Рідкі шпалери від Біопласт – стильно і практично!


				Жидкие обои от Биопласт – стильно и практично!

Традиційно шпалери являють собою рулонний матеріал, що вимагає копіткої підготовки поверхні стін і тривалого приклеювання. Рідкі шпалери Біопласт перевернули поняття даного матеріалу. Цей унікальний за своїми експлуатаційними характеристиками обробний матеріал здатний по-справжньому перетворити приміщення.

Рідкі шпалери являють собою матеріал, який по своїх властивостях і структурі ближче до декоративної штукатурки ніж до шпалер. В першу чергу їх схожість проявляється в технології нанесення. Склад унікальних шпалер схожий на текстиль. А основою матеріалу виступають волокна штучного шовку.

Як і будь-який інший обробний матеріал рідкі шпалери мають плюсами і мінусами. Правильно вибрати рідкі шпалери тут вам допоможуть знання основних параметрів даного обробного матеріалу.

 

Переваги оздоблювального матеріалу.

1. Легкість і зручність транспортування і підготовки матеріалу для застосування. Рідкі шпалери розфасовано в мішки по 1 кг. Процес підготовки до нанесення рідких шпалер на поверхню стін полягає в додаванні до сухої суміші води у пропорції, яка вказана на упаковці матеріалу.

Перемішану суміш слід залишити на вісім годин, після цього вона готова до застосування.

2. Пожежостійкість. Завдяки даній якості рідкі шпалери підходять для застосування в якості оздоблювального матеріалу на шляхах евакуації.

3. Простота нанесення і ремонтопридатність. Для застосування рідких шпалер майстру необхідна тільки пластикова гладилка, з допомогою якої матеріал наноситься на поверхню. Будь пошкоджений фрагмент покриття з легкістю відновлюється.

4. Різноманітність забарвлень і дизайнів. Завдяки широкому ряду колірних рішень і текстур можна створювати унікальні дизайни інтер’єру.

5. Екологічна безпека.

6. Якісна тепло і звукоізоляція.

7. Унікальні фінішні властивості. Завдяки своїй текстурі рідкі шпалери здатні маскувати тріщини та інші пошкодження на поверхні стін.

Це далеко не повний перелік переваг унікального матеріалу. Оформивши дизайн своєї квартири або будинку за допомогою рідких шпалер, ви можете не переживати, що під впливом сонячних променів покриття втратить свою яскравість і насиченість. Рідкі шпалери володіють високою світлостійкістю.

Єдиним недоліком цього покриття є низький показник вологостійкості. Тому рідкі шпалери не рекомендується використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості.