Ніжність і насиченість фісташкових шпалер: абсолютна гармонія в інтер’єрі

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Багато хто вважає, що фісташкові шпалери для стін виглядають нудно і сумно, тому в сучасних інтер’єрах цей відтінок не популярний. Але при правильному оформленні цей колір може досить цікаво розкритися в будь-якому просторі.

У фісташкового відтінку досить багато особливостей: завдяки одночасній яскравості і стриманості він підходить для будь-якої кімнати і гармонійно вписується в будь-яку стилістику, не викликає втоми і перевантаження зоровою і навіть налаштовує на позитив.

Багато корисних властивостей у цього кольору і з естетичної точки зору. З допомогою фісташкового кольору шпалер можна створити вишуканий фон або виділити акценти. Хочете знати, які ще можливості в просторі відкриває цей відтінок? Давайте розберемося разом і ознайомимося з деякими фото фісташкових шпалер.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Особливості фісташкового відтінку

Щоб правильно використовувати такі шпалери в дизайні, необхідно розбиратися, якими можливостями вони володіють. Мабуть, найбільш важлива характеристика цього відтінку – однозначність і універсальність.

При наклеюванні фісташкових настінних покриттів необов’язково орієнтуватися на планування, розміри простору або інші фактори, що змінюють сприйняття кольору: незважаючи на те що фісташковий може проявлятися в тонах різної насиченості, в будь-якому дизайні він буде сприйматися правильно.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Ще однією особливістю фісташкових шпалер можна вважати їх ненав’язливість. Такі покриття ніколи не будуть сприйматися зайвими, оскільки навіть самі яскраві відтінки цього кольору не створять суперечливих контрастів.

Завдяки поєднанню в собі яскравого зеленого, спокійного бежевого і холодного сірого відтінку цей колір може виконувати відразу кілька ролей – а це значить, що гармонійність вашого дизайну забезпечена.

Варто відзначити не тільки психологічні властивості цього відтінку (який, до речі, і здатний заспокоювати, і заряджати енергією), але і його стилістичні особливості.

Фісташкові покриття підійдуть для оформлення інтер’єрів в стилі класики (особливо місцево тут поєднання з позолоченими візерунками і аксесуарами), провансу (популярні шпалери з флористичними малюнками), ретро, кантрі, а також сучасних напрямків зразок мінімалізму або модерну.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Порада: підкреслити особливість тієї чи іншої стилістики можна за рахунок гармонійних комбінацій відтінків.

Фісташковий поєднується з багатьма кольорами, тому не варто нехтувати цією можливістю: в тандемі з відтінками іншої палітри він буде виглядати ще досконалішим.

Використання шпалер фісташкового кольору в інтер’єрі – досить легкий процес: цей колір не примхливий і ідеально вписується в будь-яке домашнє простір. Дивовижні властивості цього відтінку вже оцінили багато покупців і дизайнери, а такі шпалери підходять не тільки для дорослих, але і для дітей.

Поєднання кольорів

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Однією з переваг використання фісташкового відтінку в дизайні є можливість створення ефектних комбінацій з іншими відтінками.

З наступним списком кольорів фісташковий колір поєднується і буде виглядати найбільш гармонійно:

 • зелений і салатовий. Продовжуючи фісташковий дизайн за рахунок таких відтінків, ви створите акцент на природній насиченості і красі домашнього інтер’єру. До того ж, всі відтінки зеленого володіють заспокійливими властивостями, тому не подразнюють погляд і сприймаються комфортно;
   
 • коричневий. Не важливо, що це буде: підлоги, предмети меблів або вставки на шпалерах – в будь-якому випадку ви отримаєте гармонійний інтер’єр. Темний коричневий відтінок буде створювати контраст на тлі світлого фісташкового, але не вплине на сприйняття світла в інтер’єрі;
   
 • Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

 • жовтий і помаранчевий тони для фісташкового дадуть ідеальне поєднання двох кольорів, якщо тільки ви прагнете підкреслити весняний настрій. Разом з фісташковим вони формують досить яскраві і стиглі акценти, які сподобаються всім, хто любить позитивні і життєрадісні дизайни;
   
 • якщо ви віддаєте перевагу використовувати темні фісташкові тону на шпалерах – розбавити інтер’єр більш світлими відтінками. Ідеальним варіантом у цьому випадку стануть бежевий і білий кольори: на шпалерах, в текстилі або предметах меблів вони будуть виглядати вишукано й ефектно;
   
 • Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

 • фісташковий виглядає цікаво з усіма відтінками морської тематики. Розбавте дизайн кімнати блакитними, бірюзовими, м’ятними або аквамаринова акцентами – і ви наповніть кімнату атмосферою свіжості і легкості;
   
 • в фісташковий інтер’єр можна додати яскраві акценти, але бажано, щоб вони втілювалися в дизайні в невеликих кількостях. Гармонійно на фісташковому тлі виглядають такі кольори, як червоний, бордовий, фіолетовий або яскраво-рожевий.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Порада: фісташковий колір різної насиченості можна поєднувати з натуральними матеріалами. Бамбукові, кам’яні, дерев’яні та інші акценти в домашньому інтер’єрі підкреслять природну красу цього відтінку.

Варіанти декору стін у кімнатах

Щоб отримати максимум задоволення від декорування кімнати – і створити інтер’єр, який буде сприйматися комфортно, вкрай важливо орієнтуватися не тільки на стилістику, але і на призначення вашої кімнати. Давайте з’ясуємо, з якими тонкощами ви можете зіткнутися при оформленні кімнат у фісташковому кольорі.

Фісташкова вітальня

Перш ніж займатися вибором фісташкових шпалер у вітальню, зверніть увагу на пропорції і форми цієї кімнати. Не завжди ми можемо похвалитися наявністю великого простору в залі, а, враховуючи, що фісташковий колір може бути і темним – передбачити особливості його впливу на інтер’єр вкрай важливо.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Пам’ятаєте! Світлий бежевий колір здатний розширити обмежений простір, але темний відтінок фісташкового, особливо в поєднанні з великими малюнками, тільки зменшить інтер’єр.

Головна роль фісташкових шпалер в інтер’єрі вітальні буде полягати не в створенні урочистої обстановки (що найчастіше характерно для дизайну цієї кімнати), а у формуванні спокійної, затишної атмосфери, схиляє на відпочинок. Тому при бажанні ви завжди можете додати у такий дизайн яскраві акценти.

Найкраще фісташковий колір сприймається у просторій вітальні з достатнім освітленням, доповненої світлими відтінками.

Фісташкове дерево покриттями можна прикрасити одну зі стін у кімнаті: вона стане акцентной і дозволить виділити головну зону у вашому інтер’єрі. Як правило, такий прийом використовується в зоні, де розташований диван, або на стіни, яка знаходиться навпроти нього.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Спальня в фісташкових тонах

Дизайн спальні буде виглядати гармонійним при використанні будь-яких шпалер фісташкового відтінку. Тому оформлення вашої кімнати буде залежати не від кольору, а від особливостей обраного настінного покриття.

Наприклад, однотонні фісташкові шпалери в спальні можуть бути присутніми на всіх стінах, а візерунчасті покриття з яскравими відтінками не завжди будуть доречні по всьому периметру кімнати. Їх краще використовувати в якості акценту в нічній зоні.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

У спальні, точно так само, як і в інших приміщеннях, важливо визначити оптимальний тон, не порушує розмірів простору.

Яскраві і темні тони фісташкового підійдуть тільки в тому випадку, якщо ваша спальня володіє достатніми розмірами, і в кімнаті є широке вікно.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Оскільки в спальні ми відпочиваємо, найкращими відтінками для створення комбінацій тут стануть білий, бежевий, блакитний і ніжно-блакитний. А ось такі кольори, як червоний, коричневий, бордовий та інші досить яскраві відтінки можуть бути присутніми в дизайні спальні тільки в невеликих кількостях.

Дизайн дитячої кімнати

Багато дизайнери і психологи стверджують, що фісташковий – ідеальний колір для оформлення кімнати дитини. Примітно те, що він підійде для дітей будь-якого віку: в кімнаті малюка він буде підкреслювати ніжність і умиротворення, в спальні дітей дошкільного віку може комбінуватися з яскравими квітами і прикрашати ігрову зону.

Діти підліткового віку нерідко вибирають цей колір у якості основного: він підійде і для хлопчиків, і для дівчаток.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Якщо судити про психологічні особливості цього відтінку, переваг його використання досить багато:

 • він заспокоює і сприяє спокійному сну;
   
 • підвищує розумову активність;
   
 • розвиває уяву і творчі здібності;
   
 • сприяє концентрації;
   
 • дозволяє підкреслити романтичну (в кімнатах дівчаток) і енергійну (у хлопчиків) атмосферу.

Мабуть, єдиним правилом при оформленні дитячої в цьому кольорі стане необхідність використання шпалер з мінімумом яскравих акцентів в зоні відпочинку. У місці, де розташована ліжечко малюка, віддайте перевагу світлим і ніжному фисташковому відтінку.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Акценти на кухні

Більшість сучасних кухонь мають обмежену площу, а це значить, що фісташковий колір в такому інтер’єрі вважається одним з найбільш вдалих.

Максимально розширити простір і зробити кімнату можна за допомогою ефектних комбінацій фісташкового та білого кольору: по-перше, присутність іншого світлого відтінку в такій кімнаті створить затишну атмосферу, а по-друге, використання декількох кольорів стане ідеальним варіантів для розділення кімнати на кілька зон.

В зоні їдальні фісташковий колір буде збуджувати апетит і відображати красу природного і весняної атмосфери. Навіть без додаткових текстильних аксесуарів і прикрас такий дизайн буде сприйматися гармонійно і цікаво.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

В зоні готування фісташковий колір корисний тим, що не відноситься до марким відтінкам. Крім того, цей глибокий і насичений колір дозволить замаскувати дефекти стін.

Шпалери фісташкового кольору на кухні прослужать вам набагато довше, а, крім практичних властивостей, привернуть своїми зовнішніми якостями, оскільки такий відтінок підходить і для сучасних, і для старовинних дизайнів.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Фісташкові шпалери на кухні можна комбінувати і з темною, і зі світлими меблями різних форм і стилів. Ефектно такі шпалери виглядають і в поєднанні з дерев’яною підлогою. Текстиль в такому інтер’єрі повинен бути максимально світлим і яскравим, щоб підкреслювати натуральність використовуваного на стінах відтінку.

Штори: поради щодо вибору колірної палітри

При оформленні домашніх інтер’єрів багато хто задається питанням, які штори під фісташкові шпалери будуть виглядати найбільш цікаво і гармонійно. Оскільки цей відтінок поєднується з багатьма кольорами, правильно підібрати текстиль буде нескладно.

Навіть в невеликих приміщеннях, де темні штори можуть зменшити простір, ніжний бежевий колір візьме на себе функції розширення кімнати.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Визначте, яких цілей вам потрібно досягти при використанні штор в комбінаціях з фісташкове дерево настінними покриттями:

 • якщо ви бажаєте наповнити кімнату світлом – використовуйте білі і бежеві фіранки (перевагою будуть легкі і повітряні тканини);
   
 • у разі необхідності виділення зони вікна і формування акцентів використовуйте червоні, рожеві, помаранчеві, жовті та інші яскраві штори під фісташкові шпалери;
   
 • затемнити інтер’єр і підкреслити стриманість стилю допоможуть сині, коричневі, бордові і інші темні відтінки портьєр.

Порада: штори різних відтінків можна поєднати в єдину композицію, щоб зробити інтер’єр більш різноманітним.

Нежность и насыщенность фисташковых обоев: абсолютная гармония в интерьере

Незалежно від особливостей використання в інтер’єрі фісташкові покриття для стін дозволяють створити затишну і домашню обстановку. В цьому відтінку відсутня або зайва химерність офіційність: він виглядає спокійно й умиротворено, а тому підходить для будь-якої кімнати у вашому домі.