Гардини з тюлю — Вишивки парять в повітрі!

Гардины из тюля — Вышивки парят в воздухе! Розкішні італійські тюлі супроводжують шторным тканин з шовку, віскози, льону, тревиры ( спеціально оброблена вогнетривким складом), бавовни та змішаних волокон. Віконне оздоблення – чудові штори та гардини – фірми КТ Ехсlusive ідеально підібрано до шпалер – настінним покриттям, надаючи покупцям широкі можливості для оздоблення інтер’єрів. Новітнє обладнання та технології виробництва гардинових полотен на італійських фабриках дозволяють створювати тюлі найвищої якості, виробництвом яких Італія, і насамперед, Венеція зайнялася ще у 15-му столітті! Тюлі та мережива завоювали всю Європу: королівські двори буквально потопали в тюлях, якими оброблялися не тільки сукні придворних дам, але і камзоли їх кавалерів, і навіть бальна взуття.

Коміри, жабо, манжети підкреслювали елітарність їх володарів! Мережива і тюлі – модна прикраса одягу (тепер тільки жіночої і дитячої), – завжди в тренді для певних фасонів! Те ж можна сказати і про «одязі» для віконних прорізів, – заключний гармонійний акорд в інтер’єрі! Тюлевое полотно TINA WHITE, GREY, CHAMPAGNE висотою 290см (молочно-біле, дымчатое і кольору шампанського вина) вкрите вензелями у вигляді королівських лілій, нижня частина гардини на чверть розшита складним візерунком, де листя аканта вплетені в ажурну мережу. Гардини CALISTO-WHITE, CHAMPAGNE, BEIGE( білі, шампань і беж) – дуже високі (320см), внизу обтяжувальний шнур, по сітчастої основі виткані пишні півонії з розкішним листям, візуальна тривимірність квітів і листя досягається завдяки 5-міліметрової оторочке квіткових країв, не лежить у площині полотна, а як би росте з нього! Тюль AUGUSTA ROSE відрізняється багатством оздоблення. При висоті 320см нижні півтора метра полотна розшиті стеблами плюща кольору м’яти і квітками в’юнка. Серед бежевих стрічок в плетених кошиках кремові, білі й блакитні троянди.Фігурне закінчення тюлю з аплікацією з бежево-рожевого оксамиту, і по оксамиту – вишивка гладдю! Майстерний малюнок вишивки в стилі бароко вишуканий і найвищої якості!

Гардины из тюля — Вышивки парят в воздухе! Гардины из тюля — Вышивки парят в воздухе! Гардины из тюля — Вышивки парят в воздухе! Гардины из тюля — Вышивки парят в воздухе!

Тюлеві запони MARTA BLUE при висоті 280см має великий декор. На світло-бежевою сітчастої основі – вишивка гладдю кольору беж на тон темніше: плавно згинаються стебла з пишними блакитними трояндами і бутонами. Нижній ряд гардини розшитий дамасковыми візерунками з листя аканту. Фігурний низ штори ефектно закінчений оксамитовими аплікаціями. Сітчаста канва тюлю RAMONA IVORY знизу доверху покрита кольору слонової кістки вишивками витончених квіткових гірлянд і висять ваз з трояндами, які пов’язані декоративними стрічками. Італійські тюлі прикрашені складними вишивками в стилі бароко, як на старовинних гобеленах. Портьєрні тканини для декору вікон з бароковими дизайнами не можуть обійтися без тюлевого доповнення!

Гардины из тюля — Вышивки парят в воздухе! Гардины из тюля — Вышивки парят в воздухе! Гардины из тюля — Вышивки парят в воздухе! Гардины из тюля — Вышивки парят в воздухе!