Паперові шпалери з Італії: вишуканий стиль і краса!

Коли ми чуємо слово «Італія», то у кожного з’являються асоціації, пов’язані з витонченістю, бездоганними смаками, вишуканим стилем. І не дарма, адже саме Італія виховала велику кількість майстрів мистецтва, чиї роботи відомі нам до цих пір.

Паперові шпалери з Італії використовуються для оздоблення готелів, прийомних залів, а також звичайних будинків. Шпалери іноді використовують для обробки стін в заміському будинку. Стандартні квартири великих міст відразу наповнюються теплом Середземномор’я, античністю італійських будівель. Примітно, що шпалери з Італії стали доступні навіть простим громадянам. Тим не менш, вартість імпортних шпалер на порядок вище, ніж російських шпалер. Хоч і доводиться переплачувати, зате ми розуміємо, що якість того варто.

Відомо, що саме в Італії зародилися давні традиції, пов’язані з розписом шпалер. З часом з’являються все нові і нові матеріали, які відкривають унікальні можливості для дизайнерів. Спостерігається нашарування кількох традицій, епох, що не може не відбиватися на якості виробу. Сьогодні ми є свідками того, як виробники намагаються кожен сезон дивувати нас новинками шпалер. І тільки справжні цінителі класики і традицій оцінять всі переваги італійських шпалер.

Зміст

  • 1 Види італійських шпалер
  • 2 Особливості італійських паперових шпалер

Види італійських шпалер

Текстильні шпалери – це найвідоміший і старовинний вид шпалер, які використовують майстри з Італії. Враховуючи клімат Середземномор’я, шпалери не вигорають на сонці, не псуються від високої вологості, а також легко миються при забрудненні. Бездоганний зовнішній вигляд і якість виробу завжди був ознакою достатку і шику. Спочатку, як тільки на ринку Європи з’явилися італійські шпалери, їх могли собі дозволити виключно аристократи.

Вінілові шпалери або «вінілові на паперовій основі» – це сучасний винахід фахівців, які знають тонкощі смаку. Якість вінілових шпалер підтверджується міжнародними та Європейськими стандартами. Провідні дизайнери та художники мають безліч можливостей для фантазії, створюючи шпалери. Можна знайти вінілові шпалери, що імітують шовк, гобелени, а також різні види тканин. В виду того, що всі матеріали проходять перевірку якості, шпалери отримують максимально реалістичний вигляд покриття. Для того щоб було зручніше клеїти такі шпалери, деякі виробники навіть почали випускати рулони подвійної ширини. В результаті таких перетворень зменшується кількість стиків на стіні, а весь малюнок на шпалерах виглядає як справжнє полотно.

Нічим не поступаються за якістю і міцністю флізелінові шпалери. Крім того, флізелін не просідає з часом і не мнеться при наклейці. Це означає, що флізелінові шпалери можна клеїти стик в стик. Найчастіше такі вироби можна мити, адже флізелін – вологостійкий матеріал. Така особливість дозволяє клеїти бамбукові шпалери навіть у ванній кімнаті або на кухні – в приміщеннях, де постійно спостерігається високий рівень вологості.

Особливості італійських паперових шпалер

Дуже рідко можна зустріти на вітчизняному ринку паперові шпалери з Італії. Перш за все, така тенденція пояснюється тим, що вартість імпортних шпалер дуже велика для вітчизняного покупця. Тим не менш, з кожним роком збільшується кількість виробників паперових шпалер, які прагнуть запропонувати більш вигідні ціни. Особлива увага приділяється екологічної безпеки виробів. Кожен матеріал, який використовується для виготовлення шпалер, ретельно перевіряється фахівцями. Ось чому паперові шпалери найчастіше клеять в дитячих кімнатах, де дитина повинна перебувати в безпеці, в оточенні екологічно чистих виробів – максимально, на скільки це можливо.

Якщо порівнювати російські та італійські шпалери, то імпортний варіант істотно відрізняється ціновою політикою. Ціна виправдовується тим, що італійські шпалери володіють найвищою якістю. При виготовленні не використовуються токсичні матеріали, які можуть нашкодити здоров’ю людини. Ідеально все: від паперу до фарби.

Висока якість паперу дозволяє без особливої праці клеїти італійські паперові шпалери на будь-які стіни. В деяких випадках навіть не потрібно особливої підготовки поверхні. Дуже часто можна спостерігати, як вітчизняні паперові шпалери під дією клею розмокають, рвуться при накладанні на стіну. У той же час італійський варіант відмінно підходить для робіт.

Що стосується стилю, то італійським шпалер рівних товарів на ринку немає. Якщо ви хочете оформити свій інтер’єр в класичному стилі з переважанням природних орнаментів, то необхідно купувати італійські шпалери. Якість багатьох торгових марок перевірене десятиліттями. Кожен може вибрати саме той орнамент, той напрямок, який підходить в інтер’єр і відповідає смакам господаря.