Як вибрати шпалери в маленьку вітальню


			Как выбрать обои в маленькую гостиную

У всі часи вітальня кімната вважалася місцем зустрічей господарів з гостями і вечірніх посиденьок родини. Щоб такий відпочинок був комфортним, дане приміщення необхідно зробити якомога красивіше і затишніше.

Особливу увагу потрібно для невеликих за площею кімнат, формування інтер’єру якого вимагає широкої дизайнерської думки. Те ж саме стосується вибору шпалер, які мають вирішити проблему візуального розширення кімнати і створення затишку. Саме правильний добір і поклейка шпалерного покриття перетворить недолік маленькій вітальні в її перевага.

Маленька вітальня? Не проблема!

Насамперед, вибір відповідного типу шпалер для маленької кімнати, потребує детального плану, в якому будуть враховані навіть найменші деталі інтер’єру, а головне, загальний вигляд всього будинку.

Початковий етап планування вимагає врахувати певні фактори, такі як:

  • Кількість вікон, стін на яких вікна знаходяться, в яку сторони вони виходять;
  • Тип освітлення вітальні, кількість точок світла і рівень охоплення світлом всієї кімнати;
  • Висота стелі та його тип;

Категорично забороняється використовувати шпалери з вертикальними смугами, такий варіант зробить приміщення візуально набагато вже і зовсім не комфортним.

Тому щоб розробити оптимальний дизайн маленької кімнати потрібно скористатися кількома порадами:

  • Перше і головне правило полягає в тому, що шпалери для маленької вітальні слід підбирати такі, які здатні створити ефект розширення простору. Саме для такої візуалізації чудово підходять горизонтальні смуги або різні орнаменти.
  • Слід врахувати, що додатковий результат забезпечать малюнки невеликих розмірів, орнаменти підсилюють ефект від горизонтального розташування.
  • Як було сказано раніше, шпалери з вертикальним розташуванням категорично не підходять, але враховуючи той факт, що в кімнаті можуть бути низькі стелі, вертикальні орнаменти його візуально піднімуть.
  • Колірна гама може бути різноманітна, але краще всього використовувати м’які кольори, вони забезпечать затишок і умиротворення.


			Как выбрать обои в маленькую гостиную

За якими критеріями проводиться вибір?

Перше на що варто звернути увагу – це матеріал шпалерного покриття, ні в якому разі на ньому не можна економити. Усі вкладені кошти повернуться сповна, у вигляді довговічності вашого ремонту, який буде зберігати прекрасний вигляд протягом багатьох років. Дуже часто для цього використовують такі полотна з бамбука, рисового паперу і соломи. Але, головне, щоб матеріал був підібраний в правильній колірній гамі, саме це забезпечить ідеальний результат ремонту.


			Как выбрать обои в маленькую гостиную


			Как выбрать обои в маленькую гостиную


			Как выбрать обои в маленькую гостиную


			Как выбрать обои в маленькую гостиную


			Как выбрать обои в маленькую гостиную


			Как выбрать обои в маленькую гостиную


			Как выбрать обои в маленькую гостиную


			Как выбрать обои в маленькую гостиную

Також слід зазначити, що вибір натуральних матеріалів не тільки забезпечить якість і довгий термін, але чудово підходять для будинків, де живуть маленькі діти або хто-небудь хворою алергією.

Які ж поради потрібно врахувати для створення ідеального інтер’єру і які варто вибирати шпалери для маленької вітальні?

1. Прекрасним варіантом для обробки стін у вітальні підходять шпалерні покриття з лляної і оксамитової тканини, або ж шовкографії. Такі шпалери покриті спеціальним шаром, основною функцією якого є захист поверхні від пилу, забруднень, вологи і попадання води. Подібні матеріали не піддаються вигорання на сонці, зберігаючи свіжість протягом довгого часу, головна їх особливість у тому, що вони не вбирають запахи. Але у них є одна проблема, процес покриття потрібно довірити фахівцями, так як технологія їх поклейки досить складна, в процесі якої шпалери легко зіпсувати.

2. Часто, для поклейки стін у невеликих кімнатах, вибір падає на полотна виготовлені на флізеліновій основі. Різноманітність таких покриттів вражає, існує безліч гладких і фактурних поверхонь, різних кольорів і малюнків. Порівняно з попередніми типами шпалерних покриттів, цей варіант набагато дешевше, але головним їх перевагою вважається можливість перефарбування, причому багаторазово.

3. Нарешті, у разі нестачі коштів. Можна використовувати паперові шпалери, які вважаються самим доступним варіантом для покриття стін. Такі шпалери виготовляються в найбільшому різноманітності, поєднуючи різні кольори, малюнки та орнаменти.

Запам’ятайте! Що не потрібно засмучується, якщо ви можете розраховувати тільки на шпалерні паперові покриття, навіть враховуючи їх низьку вартість, вони володіє чудовими візуальними характеристика, тим більше дають можливість самостійного монтажу. Головних їх недолік полягає в короткому терміні служби.


			Как выбрать обои в маленькую гостиную

Висновок

Підводячи підсумки, слід зазначити, що незалежно від розмірів вітальні, до підбору покриття потрібно поставитися відповідально, потрібно підбирати стійкі матеріали, не схильні до механічних впливів. Особливо такі якості потрібні, якщо в будинку живуть маленькі діти.