і геометричні візерунки – від 590 рублів;
   
 • яскраві троянди на нейтральному тлі – від 1190 рублів;
   
 • дрібний принт, однотонні покриття з ще відчутною фактурою – від 1090 рублів;
   
 • сюжети для дитячих кімнат у вигляді смайлів і написів – від 390 рублів.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Завдяки універсальності відтінків і малюнків такі шпалери знайдуть застосування не тільки в спальні або вітальні, але також в передпокої, на кухні і в офісних приміщеннях.

Статус

Шпалери Status з України – це окрема колекція ніжних шпалер, оформлених, переважно, на природні і весняні тематики.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Популярні сюжети:

 • класичні завитки – від 1650 рублів;
   
 • весняні квіти на ніжному тлі – від 1470 рублів;
   
 • дрібний фактурний малюнок в точку – від 1550 рублів;
   
 • вертикальна смужка світлих і темних відтінків – від 1650 рублів;
   
 • хвилясті лінії – від 1550 рублів;
   
 • однотонні шпалери природних тонів з ледве видимим рослинним візерунком – від 890 рублів;
   
 • непомітні фактурні штрихи – від 840 рублів.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Шпалери Статус в інтер’єрі старовинного та сучасного типу будуть виглядати по-різному, але, в будь-якому випадку, цікаво і свіжо, тому й залучають нових покупців. Переконатися у затребуваності продукції цієї фабрики можна з відгуків про шпалери Версаль.

Сергій, Новокузнецьк: Вже не в перший раз стикаюся з шпалерами Версаль з України, тому при виборі матеріалів для оформлення вітальні був впевнений у своєму рішенні. Незважаючи на те що їх не можна назвати дорогими, якість залишається на досить високому рівні. Для оформлення інтер’єру зупинився на світлих і непомітних матеріалах, так як хотілося освіжити обстановку. Вибрав шпалери з текстурою у вигляді абстрактних візерунків.

Сподобалося, що не довелося стикувати полотна між собою, оскільки навіть незначні відмінності в штрихах зовсім не кидаються в очі при будь-якому освітленні і ракурсі. Порадувала щільність шпалер, хоча видимих місцях навіть найменші порізи на такому матеріалі можуть привернути увагу.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

В цілому, можу залишити тільки позитивні відгуки: і якість, і дизайн, і вартість шпалер відповідали моїм побажанням. Отримав теплу і спокійну обстановку, як і хотів.

Юлія, Смоленськ: Не хотілося купувати погані шпалери, тому я визначалася з вибором дуже довго. Знайомі порадили дніпропетровську фабрику шпалер «Едем», і я вирішила спробувати. Досить швидко знайшла потрібний відтінок, спеціально вибирала варіант без помітної картинки, щоб не морочитися з процесом стикування малюнка.

Привернуло, що за рахунок текстури такі шпалери відмінно приховують нерівності стін в моїй кімнаті. До речі, я вибрала вінілові шпалери: вони краще за інших переносять будь-які негативні впливи, а мені хотілося надовго забезпечити комфорт.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

За рахунок щільної структури виникли невеликі труднощі з поклейкою: не у всіх місцях шпалери трималися, як слід, а через кілька днів деякі кінці взагалі відстали від стін. Тим не менш, враховуючи масу інших плюсів, залишилася задоволена, а проблеми з наклеюванням пояснюю тим, що не підготувала поверхню.

Серед мінусів, які суттєво вплинули на загальне враження, можу відзначити тільки стійкий запах. Але гарний зовнішній вигляд, хороша якість та надійність все ж перекривають і цей недолік.
Георгій, Липецьк: На косметичний ремонт не хотілося відводити багато часу, тому вирішили, що зупинимося на дорогому, але перевіреному варіанті – і придбали шпалери Едем Версаль. За порадою друзів, які вже мали досвід поклейки таких матеріалів, зупинилися на непомітних, але приємних за стилем і фактурі шпалерах світлого відтінку. По-перше, здивувала нестандартна ширина рулону, хоча вже в процесі наклеювання ми швидко пристосувалися і відзначили плюси таких параметрів. По-друге, варто віддати належне стійкій основі: це і додаткова стійкість, і переносимість вологи, і довгий термін служби, що дуже важливо для нашої сім’ї.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Інструкція, прикладена до рулону, детально описує процес поклейки, так що ми впоралися без майстрів і не помітили ніяких недоліків. Клей наносили на стіну, а зверху прикладали сухий рулон. Сподобалося, що шпалери не мнуться і не рвуться навіть при різких рухах, тому про збереження зовнішнього вигляду можна не переживати. Відмінна якість!
Ірина, Білгород: Оформляла вітальню, і хотілося знайти що-небудь в класичному стилі. Практично всі варіанти, які я подивилася, створювали б занадто состаренную обстановку, а мені хотілося чогось більш сучасного, тому шпалери Статус від Версаль і привернули мою увагу. Вибрала білі шпалери з ніжними контрастними візерунками.

Порадувало співвідношення вартості і якості: досі не спостерігала ніяких мінусів експлуатації і впевнена, що вони протримаються ще довгий час, не помінявши зовнішній вигляд.

Обои Версаль для вашего дома: недорогие покрытия из Украины

Немає нічого приємніше, ніж спостерігати теплий і затишний інтер’єр рідного дому, і виробники Версаль створювали шпалери саме з цією метою. Впоралися вони чи ні – вирішувати вам, але ми впевнені, що продукція цієї марки залишить у вас тільки гарні враження, а інтер’єр після ремонту заграє новими, оновленими фарбами.

Пропонуємо подивитися презентаційне відео про фабриці Едем, що випускає шпалери Статус і Едем, описані вище: