Фіолетовий – колір року!

Фиолетовый - цвет года!Інститут кольору PANTONE – визнаний авторитет у світовому дизайні: його уніфікована колірна палітра допомагає обрати потрібний колорит з декількох тисяч відтінків! Це як еталон мір і ваг, як вимірювання часу за Гринвічем, Полярна зірка для мандрівників по океану фарб, тому що у будь-якому куточку світу Вас зрозуміють правильно, якщо будуть визначені шестизначний номер і назву потрібного відтінку згідно з оцифрованим таблиць Інституту кольору PANTONE! Це інститут Пантон визначає модні кольори року, і Світ дизайну починає творити свої майбутні блискучі колекції одягу та взуття, шпалери і тканини для інтер’єрів!

За версією Пантона фіолетовий колір – тренд 2018го року і зимового початку 2019го. Глибокий фіолетовий колір асоціюється з нескінченним космосом. Вдивляючись в його глибину, можливо проникнути в таємниці Всесвіту і (а раптом?) увійти в контакт зі Світовим Розумом…Фіолетовий вважають медитативним кольором, наповненим духовною енергією, що допомагає розкрити творчий потенціал!

Шпалери в ультра-фіолетовому колориті зможуть підкреслити неординарність мешканців житлового простору, навіть якщо інтер’єр витриманий в традиційному класичному стилі. Якщо шпалерні принти геометричны, абстрактні або у манері імпресіонізму, то ультра-фіолетовий колір шпалерних полотен підкреслить такі авангардні інтер’єрні стилі, як хай-тек, лофт і мінімалізм! Шпалерна колекція PASHMINA під брендом MAYFLOWER відомого дизайнера Дж.Колдуэла присвячена гармонії рослинного світу як частини космосу. На фіолетовому поле великі дамаски з букетами троянд обрамлені листям аканту, – принти наче виткані темно-золотими нитками на фіолетовому полі. Авторські шпалери AERIAL того ж бренду урбанистичны. Складна техніка малюнка незвичайна: крізь завісу дощу можна побачити, ніби з високого поверху, міські квартали, що складаються з безлічі будівель. Вечірній синьо-фіолетовий міський пейзаж підкреслять світлими відблисками вуличного електричного освітлення. Геометрія шпалер RADIANT – переплетення фіолетових смуг утворюють квадрати, як ніби опуклі, з ефектом 3D. Великі і дрібні прямокутники – фіолетове з сірим – на шпалерах TEMPO створюють враження глибини простору: фіолетові відсуваються на другий план як глибокий фон для світло-сірих.

Фиолетовый - цвет года!Фиолетовый - цвет года! Фиолетовый - цвет года!Фиолетовый - цвет года!

Ланцюжки з срібних браслетів на фіолетовому полотні шпалер FUSION в манері опт – арт, а може бути це вісімки,- щасливі числа? Венеціанські решітки прикрашають віконні прорізи старовинних замків,- крізь них світиться темно-фіолетове небо. Темно-фіолетові туманності і Чумацький шлях на шпалерах SOLARIS бренду MAYFLOWER ніби розсовують стіни і розширюють простір! Импрессионистически розмиті сіро-фіолетові суцвіття в нічній тиші на шпалерних полотнах CARL ROBINSON 14 блискучого дизайнера Карла Робінсона розкривають красу відтінків фіолетового, – кольору ірисів, жоржин, фіалок і крокусів!

Фиолетовый - цвет года!Фиолетовый - цвет года!Фиолетовый - цвет года!Фиолетовый - цвет года!