Новорічні фотошпалери: прикрашаємо свій дім до свята

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к праздникуНоворічні шпалери створять атмосферу свята навіть у зовсім маленькому приміщенні.

Новий рік все ближче, і святковий настрій буквально витає в повітрі. Люди прикрашають свої будинки зсередини і зовні. Гірлянди та ялинкові іграшки стають самими ходовими товарами. Ми теж вирішили не відставати і тому в цій статті хочемо поговорити про фотошпалери новорічні.

Адже це не просто красива картинка, це вікно в інший світ. Світ казки, де збуваються всі мрії, а дід мороз завжди приносить подарунки. Отже, давайте зануримося в цей світ, а точніше перенесемо його в свій будинок.

Зміст статті

 • Вибираємо малюнок
  • Новорічні пейзажі
  • Натюрморт і новорічна композиція
  • Нейтральні принти
 • Кілька корисних порад

Вибираємо малюнок

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к праздникуТематика новорічних фотошпалер може бути самою різною.

На перший погляд може здатися, ну що можна сказати про новорічні шпалери? Ялинки, гірлянди, казкові персонажі.

Ні, не все так просто, новорічна тематика може бути дуже різноманітною, і зовсім необов’язково використовувати тематичні шпалери тільки в дитячій, можна підібрати такий принт і для вітальні або спальні.

Фотошпалери максимально здатні передати відчуття свята, і навіть після нового року у вашому будинку ще довго будуть витати уявні конфетті, а в повітрі буде чути звук дзвіночків.

Новорічні пейзажі

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к праздникуНавіть ялинка посеред лісу, прикрашена гірляндою, додасть настрою.

Новий рік – це не тільки час нестримного веселощів і галасливих застіль з салатами і мандаринами. Це ще й час подумати. Посидіти в тиші і подумати над тим, як пройшов цей рік, що в ньому було хорошого або поганого. Це час будувати плани на майбутнє і давати собі обіцянки, і краще всього в таких роздумах допоможуть фотошпалери із зображенням різних пейзажів.

Вид засніженій альпійської села, самотня хатинка в зимовому лісі. Все це як не можна краще передає спокійну атмосферу нового року. Такі шпалери можна розмістити в спальні або вітальні (див. Як вибрати шпалери для вітальні). Можна підібрати малюнок зображає види з вікна на різні пейзажі.

З такими шпалерами зовсім неважливо, що відбувається в реальному світі. Хай за вікном сльота і бруд, ви бачите тільки чистий сніг і непередаваною краси пейзажі.

Але пейзажі це необов’язково спокій і тиша. Якщо вам більше до душі святкова метушня, то ідеальним рішенням будуть фотошпалери з видами, прикрашених до свята міст. Нью-Йорк (див. Нью-Йорк фотошпалери: вибираємо правильно) або Лондон, Париж чи Рим. Абсолютно неважливо, свято один для всіх, і всі міста в ці дні потопають у морі світла та ілюмінації.

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Новорічна село з казки Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Прикрашені до свята вулиці нічного міста Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Вид міста з новорічними салютами Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Новорічний ярмарок Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Передноворічна метушня в місті Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Зимовий парк напередодні нового року

У Нью-Йорку все так само снують таксі і люди бігають по магазинах, але тепер на це все накладена печатка свята, і з допомогою фотошпалер цю суєту можна перенести навіть на стіну сільського будиночка.

Кожна людина сприймає новий рік по-своєму, і вибір тематичних фотошпалер повністю залежить від того, який сенс ви вкладаєте в це свято. Фотошпалери – це не просто бездушний елемент декору, вони повинні створювати саме ту атмосферу, яку хочуть господарі.

Рада! Навіть якщо ви любите галасливі свята, намагайтеся не використовувати занадто динамічні шпалери в інтер’єрі спальні. Тут краще віддати перевагу чомусь більш спокійного, що не буде заважати здоровому та повноцінному сну.

Натюрморт і новорічна композиція

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к праздникуХолодні новорічні свічки, кульки і теплі зимові ягоди.

Для багатьох з нас, новий рік – це сімейне свято. Своєрідний привід зібратися всім разом, особливо якщо протягом року на це постійно не знаходилося часу. Сімейні свята завжди наповнені теплотою і любов’ю, і тут як не можна до речі підійдуть шпалери з зображеннями різних тематичних натюрмортів.

Варіантів тематичних натюрмортів дуже багато, ось лише мала частина:

 • Зображення прикрашеної святкової ялинки. І зовсім неважливо, що в будинку вже стоїть жива «лісова красуня», фотозображення може створити їй затишне сусідство.
 • Ялинкові іграшки та прикраси. Можна підібрати зображення з іграшками прикрашають ялинку, де акцент зроблений саме на них, а можна знайти малюнок де ялинкові іграшки і є основним елементом зображення.
 • Пляшка і келихи з шампанським. Шампанське символ нового року нарівні з мандаринами і ялинкою, тому такі зображення завжди будуть в тему, і зовсім необов’язково робити такі фотошпалери на всю стіну, іноді досить і невеликого панно, щоб надати приміщенню певну атмосферу.
 • Зображення новорічних свічок. Такий малюнок додасть в будинок світла і затишку, а адже саме цього ми й домагаємося.

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Кулі та гірлянди на ялинці Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Шампанське і соснові гілочки і Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Ялинка біля каміна Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Новорічні подарунки Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Теплі свічки і холодні сніжинки Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Зірки, кулі і шишки

Ну і звичайно, не можна забувати про ще один символ нового року, нехай і не в нашій країні, але вже став рідним і близьким. Ми говоримо про камін (див. Обираємо камін фотошпалери для вашого інтер’єру). Символ тепла і домашнього вогнища. Над каміном у переддень нового року і різдва діти розвішують шкарпетки для подарунків, тут завжди весело горить вогонь і зігріває всіх домочадців.

На жаль не кожен може дозволити собі справжній камін, тому фотошпалери з його зображення будуть як не можна до речі. У будь-якому випадку, яку б зображення не було обрано, головне щоб воно максимально передавала дух свята.

Нейтральні принти

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к праздникуСніг завжди говорить про наближення нового року.

Оформлення на стіні фотошпалер – задоволення не з дешевих. Ціна далеких моделей може досягати декількох тисяч рублів за квадратний метр, і саме тому, багато хто намагаються вибирати не тематичні зображення, а ті малюнки, які будуть актуальні і після свята.

З новим роком так само можна підібрати атмосферні малюнки, які максимально передадуть настрій свята, але при цьому не будуть робити на ньому акцент. Щоб підібрати такий малюнок, необхідно з’ясувати, які асоціації викликає новий рік, крім традиційних символів.

Ну, наприклад:

 • Ялина. Окремо стоїть або в лісі. На ній обов’язково повинні бути прикраси та гірлянди, ялина сама по собі є символом свята, але не менш актуально вона буде виглядати в інтер’єрі і по його закінченні.
 • Засніжений ліс. До святкування нового року такий малюнок має лише непряме відношення, але він створює певну атмосферу, яка збережеться в будинку і в будні після канікул.
 • Сани запряжені кіньми або оленями. Як правило, цей символ безпосередньо асоціюється з дідом морозом або його закордонним іншому, але якщо прибрати казкових персонажів? Залишиться тільки красиве зображення, не робить акцентів на свято.
 • Засніжені види вулиць міста або села. Тихі вулички, закутані снігом, однаково добре виглядають як на саме свято, так і після нього. Причому таке зображення можна помістити в будь-якій кімнаті будинку.

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Навіть якщо немає новорічної атрибутики, зимові пейзажі говорять про швидке святі Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Вид з вікна на зимове місто Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику А може вид з вікна на засніжений ліс Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Вид на загублене в снігу село Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Зимові вулиці старого міста Новогодние фотообои: украшаем свой дом к празднику Сани можуть бути тільки взимку

Ну, і звичайно, камін. З одного боку це символ свята, але ж їм користуються і в звичайні дні. Все залежить від антуражу. Можна вибрати зображення без святкових свічок і подарункових червоних шкарпеток, і воно прикрасить ваш будинок незалежно від того, яка дата стоїть у вашому календарі.

Рада! Всі предмети, що викликають у нас асоціації з новим роком, мають відношення до свята лише перебуваючи разом. По-окремо, це прості речі, з якими ми зустрічаємося в повсякденному житті. Цей прийом можна використовувати і в декоруванні будинку. Просто повісті святкову гірлянду на фотошпалери із зображенням каміна, і ось це вже не простий спосіб опалювати приміщення, а справжній символ різдва або нового року.

Кілька корисних порад

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к праздникуЯлинка біля каміна, стала вже класикою нового року і різдва.

Оформлення фотошпалер на стіні – це не тільки вибір малюнка. Не менш важливо правильно їх розмістити і вписати в інтер’єр. На перший погляд може здатися, що це не проблема. Дійсно. Купив вподобаний малюнок і наклеїв його на вільну стіну. Але не все так просто. Секрет правильного дизайну в гармонії всіх його складових.

Звичайно, ми не зможемо точно вказати вам місце, де розміщувати той чи інший малюнок, але зате ми можемо дати декілька практичних порад, які допоможуть прикрасити ваш будинок, а не перетворити його в несмачне приміщення:

 • Якщо в будинку стоїть жива ялина, і ви вибрали принт з схожим зображенням, вибирайте для них різні стіни. Нехай жива ялина займає один кут, а фотошпалери іншого.
 • Якщо ви вибираєте тематичні малюнки, і плануєте їх зняти після свят, не варто брати найдорожчі шпалери. Можна підібрати більш дешевий, але не менш красивий варіант. Основна їх відмінність в якості матеріалу, але поклеїти шпалери другий раз в будь-якому випадку не вийде.
 • Не варто брати шпалери на всю стіну, набагато цікавіше виглядатимуть невеликі фотопанно, до того ж їх простіше наклеїти своїми руками.

Новогодние фотообои: украшаем свой дом к праздникуНавіть не маючи можливості, ви можете організувати камін у невеликому приміщенні з допомогою фотошпалер, а прикрасивши його необхідною атрибутикою, він стане символом нового року.

 • Цікавим рішенням для декорування буде використовувати приховану світлодіодне підсвічування, але розташовувати елементи необхідно таким чином, щоб вони не били в очі і не дратували.
 • В кімнату, де не проходять гучні застілля, наприклад в спальню, краще вибирати більш спокійні малюнки без яскравих і кидаються в очі фарб, тоді ваші шпалери не будуть заважати сну.
 • Намагайтеся не розташовувати фотошпалери на тій же стіні, де розташований телевізор. Вони будуть постійно відволікати вашу увагу, що може викликати головний біль і втому.

Рада! Виробництво фотошпалер відбувається методом широкоформатного друку, тому ви можете виготовити їх за індивідуальним замовленням. Коштувати такий принт буде дорожче, але зате з ним можна бути повністю впевненим в оригінальності свого дизайну.

І наостанок хотілося б дати один невеликий, але дуже важливий рада: інструкція по поклейке фотошпалер відрізняється від того, як ви клеїте звичайні шпалери, тому перед тим як взятися за роботу, обов’язково почитайте статті на цю тему або подивіться відео у цій статті, на якому все детально розказано.