Затишок і практичність: вибираємо шпалери для туалетної кімнати

Туалет – дачний або сучасний квартирний, мініатюрний або місткий, Темний або з вікном: як існує багато варіантів, але всі вони вимагають відповідної обробки. Клеять чи шпалери в туалеті? Звичайно! Адже такі стіни виглядають більш позитивно у порівнянні з пластиком, набагато дешевше в реалізації, ніж керамічна плитка, і набагато затишніше приїлася фарби.

Ремонт туалету шпалерами: переваги

Шпалери в туалеті – це:

  • легкість ремонту: навіть якщо ви не вмієте клеїти ідеально рівні смуги, ви все одно зможете обійтися своїми силами;

  • ефектний дизайн: оздоблення туалету шпалерами буде лаконічною або строкатою, стриманою або зовсім незвичайною – за вашим вибором;

  • суміщений санвузол легко зонується за допомогою тематичних колекцій, де використані загальні ідеї, фактури і тону;

  • бюджетна реалізація проекту: дизайн туалету шпалерами не потребує багато грошей.

Уют и практичность: выбираем обои для туалетной комнаты

Шпалери під мармур рожевого кольору в інтер’єрі сучасної туалетної кімнати

Які шпалери підійдуть

Шпалери в туалеті на фото – це і барокові букети, і панорамні зображення міста, і біжать по савані леви, і імітація кахельної плитки або пластикових панелей. Є і зовсім незвичайні тематичні малюнки – наприклад, красиві композиції з рулонів туалетного паперу або дерев’яні ящики.

Але щоб в інтер’єрі туалету шпалери виглядали як можна більш привабливими, потрібно правильно вибирати тип матеріалу. Так, рідкі шпалери в туалеті створять приємну на дотик фактурну поверхню, але можуть виявитися недостатньо вологостійкими – особливо, якщо в санвузлі є ще і ванна або раковина.

Уют и практичность: выбираем обои для туалетной комнаты

Вінілові або флізелінові шпалери – кращий варіант для туалетної кімнати

Паперові ризикують швидко покритися цвілевим нальотом. Які шпалери в туалет підійдуть? Вінілові, флізелінові або стеклохолст. Останній не завжди варто використовувати – він не такий яскравий, а до того ж – дорогий і довговічний.

Тому питання, які шпалери клеїти в туалеті, вирішуємо однозначно на користь вінілу або флиза з вологостійким покриттям. Залишилося тільки підібрати відповідні шпалери для туалету в квартирі з фото.

Шпалери в туалеті – фото і дизайн

Колір шпалер у туалет вибирають так, щоб у приміщенні (а воно в більшості випадків маленьке, тісне і без природного світла) було комфортно перебувати. Тому варіанти на кшталт темно-сірих або коричневих «цегляних стін не дуже гарні, краще використовувати імітації деревини або каменю в теплих тонах.

Уют и практичность: выбираем обои для туалетной комнаты

Світлий шпалери відмінно підійдуть для оформлення маленької туалетної кімнати

Шпалери в маленький туалет повинні бути ненав’язливими і позитивними. Можна використовувати зелений, рожевий, бежевий або світлий коричневий колір, а також оливковий або бузковий. Візерунки підбираються так, щоб в кімнаті було затишно.

Що ж стосується стилів, то підійде сучасний, прованс, сільський іл класичний. Як правило, шпалери в маленький туалет на фото виглядають більш скромно, ніж покриття в просторий суміщений санвузол. А на великих площах вітаються найшикарніші орнаменти.

Уют и практичность: выбираем обои для туалетной комнаты

Шпалери з принтом із знаменитих творінь Форназетті – сміливий варіант для туалету

Також часто можна бачити на фото інтер’єру шпалери в туалеті в поєднанні з панелями з полімерів, кераміки чи композиту. Більш практичні матеріали розташовуються внизу – на тих поверхнях, що найбільш схильні до забруднень.