Фотошпалери на стіну дерево

Фотообои на стену деревоФотошпалери з імітацією дров’яної дровітні

Фотошпалери – справжня прикраса інтер’єру, яке здатне не тільки привнести в атмосферу кімнати певний настрій, але і повністю змінити сприйняття інтер’єру у гостей і господарів будинку. Але є одна суттєва складність, яка полягає у виборі відповідного малюнка, адже його навіть необов’язково вибирати з наявних в магазині колекцій, можна замовити і печатку з вибраним фото.

У цій статті ми поговоримо про фотошпалери на стіну дерево, і про те, як їх краще використовувати в інтер’єрі, щоб створити по-справжньому оригінальний і стильний дизайн.

Зміст статті

 • Панорамні зображення
  • Лісова гущавина
  • Самотнє дерево
  • Дерево і вода
  • Лісисті гірські схили
 • Атмосфера на фотошпалерах
  • Казкова тематика
  • Дерево вночі
  • Пори року
 • І в ув’язненні

Панорамні зображення

Фотообои на стену деревоПохмура лісова гущавина

Дерево – символ і джерело життя на нашій планеті, без нього нас би всіх тут просто не було, і навіть незважаючи на те, що ми не згадуємо про цей факт кожен день, десь у глибині душі, ми всі відчуваємо якесь потаємне повагу і вдячність.

Зелена рослинність радує очі, і постійно заспокоює напружені нерви. Наше життя перетворилося на низку стресів, і тому так важливо їх розвіювати, а фотошпалери дерево на стіну, цілком можуть впоратися з цим завданням.

Але тут важливо розуміти, що малюнки із зображенням дерев можуть бути самими різними, в залежності від тематики, фотошпалери будуть створювати різну атмосферу для сприйняття. Давайте розглянемо декілька найпопулярніших панорам з деревами, і спробуємо розібратися, яку смислове навантаження вони несуть.

Лісова гущавина

Фотообои на стену деревоНепрохідна березовий гай

Як часто багато з нас, мріють опинитися в лісовій гущавині, подалі від шуму і суєти великих і не дуже міст. Розчинитися в цієї первозданної тиші і спокої, щоб навколо були тільки звуки від шелестящей листя і спів птахів десь у високих кронах.

Вибираючи такі шпалери для свого будинку, потрібно пам’ятати, що вони привнесуть в інтер’єр наступні емоції:

 • Спокій і умиротворення. Такий інтер’єр буде заспокоювати нерви, тому найкраще він підходить для вітальні або спальні (див. Як вибрати шпалери в спальню на стіну).
 • Відчуття первозданної тиші. У кімнаті з такими фотошпалерами, будь-який голосний звук буде звучати нарочито голосно і блюзнірство.
 • В лісовій гущавині немає місця новим технологіям та сучасним гаджетів, тому для таких стилів як хай-тек або лофт, такі фотошпалери не підійдуть, і будуть виглядати недоречно.

Важливо! Шпалери з зображенням лісової галявини, містять безліч предметів, тому вони дуже довго не набриднуть постійним мешканцям кімнати, що можна вважати безумовним плюсом, що говорить на користь таких тематичних малюнків.

Самотнє дерево

Фотообои на стену деревоСамотнє дерево, посеред безкрайнього поля

Не менш популярний принт, але повністю відрізняється від попереднього своїм семантичним навантаженням і передачею атмосфери. Дерева – це необов’язково ліс. Тільки уявіть, як красиво і велично виглядає самотньо стоїть дерево посеред безкраїх полів і лугів.

Воно розкидає свої гілки, даючи благодатну тінь втомленим подорожнім, або шанує своїх кронах щебечущіх птахів, які давно звили тут гнізда і є повноправними господарями.

Як ми вже сказали, малюнок з самотньо стоїть деревом несе за собою зовсім іншу смислове навантаження, ніж лісова гущавина. Такі шпалери підходять для вітальні або кухні (див. Фотошпалери для кухні: які вибрати), але от у спальні їх потрібно використовувати дуже і дуже акуратно. Справа в тому, що подібні зображення, створюють відчуття відкритого простору, великого поля, по якому можна йти дуже довго, а пейзаж-все одно залишиться колишнім.

Цей нюанс може позначатися на спокій сну, так як зникне відчуття затишку і комфорту, яке так необхідно в спальні. Але є у фотошпалер з одиноким деревом в поле та істотний плюс, а саме, вони здатні візуально збільшити простір, що особливо актуально для маленьких приміщень, де кожен сантиметр площі на вагу золота.

Такі фотошпалери створять відчуття порталу, який вашу кімнату плавно переносить на безкраї поля. Але тут важливо враховувати колірну гаму приміщення, важливо, щоб перехід між кімнатою і картинкою, був як можна більш згладженим і плавним, як ніби непомітним.

Дерево і вода

Фотообои на стену деревоДерево на березі моря

Ідеальне поєднання для створення атмосфери затишку та процвітання. Тихий шелест листя і неспішний плескіт води, що може бути краще після важкого трудового дня, наповненого шумом автомобілів та їх вихлопними газами.

Цікава особливість всіх тематичних шпалер полягає в тому, що вони здатні настільки реалістично відтворити атмосферу, що мозок сам почне сприймати її як реальність і відпочивати від повсякденної суєти.

Такі шпалери підійдуть для будь-якої кімнати в будинку, не залежно від її призначення. Їх з однаковим успіхом можна використовувати як у вітальні (див. Як вибрати шпалери для вітальні) або кухні, так і в спальні, або навіть дитячої.

Малюнок однаково може, як сприяти здоровому і безтурботного сну, так і допомагати пробудитися. Дерево в поєднання з водою – це гармонія і спокій, але тут важливо підібрати підходящий принт саме для себе, і він може бути самим різним:

 • Тихий лісовий струмок і схилилася до нього плакуча верба.
 • Швидка гірська річка з порогами й камінням.
 • Безкрає море і самотнє дерево біля нього.

У залежності від антуражу, зображеного на шпалерах, буде змінюватися і сприйняття, але не залежно від цього, атмосфера завжди буде схожа, тому вибираючи малюнок для фотошпалер, настійно рекомендуємо вам звернути увагу саме на подібні варіанти.

Лісисті гірські схили

Фотообои на стену деревоЛіс на тлі високих засніжених гір

Як казав один відомий поет: краще гір можуть бути тільки гори, на яких ще не бував. Є щось вабливе й непорушне це диво природи. Нікчемно маленький людина на тлі кам’яних скель, по-новому дивиться на життя, відчуваючи себе лише маленькою частиною цієї величезної природи, яка живе за своїми законами і правилами.

Фотошпалери із зображенням порослих лісом гірських вершин – це особлива атмосфера, зрівнятися з якою навряд чи щось зможе, але використовувати такий малюнок потрібно дуже і дуже акуратно, так як є у нього кілька особливостей, які можуть бути неприйнятними у деяких приміщеннях:

 • Не варто використовувати зображення гірських схилів у приміщеннях з маленькою площею, так як вони будуть створювати помилкове враження простору, і тим самим тиснути на очі, викликаючи їх втому.
 • Спальня, так само не найкраще місце для фотошпалер з гірськими вершинами, так як у них мало затишку і самоти, які так необхідні у цій кімнаті.
 • Найкраще місце в будинку під такі фотошпалери – це вітальня, але тільки при врахуванні її площі, тобто малюнок можна використовувати в будь-якому приміщенні, але в залежності від розмірів кімнати, буде змінюватися й розмір фотошпалер.

Атмосфера на фотошпалерах

Фотообои на стену деревоАтмосферний зображення в чорно-білому кольорі

Але не тільки навколишнє середовище, зображена на фотошпалерах, має значення. Не менш важливо і загальна атмосфера і техніка, в якій виконано принт. Одне з головних переваг сучасних фотошпалер полягає в тому, що на них можна зобразити абсолютно будь-який малюнок, в залежності від ваших уподобань, і звичайно, фінансових можливостей.

Варіантів безліч, і саме тому, визначитися з вибором буває так складно. Розглянемо кілька найбільш популярних варіантів зображень, які разюче відрізняються один від одного, і як наслідок, будуть нести зовсім різний енергетичний заряд.

Казкова тематика

Фотообои на стену деревоКазкова тематика на фотошпалерах в дитячій

Існує розхожа думка, що казкові фотошпалери підходять тільки для дитячої кімнати, але це не так, казкова тематика настільки широка, що її можна адаптувати і під дорослу аудиторію.

Наприклад, уявіть собі, як гармонійно будуть виглядати у вашій вітальні фотошпалери із зображенням загубився в лісі казкового замку, з порослими мохом стінами. Такий малюнок, безумовно, додасть приміщенню певного романтизму і теплоти.

Не менш цікаво буде виглядати і тематика фентезі, з її неповторною атмосферою, яка не залишить байдужим ні одного дорослого. Про дитячу кімнату і зовсім говорити не доводиться, тут казковій тематиці саме місце, причому підібрати її можна не залежно від статі і навіть віку дитини.

Рада! Підбираючи шпалери для дитячої кімнати, намагайтеся шукати той малюнок, який буде актуальним для дитини кілька років. Дитячі бажання змінюються дуже швидко, і строкаті казкові малюнки для малюка – це добре, але вже через пару років, він може просто зненавидіти ці шпалери, вважаючи їх нарочито дитячими.

Дерево вночі

Фотообои на стену деревоНічний ліс із специфічною атмосферою

Ніч, завжди змінює наше сприйняття. Всі предмети вночі набувають зовсім інший вигляд і навіть можуть повністю змінити свій посил.

На перший погляд, може здатися, що все дерева вночі зловісні і непривітні, але це зовсім не так, крім похмурої атмосфери, ніч може бути і романтичною. Тільки уявіть собі ліс, оповитий напівтемряви і виблискуючі в кранах зірки, хіба може бути щось прекрасніше і романтичніше.

Природно, що такі шпалери краще всього виглядатимуть в спальні, але можна підібрати відповідний малюнок так само для вітальні і навіть кухні.

Пори року

Пори року, кардинально змінюють не тільки зовнішній вигляд всього, що нас оточує, але й загальну атмосферу, і сприйняття. Від того, в якому стані знаходяться дерева, ми відчуваємо те смуток і печаль, то навпаки емоційний підйом і радість.

Для того, щоб визначитися з вибором малюнка, необхідно годетко розуміти, яких емоцій вам бракує у повсякденному житті, і підходити до вибору треба дуже обачно, не піддаючись хвилинної примхи і настрою в даний проміжок часу.

Не варто йти на поводу у своїх швидкоплинних емоцій, адже якісні шпалери – задоволення не з дешевих, і міняти їх навіть раз у рік, дуже накладно для сімейного бюджету. Малюнок повинен відображати не ваші емоції, а загальний емоційний настрій, який йде з вами по життю.

Так само, потрібно чітко розуміти, яку атмосферу ви б хотіли відтворити у своєму будинку, і щоб хоч трохи полегшити вам вибір, наведемо невеликий набір емоцій, який буде відповідати кожному пори року:

 • Весна. Період відродження природи і нового життя. Весняний ліс – це символ всього нового, він піднімає настрій і заряджає тільки позитивними емоціями. Навесні розквітає і змінюється все навколо, і людина в тому числі. Вибираючи весняні фотошпалери, ви завжди будите відчувати емоційний підйом, але не всім це стан підходить, і багато людей від нього, навпаки, втомлюються.

Фотообои на стену деревоКвітуче весняні дерево

 • Літо. Помічено, що влітку життя протікає значно швидше. Ритм змінюється на більш швидкий і низка подій змінюється з неймовірною швидкістю. Літній ліс – це динамічна картинка, наповнена життям і рухом. Біжать вдалину води річки, хрусткий на теплому вітрі листя, все це створює атмосферу, яка ідеально підійде людям, які цінують у житті кожен момент і постійно перебуває в тонусі.

Фотообои на стену деревоЛіс улітку

 • Осінь. За запевнення деяких поетів – осінь це сумна пора, але це не завжди так, все залежить від того, під яким кутом подивитися на ліс, скидає свій зелений покрив, і який готується до сну. Тільки уявіть, як романтично, прогулюватися по рудому лісі, кожним кроком піднімаючи в повітря вже встигли впасти листя. Такі фотошпалери чудово підійдуть для людей, ведучих насичений спосіб життя, і мріють про повое і умиротворення в стінах свого будинку.

Фотообои на стену деревоНепередаваний романтизм осіннього лісу

 • Зима. Зимовий ліс – це щось зовсім особливе, атмосфера тиші і спокою. У зимовому лісі немає зайвої суєти і поспіху, тут все наче застигло в очікуванні весни і нового життя. Дивлячись на картину зимового лісу, у вас завжди на душі спокійно.

Фотообои на стену деревоЗимовий ліс зі своїми неповторними краєвидами

І в ув’язненні

Крім усього, описаного вище, не можна забувати і про фотошпалери під дерево, тобто не тематичний малюнок, а імітація натуральної деревної обробки. Сьогодні такі шпалери користуються особливим попитом, так як їх ціна значно нижча, ніж у дерев’яної вагонки або блок-хауса.

Ну, якщо з малюнком ви вже визначились, то залишилося тільки поклеїти шпалери на стіну, і якщо ви вирішили робити це своїми руками, то настійно рекомендуємо вам подивитися відео у цій статті, на якому наведена детальна інструкція, і показаний весь процес поклейки. Не варто нехтуватись цим моментом, так як технологія буде відрізнятися від тієї, по якій багато хто з нас звикли клеїти шпалери.

Фотообои на стену деревоКрони дерев, що переливаються всіма кольорами веселки

І у висновку, хотілося б сказати кілька слів про довговічності шпалер, яку можна продовжити, але для цього знадобиться захист для фотошпалер, яку можна зробити самостійно або найняти для цієї роботи фахівців.

Найчастіше захист фотошпалер полягає в нанесенні на поверхню шару захисного лаку, який убереже їх від стирання і вицвітання, але перш ніж це робити, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцями, або почитайте тематичні статті в інтернеті.