Шпалери в англійському стилі від Ватсона

Обои в английском стиле от Ватсона

blogvdom.by англійські шпалери

Якщо у вас запитають яким уявляєте собі англійський стиль інтер’єру, то у більшості це буде асоціюватися з радянським фільмом “Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона”. Уява намалює картину: напівтемрява, різьблені крісла, стіл, камін, східні орнаменти арабески на шпалерах. Штрихи стилю, який створили кінематографісти відноситься до вікторіанською.

Вікторіанський стиль інтер’єру

 

Обои в английском стиле от ВатсонаКартина Роберта Тафта “Будинок Карлайл”, Лондон, 1857.

Вікторіанський стиль інтер’єру сформувався в 19-му столітті, коли почалося різке збагачення простих людей. У цей час з’явилася мода художнього розпису на стінах звичайного житлового приміщення. Це можна вважати зародженням ремесла інтер’єрного дизайну, так як ми його сприймаємо зараз. А художники стали першими інтер’єрними дизайнерами.

Вікторіанський стиль приніс в будинку природну красу природи: пишні квіти, кущі шипшини, райські птахи. Також, популярними малюнками були східні орнаменти арабески, китайські і японські мотиви. Обклеювали стіни тканиною і розписували вручну. Процес був дорогим і довгим, як наслідок, багатьом не доступний, а краси хотілося.

Нові методи друку шпалер і новий бренд

Обои в английском стиле от Ватсона

Пошуки як зробити красу в будинку доступною призвели до механізації художнього розпису. У 1830 році в Англії винайшли верстат поверхневої друку на текстилі.

У 1838 році англійці брати Гарольд і Чарльз Поттер, разом з Уолмслі Престоном, адаптували друкарську машину по друку на тканині для виготовлення шпалер методом поверхневої друку (Surfase Print).

В пам’ять про цю дату створено англійську шпалерний бренд 1838 Wallcoverings.

 

Англійські шпалери від сім’ї Ватсон

Ватсон – російськомовний політерний варіант вимови англійської прізвища Уотсон (Watson).

Сім’я Уотсон засновники англійської шпалерного бренду “1838 Wallcoverings” продовжує традиції виготовлення шпалер уже в четвертому поколінні. “Виробництво шпалер у нас в крові”, – так вони кажуть про себе.

Обои в английском стиле от Ватсона

Унікальність компанії 1838 Wallcoverings – поєднання старовинних методів друку та сучасних технологій, що дозволяє створювати шпалери високої складності.

Шпалери 1838 Wallcoverings прикрашають кімнати в Букінгемському палаці і в Білому домі.

В чому особливість шпалер 1838 Wallcoverings

 

Друк шпалер за старовинною технологією поверхневої друку Surface print. Шпалери виготовляють на обладнанні, якому більше 100 років, з точним дотриманням старовинною технологією. Такі шпалери справляють враження ручного розпису. Спочатку потрібні відтінки фарби замішуються так як це робили художники-майстри. При друку фарба накладається один на одного щільною текстурою, на малюнках утворюється видима оком рельєфність. У цій техніці друку спеціально не використовується сушка між валами, так утворюються дрібні контурні патьоки фарби, щоб ще більше підсилити ефект ручного малюнка. У світі залишилося лише 12 таких машин з яких 4 належать 1838 Wallcoverings.

Обои в английском стиле от Ватсона

Шпалери підійдуть любителям стилю модерну і класики. Також при оформленні акцентной стіни для спальної кімнати, вітальні, кухні.

Сучасні цифрові технології. Шпалери з малюнками високої деталізації, півтонами і складними відтінками виготовляються на цифровому обладнанні останнього покоління. У цих шпалерах використовуються як класичні мотиви, так і сучасні геометричні малюнки.

Цифровий друк також комбінуються з технологією поверхневої друку, що дозволяє отримувати шпалери з незвичайними поєднаннями малюнків.

Обои в английском стиле от Ватсона

 

У цих шпалерах є варіанти для будь-яких типів інтер’єрів.

Шпалери флок – оксамитові шпалери. На шпалерах флок частина малюнка виконана з нанесенням крихітних волокон, що створює ефект бархатистою поверхні. Це дає додаткову текстуру, видиму форму і акцентний малюнок.

Обои в английском стиле от Ватсона

Шпалери добре підходять для акцентной стіни в спальні, вітальні, їдальні, а також для тих, хто створює інтер’єри з поєднується текстурою.

Шпалери зі стеклярусом. Шпалери зі стеклярусом на увазі схожі на флок, але відмінність буде в поверхні. В даному випадку на шпалери наносяться дрібно подрібнений акрил, що створює ефект блискучого скла або дорогоцінних каменів.

Обои в английском стиле от Ватсона

Ці шпалери використовуються для акцентних стін і інтер’єрах де потрібно багато блискучих поверхонь і блиску.

Шпалери з металізованої основою. Шпалери виготовлені з металізованої основою під золото, мідь, латунь, срібло, популярному рожевому золоті. На основу наносяться різні малюнки, візерунки, орнаменти, геометрія. Є варіанти, на яких завдяки поєднанню відбиває і матової поверхні виходить 3D-ефект.

Обои в английском стиле от Ватсона

Шпалери додадуть інтер’єру відтінки гламуру і розкоші. Окремо можна виділити, що металізовані шпалери добре відбивають світло і це дає перевагу при використанні в маленьких приміщеннях для зорового збільшення простору, а також у кімнатах де потрібно просто більше світла.