Ніжність і натхнення у простому втіленні: вибираємо рожеві шпалери для стін

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Одні з найпоширеніших відтінків, які використовуються для створення ніжних і гармонійних інтер’єрів – це рожеві тони: завдяки достатньої яскравості і ніжності шпалери рожевого кольору доречні в будь-якому інтер’єрі і не вимагають використання контрастних вставок або інших методик для перетворення загальної колірної гами.

Відсутність строгих правил оформлення інтер’єрів у рожевих тонах стало причиною зростання популярності таких покриттів не тільки в сучасних дизайнах, але і в інтер’єрах, орієнтованих на старовинні тематики.

Примітно, що рожеві шпалери підходять і для чоловіків: стримані світлі тони такого типу допомагають розслабитися і налаштуватися на творчу працю, тому підходять романтичним і креативним особистостям.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Зважене використання рожевих тонів в інтер’єрі, дотримання міри в застосуванні яскравих контрастних кольорів, а також правильне і гармонійне поєднання рожевих шпалер всіх відтінків – це ключові фактори створення стильного і цікавого дизайну, який вийде нітрохи не гірше шедеврів професіоналів.

Використання в дизайні

При декоруванні кімнати з рожевими шпалерами вкрай важливо визначитися, яким має бути кінцевий результат ваших робіт. Шпалери такого типу можуть мати кілька відтінків (наприклад, яскраві рожеві тони, малинові та персикові кольори, ніжні і близькі до тілесних відтінки).

В залежності від вашого вибору будуть створювати найрізноманітніші ефекти:

 • яскраві кольори підійдуть у тому випадку, якщо ви плануєте створити акценти на деяких поверхнях в інтер’єрі. Такий варіант доречний для оформлення центральної стіни в просторі, а також для виділення ніш, перегородок, невеликих поличок, виступів та інших конструкцій;
   
 • Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

 • використання декількох відтінків різних тональностей, а також поєднання з іншими кольорами в інтер’єрі дозволяє зонувати простір. Оскільки рожеві шпалери в інтер’єрі служать джерелом світла, їх можна поєднувати з відтінками різної яскравості;
   
 • у тісних і обмежених просторах ніжно-рожеві відтінки дозволять розширити площу кімнати. Навіть при використанні темної меблів такі покриття для стін будуть підтримувати бажаний затишок;
   
 • Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

 • шпалери рожевих відтінків різної насиченості вважаються самим простим варіантом для створення романтичної обстановки, тому нерідко використовуються для оформлення спалень і віталень.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Рожеві шпалери у вітальні можна використовувати для оформлення всіх стін або перетворення окремих поверхонь. Такі відтінки гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр сучасного характеру (модерн, хай-тек, мінімалізм), а ніжні кольори зможуть підкреслити особливості таких напрямків, як класика або прованс.

Порада: доповнивши інтер’єр з рожевими шпалерами відповідними аксесуарами та атрибутикою, ви зможете створити імітацію східних тематик. Крім стилізованих предметів інтер’єру, східний стиль можна підкреслити яскравими вставками червоних і бордових відтінків на деяких стінах у кімнаті.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Якщо розбавити світло-рожеві відтінки іншими, більш приглушеними і нейтральними тонами (наприклад, бежевим, сірим або коричневим), ви зможете створити дизайн, який сподобається і чоловікам. У таких кімнатах досить часто використовується меблі з темного дерева. Взагалі рожеві шпалери в залі – це необмежені можливості для подальшого декорування, оскільки до таких відтінків підходить меблі будь-якого тону і стилю.

У спальній кімнаті шпалери такого типу символізують затишок і гармонію, тому нерідко використовуються для оформлення всіх стін. Особливо актуальне використання рожевих шпалер для спальні дівчат.

Порада: рожеві шпалери в нічній зоні спальної кімнати – це прекрасна можливість акцентувати увагу на цій зоні і задати загальний тон всьому інтер’єру. Найчастіше для цих цілей використовуються сюжети із зображенням рослинних і квіткових зображень.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Затишна спальня для двох можлива при поєднанні рожевого з іншими гармонійними відтінками: це може бути сірий, зелений, фіолетовий, коричневий, бежевий або білий тон. Не забувайте про те, що яскраво-рожеві шпалери в тісних спальнях вимагають достатнього освітлення, інакше обмежений простір буде сприйматися тісним і некомфортним.

Досить популярні сьогодні дитячі рожеві шпалери для дівчаток. Маленькі дітки тільки пізнають навколишній світ, тому в таких спальнях можна використовувати і яскраві, і ніжні тони.

В залежності від призначення окремих зон в інтер’єрі виберіть відповідний відтінок: яскраві кольори краще поклеїти в ігровій зоні, а світло-рожеві шпалери – поруч з ліжечком, щоб не відволікати дитину від сну.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Рожеві шпалери в дитячу для дівчаток постарше повинні вибиратися відповідно до їх інтересами. Це можуть бути стандартні, однотонні покриття або шпалери в смужку, сюжети з метеликами або рослинними мотивами, а також шпалери з спеціальних колекцій, що випускаються багатьма виробниками на дитячу тематику з принцесами, казковими героями та іншими персонажами.

Дівчатка шкільного віку і старше можуть оформляти інтер’єр у відповідності зі своїми інтересами та уподобаннями, так що надайте їм право самостійно вибрати шпалери для своєї кімнати.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Шпалери в рожевих тонах послужать цікавим варіантом для оформлення кухні. Але, оскільки такі відтінки вважаються досить мазкими, краще використовувати рожевий колір для перетворення обідньої зони. В цій частині кімнати можна використовувати шпалери з малюнками різних розмірів і відтінків: завдяки такій контрастності ви зможете виділити стіну і створити акцент на окремій зоні кухонного простору.

Приміром, біля обіднього столу можна поклеїти рожеві шпалери з квітами, на орнаментами або геометрією.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Для оформлення передпокою або коридору такі відтінки не завжди є вдалими. По-перше, рожевий колір буде постійно піддаватися забруднень. По-друге, достаток яскраво-рожевих відтінків в тісному просторі буде надавати давящее вплив, а відсутність вікон в таких інтер’єрах не дозволить забезпечити достатнє освітлення. Тому рожеві шпалери в інтер’єрі передпокою найчастіше використовуються у вигляді вставок або задіюються в горизонтальних і вертикальних комбінаціях.

Особливості поєднання відтінків

Які шпалери підійдуть до рожевих шпалер? Для того щоб створити стильні і гармонійні комбінації, недостатньо вміти правильно поєднувати відтінки. На результат ваших старань матимуть вплив і такі фактори, як розміри кімнати, ступінь освітлення, особливості планування і стиль інтер’єру.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Наприклад, комбінації шпалер рожево-бузковою панелі виглядають досить яскраво, а тому вимагають гарного освітлення і недоречні в тісних просторах.

Порада: розширити стіни в невеликих просторах можна, наклеївши яскраві шпалери лише на одну зі стін. При поєднанні з більш ніжними шпалерами на інших поверхнях такі відтінки дозволять витягнути окремі частини кімнати.

На багатьох фото рожеві шпалери комбінуються з іншими кольорами, тому ми пропонуємо вам кілька цікавих комбінацій, які дозволять освіжити інтер’єр, додати в нього яскравих фарб і підкреслити його динамічність:

 • біло-рожеві шпалери – один з найбільш універсальних варіантів декорування стін в домашніх інтер’єрах. Білий колір поєднується з яскравими, і з ніжними відтінками, тому будь-який інтер’єр такого типу буде виглядати гармонійно;
   
 • Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

 • використання рожево-сірих шпалер дозволяє збалансувати яскраву обстановку, а сріблясті вставки можуть послужити акцентом, що підкреслює старовинну тематику дизайну;
   
 • для тих, хто бажає підкреслити насиченість колірної гами інтер’єру, але не хоче відходити від рожевої палітри, підійдуть рожево-фіолетові шпалери. Бажано, щоб світлі відтінки в такому інтер’єрі переважали, інакше фіолетові тони будуть затемнювати вашу кімнату;
   
 • у романтичних інтер’єрах, наближених до провінційним і класичним, можна використовувати рожево-бежеві шпалери або комбінувати їх з жовтими, кремовими і пісковими відтінками;
   
 • рожево-зелені шпалери підійдуть для інтер’єрів, оформлених в еко-стилі або відображають природну тематику. У таких інтер’єрах нерідко використовуються дерев’яні предмети меблів, а також допустимі вставки з коричнево рожевих шпалер для стін;
   
 • з блакитними, блакитними і синіми відтінками можна поєднувати блідо-рожеві шпалери. Такі комбінації будуть сприяти розслабленню, а тому підійдуть для підтримки комфорту в спальні, дитячої або ванній кімнаті;
   
 • чорно-рожеві шпалери, а також інші комбінації з темними відтінками допустимі у багатьох сучасних і стародавніх стилях, але найчастіше використовуються в інтер’єрах, орієнтованих на Схід. Оформивши спальню або вітальню в таких тонах, ви зможете створити енергійний і експресивний дизайн.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Рожеві шпалери для стін можна поєднувати один з одним: плавні переходи між покриттями різної насиченості дозволять зонувати простір, підтримати комфортну обстановку і створити незвичайний дизайн, заснований на грі відтінків.

Вибираємо штори

Колірна гамма будь-якого інтер’єру визначається шпалерами і шторами, тому вкрай важливо визначитися, які штори підійдуть до рожевих шпалер. Насамперед, це залежить від меблів і ступеня освітлення інтер’єру: текстиль у вашій кімнаті повинен гармоніювати або з шпалерами, або з меблевої атрибутикою. Саме тому можна виділити кілька ефективних способів підбору штор до рожевих шпалер.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Спосіб №1: тісні простору, оформлені в яскраво-рожевому кольорі і обставлені темними меблями. Оскільки такі інтер’єри виглядають досить похмуро і незатишно, колір штор до рожевих шпалер має компенсувати недолік світла і ніжних відтінків. Наприклад, у вітальні такого типу можна повісити білі або бежеві фіранки, на кухні – персикові, у дитячій – кремові або ніжно-блакитні, у вітальні – оливкові або сірі.

Штори до рожевих шпалер в спальні можуть бути кремовими, пісковими або білими.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Пам’ятаєте! Штори до рожевих шпалер повинні вибиратися, виходячи з відтінків, присутніх в кімнаті, тому обов’язково прикрасьте інтер’єр відповідними аксесуарами або текстильними елементами (подушками, ковдрами, м’якими меблями).

Спосіб №2: темна меблі на тлі світло-рожевих стін. Оскільки сам по собі такий інтер’єр досить гармонійний, можете визначитися самостійно, які штори до рожевих шпалер підійдуть найкраще. Це можуть бути і світлі, і темні відтінки: білий, бежевий, фіолетовий, синій, червоний, коричневий, оливковий і навіть чорний.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

Спосіб №3: кімнати з темно-рожевими шпалерами і світлими меблями. Щоб предмети інтер’єру в такому випадку виглядали гармонійно, використовуйте штори світлих відтінків, відповідні колірній гамі меблів.

Спосіб №4: світлі інтер’єри. Які штори підійдуть до рожевих шпалер, якщо вся кімната оформлена в досить світлих тонах, і навіть серед меблів немає темних акцентів? У цьому випадку бажано доповнити дизайн яскравими або темними елементами: вибирайте однотонні штори холодних відтінків або світлі варіанти з яскравими візерунками та орнаментами.

Нежность и вдохновение в простом воплощении: выбираем розовые обои для стен

В ніжно-рожевій обстановці бажано підтримувати відповідну атмосферу, тому штори і фіранки повинні складатися з легких матеріалів (наприклад, з тюлі). Використовуючи рожеві шпалери в інтер’єрі і правильно поєднуючи відтінки, ви зможете домогтися створення романтичної, ніжною і спокійної обстановки, яка буде радувати вас і ваших близьких.