Як правильно клеїти 3D шпалери на стінах у квартирі: техніка, правила і послідовність робіт

Нарівні із зростанням попиту на ринку декоративних матеріалів зростає і пропозиція. Звичайні фотошпалери вже не в моді, а на зміну приходять фотошпалери 3д з об’ємним ефектом.

Зміст

 • Фотошпалери 3д в кожен дім
 • Що таке шпалери для стін 3Д
 • Різновиди
 • Область застосування
 • Опуклі 3 д картини, квіти, троянди
 • Красиві об’ємні малюнки в квартирі з природою
 • Тривимірні візерунки
 • Як клеїти 3d з опуклим малюнком шпалери на стіну
 • Як доглядати
 • Скільки тримається
 • Корисне відео
 • Фотошпалери 3д в кожен дім

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работНовинка у світі шпалер – 3д фотошпалери, які дають можливість створювати об’ємні зображення, володіють власним рельєфом. Такі шпалери дають здатність не тільки виділити окрему стіну, але і змінювати вигляд приміщення в цілому.

  Що таке шпалери для стін 3Д

  3D шпалери входять у категорію незвичайних рішень у питаннях створення нестандартних дизайнів приміщень. Спочатку цей матеріал отримав певне поширення в розважальних закладах, проте ж, на сьогоднішній день широко застосовується і в квартирах.

  3D шпалери це вид фотошпалер з зображенням на конкретну тематику, яке виглядає об’ємно і в деякій мірі викликає ефект присутності у спостерігача. Як правило, зображення відрізняються підвищеною реалістичністю і виглядають привабливо. Підготовка, поклейка та догляд за фото 3д шпалерами здійснюється практично неможливо відрізнити від звичайних і звичних шпалер.

  Можна виділити ряд переваг тривимірних фотошпалер:

  • Візуально розширюють простір.
  • Виготовляються зі зносостійких матеріалів.
  • Отримують захист від механічних пошкоджень поверхні і вицвітання.

  Різновиди

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работУ каталогах 3д шпалер можна знайти разнообразне види і найменування. Далі представлені головні з них:

  • Стереоскопічні. Їх об’ємний ефект особливий, оскільки створює у спостерігача стереоефект опуклостей і рельєфності зображення.
  • Компонентні. Являють собою комбінування різноманітних вставок і хитромудрих фігур.
  • Тераси і вікна. За рахунок широкої перспективи дають можливість візуально розширити простір приміщення.
  • Панно. Широкоформатні картини високої якості, як правило, зображують пейзажі.

  Вибір фотошпалер з 3д ефектом це відповідальний і нелегкий процес. Подібне декорування стін має не тільки справлятися зі всіма функціями, але і бути доречним в тому чи іншому вигляді приміщення.

  Область застосування

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работОбласть застосування подібних шпалер обширна і визначається потребами і вимогами господаря. За умови правильного підбору і поклейки таких шпалер, вони дадуть можливість впоратися з поставленими завданнями. У деяких ситуаціях потрібно візуальне розширення простору приміщення, особливо це важливо для маленьких кімнат.

  В інших же випадках є необхідність прикрасити голу стіну привабливим зображенням. Для винахідливих і оригінальних людей фотошпалери надають можливість створювати незвичайні, фантастичні та сучасні дизайни.

  Опуклі 3 д картини, квіти, троянди

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работ3д картини це один з сучасних способів в оригінальній манері прикрасити стіни. Зображення можуть мати різні мотиви, а також вражають відчутною рельєфністю.

  Красиві об’ємні малюнки в квартирі з природою

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работПейзажі, природа та інші подібні мотиви часто стають основою для об’ємних малюнків. Вони гармонійно вписуються в більшість інтер’єрів квартир і дозволяють створювати приємну атмосферу в кімнаті.

  Тривимірні візерунки

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работДалеко не кожен зможе оцінити принадність об’ємних тривимірних візерунків на стіні. Рівно також, як і далеко не кожне приміщення зможе гармонійно прийняти таку прикрасу в загальний вигляд.

  Як клеїти 3d з опуклим малюнком шпалери на стіну

  Поклейка шпалер 3д з об’ємним ефектом не викличе труднощів оскільки процес мало чим відрізняється від поклейки звичайних або ж фотошпалер.

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работВідповідальним моментом є вибір клею. Рекомендується купувати клей від тієї ж фірми, яка виготовляла і вибраний обробний матеріал. Також слід дотримуватися правило, що чим більше товщина шпалер, то тим більш густим буде клей.

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работПоетапно порядок поклейки фотошпалер буде наступним:

  • Поверхня стіни повністю готується до наступної наклеюванні шпалер, її слід очистити і вирівняти.
  • Полотнища з зображеннями, розділяються, а білі поля видаляються за допомогою ножа і лінійки.
  • Рекомендується для полегшення процесу здійснити на стіні розмітку секторів, згідно з розмірами попередньо підготовлених полотнищ.
  • Поруч зі стіною, плівкою або папером настеляється підлога, а потім листи укладаються кольоровою стороною донизу. Після цього, стіна покривається клеєм, а потім і самі фрагменти фотошпалер.
  • Після промазування клеєм, фотошпалери згортаються в рулон зображенням вниз, і на десять хвилин залишаються на просочення.
  • Чітко по нанесеним мітках здійснюється поклейка першого фрагменту. Він повинен бути рівним і без перекосів, інакше всі наступні фрагменти будуть приклеєні невірно, і в результаті цілісна картина створюється шпалерами буде спотворена або зовсім зіпсована.
  • Наступні смуги йдуть зліва-направо, з нахлестом, але так, щоб зображення чітко поєднувалися. Після приклеювання слід пройтися валиком.
  • Після приклеювання всіх шматків, на фотошпалери слід нанести захисне покриття від сонячних променів, вологи та інших видів негативного і деструктивного впливу.

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работНе рекомендується клеїти шпалери на інші шпалери, навіть якісно приклеєні. В результаті можна зіпсувати обидва матеріалу і зробити зайву подвійну роботу. Також протягом робіт по поклейці в приміщенні не повинно бути протягів, а вікна щільно закриваються.

  Як доглядати

  Как правильно клеить 3D обои на стенах в квартире: техника, правила и последовательность работДогляд за фотошпалерами не передбачає виконання складних операцій. Слід тільки обмежувати негативний вплив на покриття, а також очищати від пилу і незначного сміття.

  Скільки тримається

  Фотошпалери 3д за умови правильної підготовки стіни, збірки клею, дотримання умов поклейки та подальшої експлуатації будуть служити роки.

  3д фотошпалери це можливість певною мірою перетворити свою квартиру. Незважаючи на всю унікальність, впоратися з обклеюванням цілком можливо навіть своїми руками.

  Корисне відео