Відкрийте нові форми шпалерного дизайну!

  • 19 липня 2019
  • 57
  • 0

Відкрийте нові форми шпалерного дизайну!

Откройте новые формы обойного дизайна!Відкрийте нові форми шпалерного дизайну! – закликають автори оригінальної колекції настінних панно MUANCE. І ми погодимося, що це дійсно новаторський підхід до обробки стін, оригінальний і не має попередників. А значить, унікальний і брендовий апріорі!
Новаторські технології та обладнання дозволили створити щось абсолютно нове, але помістити MUANCE на стіну не складніше, ніж наклеїти шпалерні полотна. Панно друкуються як стандартно (50 х 270см, смугами шириною 50см і 100см), так і по замовленому розміру, щоб точно вписати в потрібний стінний отвір. Вибір залишається і по матеріалу: можна замовити вибраний дизайн на матовому флізелін, текстурованому вінілі, текстильної тканини. Матеріал для принтів теж вибірковий: можна надрукувати металевою фарбою золотий (gold) або срібною (silver), а також бронзовою (bronze) і мідної (соррег).

Дизайнери MUANCE підійшли по-новаторськи навіть до створення каталогу настінних панно MUANCE, давши ім’я кожного зображення, а також виклавши свою концепцію у вигляді філософських реплік і поетичних висловлювань, які настільки оригінальні, що гідні бути написом або девізом як супровід до вибраного панно. TROPICANA SPHERES на панелях загальною шириною до 5 метрів – це багатошарове панно, де блакитні, колір сіро-зеленої полину і буро-пісочний полотна покриті геометрично правильними тонованими колами, крізь які просвічують живі рослини. Девіз цього авангардного дизайну: »Я не вписуюся в рамки».

Декоративна панель UBUNTU пройнята духом африканської екзотики: джунглі, сплетіння рослин, зграя летючих птахів, і на першому плані фрагмент особи африканської дівчата з пухкими губами і з сережкою в вусі. Чорнота і нефритова зелень створюють неповторне поєднання, чий епіграф звучить як пророцтво: «Золотий вік не закінчився, він у майбутньому!».

Для інтер’єрних стилів техно або хай-тек дуже ефектним буде панно CASABLANCA з золотистими марокканськими орнаментами по антрацитного площині з чернеными потьоками. Безперечно новаторські прийоми створення артистичних панно MUANCE приречені на гучний успіх у світі шпалер!