Кухня у стилі прованс

Як часто, окидаючи поглядом кухню, ви думали, що було б добре зробити її хоч трохи більше? На жаль, стандартні квартири, особливо квартири старого житлового фонду, і великі кухні – речі несумісні. Ідеальним дизайн – рішенням для маленької кухні ремонт у стилі прованс. Втім, і для великої кухні теж. Ми допоможемо вам вибрати шпалери для кухні!

Так що ж таке прованс?

Прованс – це назва невеличкої приморської французької провінції. Стиль, що виник тут у початку XX століття, отримав свою назву від місця, залитого сонцем, просякнутого запахом моря і безкраїх лавандових полів. Атмосфера умиротворення, спокою і млості, здавалося, просочила кожну деталь інтер’єру. Так чим же примітна кухня в стилі прованс? Особливу увагу слід приділити кольорами інтер’єру. Світлі кольори, такі як білий всілякі відтінки бежевого, блакитного, лавандово-бузковий, світло-коричневий допоможуть вам відтворити атмосферу французького провансу. Біла меблі так само є візитною карткою стилю, а ще це чудова можливість вписати в обстановку побутову техніку стандартного білого кольору. Втім, світле дерево підійде так само добре.

Кухня в стиле прованс

Легкий блакитний відтінок шпалер – справжнє дополнениее і прикраса в інтер’єрі

Вибираємо шпалери в стилі прованс

Вибираючи шпалери в стилі прованс для маленької кухні, зупиніть свою увагу на білому або світло-бежевих. Не секрет, що білий колір візуально збільшує приміщення, а тут же він є невід’ємним атрибутом. Квітковий мотив є головною темою цього стилю, але для кухні зупиніть свій вибір на однотонних шпалерах. Добре, якщо шпалери будуть не гладкі, а текстурні. Стіни кухні так само можуть бути викладені світлим каменем, який легко можна замінити шпалерами із малюнком кам’яної або цегляної кладки. Цей стиль заволодів вашим серцем, але ви боїтеся неправильно вибрати шпалери, а витрати на дизайнера приміщень не входили у ваші плани? Зверніться до інтернету, набравши всього лише «шпалери в стилі прованс фото». Фотографії зразків допоможуть вам зробити правильний вибір.

Кухня в стиле прованс

Квіткова композиція на світлому фоні шпалер – атмосфера домашнього спокою

Прованс або кантрі?

Все ще сумніваєтеся? Скористайтеся послугами інтернет-магазину шпалер, консультанти якого не тільки допоможуть вам купити шпалери в стилі прованс, але і значно заощадять ваш час. Не губіться, якщо вам запропонують купити шпалери в стилі кантрі. Так як шпалери в стилі французький прованс і шпалери в стилі кантрі – одне і те ж. Французький кантрі – це ще одна назва провансу.

Кухня в стиле прованс

Шпалери в смужку – теплого тону, підкреслять особливу індивідуальність стилю