Панно MUANCE – нове слово в дизайні.

  • 19 липня 2019
  • 116
  • 0

Панно MUANCE – нове слово в дизайні.

Панно MUANCE - новое слово в дизайне.

Розглядаючи шпалерну колекцію MUANCE, можна тільки дивуватися технічному втіленню таких сміливих дизайнерських ідей. Панно друкуються як певних розмірів, так і необхідних для конкретних замовників; виготовляються на флізелін, а також текстурованому вінілі або текстилі; принти і рисунки друкуються металізованими нитками «під золото. срібло або мідь». Вибір дизайнів широкий і багатоплановий. У колекції настінних панно MUANCE незвичайний дизайн YANYA – велика сіра чапля, співає, сидячи на камені, в горах. Над нею в небі кружляють птахи. Ідея сильної особистості, що не боїться самотності, підкреслена силуетом розлогі дерева в кутку панно. Цей дизайн створений як картина, зі своїм сюжетом і настроєм.

Відтінки сірого клубящегося туману і бурих пагорбів на горизонті солідний і значні в противагу безладним взмахам крил схвильованою зграї кружляючих птахів, що створюють динаміку руху. Окремі птахи промальовані світлим, як би царапанным, золотом, ніби на них падає останній промінь призахідного сонця. Глибока перспектива робить виразним гірський пейзаж з великої чаплею на першому плані. Картина сповнена східними символами і порадує любителів інтер’єрів у лаконічних японською або китайською стилі. Вислів, що супроводжує пейзаж, в дусі східної мудрості: «Подивися уважно на природу, і ти почнеш розуміти краще». Панно може бути виготовлено, за бажанням, у сіро-білих і буро-коричневих тонах розміром 210мм х 295мм або 500мм х 500мм.

CHEVY Spring – назва настінного панно з великими зигзагами шевронів. Початок успішного полювання (вільний переклад з англійської). Будемо і ми роздумувати над трактуванням, адже колекція настінних панно MUANCE дає їжу для роздумів. Полиново-сірі шеврони і білі з антрацитом, з клубящимися хмарами і фоном, де вгадується далекий горизонт, така стіна в будинку, безумовно, буде акцентной.

Стіна BEYONG the LINE (за лінією горизонту) буде іменний у Вашій спальні, вона створює настрій в просторі. Полотно з динамічними хмарами небом у світло-сірих тонах разлиновано по вертикалі від підлоги до стелі переривчастими світло-жовтими смугами. “Стіна для нас не просто стіна, це полотно з надихаючими дизайнами і стильними фарбами”, – стверджують дизайнери MUANCE.