Як обіграти бузковий колір в інтер’єрі?

Бузкова кімната – це бароко з усією його багатою історією, це романтика і вишуканість, ніжність і благородство. Не так давно інтер’єри в бузкових кольорах вважалися старомодними. Але сьогодні навіть інститут кольору Пантон виділив блідий лавандовий як один з трендових відтінків сезону, а значить, нас чекає його тріумфальне повернення в кімнати зі світлою і темною меблями.

Психологічне сприйняття кольору

Дизайн кімнати з бузковими шпалерами завжди цікавий. Це поєднання фіолетового та рожевого нагадує про поезію, ніжних почуттях. Вибирають обробку вініловими бузковими шпалерами ті непересічні особистості, які живуть творчістю. Але в рідкісних випадках такі дизайни можуть і дратувати. А для сильної половини людства вони здаються занадто вже жіночними. А тому важливо знати, які саме шпалери підійдуть для кожної з кімнат, і з якими відтінками потрібно поєднувати бузкові стіни.

Как обыграть сиреневый цвет в интерьере?

Бузкові шпалери в інтер’єрі

З чим поєднуються бузкові шпалери

Бузкові шпалери в інтер’єрі вітальні притягують увагу до себе. Так, це витончений і елегантний колір, але за рахунок фіолетовою складовою він домінує. Якщо для спальні світло-бузкові шпалери легко розбавити білими меблевими фасадами, то у вітальні потрібні більш яскраві акценти. Це може бути великий чорний диван, строката абстрактна картина або ніжний золотий текстиль в шторах і накидках на меблі.

Серед популярних кольорів-компаньйонів для бузкового також зазначаються:

  • яскраво-оранжевий;
  • трав’яний або сероз-зелений;
  • блідий або яскравий рожевий;
  • блакитний і синій;
  • бежевий, кремовий;
  • золотий;
  • срібло;
  • насичений коричневий;
  • теплі поєднання червоного.

В залежності від того, яке саме поєднання вибрано, інтер’єр буде сприйматися по-різному. Так, комбінація бузкових і чорних шпалер виглядає витончено і загадково, обробка набуває чіткість вираження. У поєднанні з золотом вона стає розкішною, а з сріблом – гламурно-вишуканою. Більш соковиті тони, що нагадують про свіжих фруктах і зелені, на тлі бузкового стають приглушеними, акварельними.

Как обыграть сиреневый цвет в интерьере?

Поєднання помаранчевого з бузковим в інтер’єрі

Інтер’єр кімнати з бузковими шпалерами: як вибрати відповідну обробку для будь-якого з приміщень

Ванна або бузкова кухня: які шпалери підійдуть для будь-якого з цих приміщень? Тут важливо розуміти, що багато залежить не тільки від насиченості бузкового відтінку, але і від візерунка. Так, шпалери з бузковими квітами в інтер’єрі виглядають по-весняному ніжно, а ось шпалери бузкові в дитячу – це картинки з феями, принцесами і літаючими єдинорогом.

Бузкові шпалери в дитячій кімнаті не обов’язково будуть рулонними. Підійдуть і рідкі шпалери бузкові – фактурні і затишні. Рідкі шпалери бузкового кольору екологічні і повністю безпечні, тому що їх можна використовувати в дитячій без обмежень. Вони чудово поєднуються з білими і бежевими текстурами: комбінацію з цих відтінків можна використовувати для унікальних малюнків.

На фото бузкових шпалер на кухні ви знайдете ліловий і кремовий: апетитне поєднання, що нагадує фруктовий торт. А ось на фото бузкових шпалер в передпокої представлений класичний, більш практичний дизайн.

Как обыграть сиреневый цвет в интерьере?

Кухня з бузковими шпалерами