Правильний вибір шпалер в офіс: на що звернути увагу

Шпалери в інтер’єрі офісу – це і спосіб декорувати простір, і можливість створити потрібний колірний акцент. Колір може продовжувати корпоративний стиль, властивий усьому приміщень компанії, а також сприяти поліпшенню працездатності співробітників. Що ж стосується малюнка, то це можуть бути як геометричні абстракції або кристали в сучасному стилі, хвилі і впорядковані смуги, так і розпливчасті обриси квітів, стилізовані під східний стиль візерунки або італійські решітки.

Як вибирати?

Шпалери в офіс на фото можуть бути яскравими і текстурними, а можуть бути гладкими і практично непоказними. Але від чого ж це залежить? Ось основні фактори, на які потрібно звертати увагу при виборі шпалер:

 • практичність: оптимальний вибір для офісних приміщень з високою прохідністю – миючі шпалери вінілові або флізелінові текстурні покриття, які можна легко перефарбовувати;
 • розмір приміщення: чим просторіше офіс, тим темніше в ньому можуть бути стіни;
 • рівень освітленості і кількість меблів: бажано використовувати світлі покриття, якщо приміщення досить захаращене деталями;
 • напрямок діяльності компанії: для офісу, де займаються рутинною роботою бухгалтерської або підрахунком статистики, не потрібні незвичайні фантастичні зображення, які знадобляться в офісі, де працюють дизайнери;
 • кількість співробітників: чим більше людей щодня відвідує офіс, тим більш стійкими до зносу повинні бути покриття.

Правильный выбор обоев в офис: на что обратить внимание
Шпалери в інтер’єрі офісу

Цікаві стилістичні рішення

Щоб купити шпалери для офісу, знадобиться знайти той варіант обробки, який буде влаштовувати і в плані практичності, і в плані оформлення. Також при виборі важливі ціна і зручність робіт, оскільки для офісних приміщень неприйнятні ні занадто високі витрати, ні занадто тривалі ремонтні роботи.

Офісні шпалери на фото модно побачити в таких стилях:

 • Шпалери в офіс вибираються нейтральні, щоб не порушувалася сприятлива для роботи атмосфера. Зазвичай це бежевий, світлий блакитний, пісочний, сірий або блакитний кольори – як в однотонних фонах, так і в смугастих полотнах чи в декорі повторювану дрібну точку.
 • Романтизм. Інтер’єр переговорних офісних зазвичай оформляється у природних романтичних відтінках, щоб створювалася атмосфера добродушного відтінку. Це можуть бути зображення квітів в акварельній техніці або текстури, що нагадують спокійні морські хвилі.
 • Для кабінетів директорів і керуючих частіше вибираються шпалери в класичному стилі, як більш дорогі і представницькі.
 • Не забувайте, що шпалери на робочому місці впливають на працездатність. Однак вони повинні подобатися не тільки співробітникам, але і клієнтам. В цілому, оздоблення офісного приміщення повинна демонструвати серйозність і статусність вашої компанії. І в більшості випадків з цим завданням відмінно справляються шпалери в сучасному стилі.

  Наш каталог офісних шпалер з фото пропонує різні стильові і колірні рішення. Вивчаючи каталог шпалер в офіс, ви підберете варіанти для обробки для всіх функціональних зон в робочому просторі, в тому числі для місць роботи та відпочинку працівників, переговорних і кабінетів керівництва.

  Правильный выбор обоев в офис: на что обратить внимание

  Шпалери в інтер’єрі офісу фото