Шпалери з паперу. Які виробники найпоширеніші


			Обои из бумаги. Какие производители самые распространенные

Все життя складається з незначних, на перший погляд, речей. Але уявити повноцінне існування без простих деталей досить складно. І тоді стає зрозуміло наскільки важливі всі дрібниці в побуті. Застосування паперових шпалер в інтер’єрі здатне прикрасити будь-яке приміщення, додати індивідуальність дизайну в цілому. Шпалери з паперу це вже класика, займає особливу нішу в асортименті оздоблювальних матеріалів.

Величезний вибір шпалер з паперу не має меж

Якщо звернутися до історії, то вперше шпалери взяли свій початок на території ще древнього Китаю, в сьомому столітті. А ось Японія відрізнялася тим, що в той же часовий проміжок застосовувала папір в якості пересувної перегородки для стін. А все завдяки тому, що з виробами з паперу працювати одне задоволення і можна виконати майже будь-яку дію. Наприклад, папір досить просто приклеїти до стіни і вона буде довго триматися, а можна намалювати будь-яке зображення, і воно буде служити в якості декоративного елемента.

В даний час, виробництво паперових шпалер вже давно зробило крок на безліч сходинок вище. Адже випускається постійно оновлене обладнання, винаходяться спеціальні верстати, які ріжуть виріб і наносять візерунки і малюнки за заданими програмами.

Що стосується іноземних фірм виробників, то серед них багато виробників з багаторічною напрацьованої репутацією. Якість продукції, що випускається завжди на вищому рівні, конкурентоздатна і високо цінується споживачами. Для виготовлення паперових шпалер у роботу йдуть найкращі екологічно чисті матеріали. А для створення неповторного малюнка на шпалерах залучаються тільки найкращі художники і дизайнери.

Список країн-виробників шпалер з паперу

Ці виробники завжди гарантують вищу якість своєї продукції

В даний час практично в будь-якій країні, що розвивається, існує виробництво шпалер з паперу. Однак, серед них варто виділити особливих професіоналів своєї справи, які займають лідируючі позиції рейтингів серед виробників шпалер. Такі компанії-лідери знаходяться в США, Італії, Німеччини.

Більш детально про індивідуальні особливості і переваги кожної країни-виробника.

1. Паперові шпалери з Німеччини.

Німеччина вже давно славиться відмінною якістю і служить своєрідним еталоном, на який рівняються у різних сферах діяльності. І ось виробництво паперових шпалер тут не виняток з правил. А навпаки, підтвердження високої якості обґрунтованої репутації. Виробники дають гарантії, що на купленому обробний матеріал не буде виявлено ніяких, навіть самих мінімальних дефектів. А малюнок і фактура буде рівномірною по всьому полотну. Шпалери з Німеччини стійкі до сонячного світла і не вигорають, несприйнятливі до незначних пошкоджень і затирання від дотиків. Варто звернути увагу на шпалери з напиленням, навіть багаторічного використання воно не обсипається. Серед світових лідерів по виробництву шпалер в Росії варто акцентувати на AS Creation і Rasch.

2. Шпалери з Італії

Головною особливістю італійських шпалер є вишуканий дизайн, виконаний у класичному та традиційному стилі. Зрозуміло, якість при цьому не страждає і залишається на висоті. Шпалерне виробництво з Італії прославилося своїм художнім оформленням і високими естетичними показниками. Вони настільки привабливі, що нагадують цілі твори мистецтва, створені для палаців еліти. Найяскравішими представниками італійських шпалер в Росії вважаються такі бренди як Zambaiti Parati і Sirpi.

3. Шпалери з США

Американські шпалери виділяються високим показником екологічності, оскільки виробники тримають під пильним контролем якість матеріалів, з яких роблять шпалери. Крім того, ставлять спеціальні знаки нетоксичність на упаковках. Тому вони не принесуть ніякої шкоди здоров’ю. А деякі виробники навіть прийняли рішення про відмову застосування вінілу у виготовленні шпалер, із-за того що це синтетичний матеріал. Шпалерне полотно із США просочується спеціальним антисептиком, який попереджує розвиток грибкових уражень. Одним з кращих виробників США по виробництву шпалер вважається York, Wallquest і Seabrook

4. Варто акцентувати, що російські виробники шпалер з паперу нічим не поступаються закордонним колегам з виробництва. Якість виробів зросла на порядок, при цьому можна придбати за приємними цінами.

Провідні компанії по виробництву шпалер з паперу

Короткі відомості про провідних виробників:

  • Німецька шпалерна компанія AS Creation, дата заснування 1974 рік. Діяльність починалася з чотирьох чоловік в штаті. А тепер AS Creation вже лідер на європейському та вітчизняному ринках. Крім того, на виробах стоїть відмітка RAL, що підтверджує екологічність. Асортимент цього виробника величезний і включає в себе близько 4000 виробів різних видів і фактур;
  • Виробник США York, заснований в1895году. Дуже популярна на ринку Росії, продукція користується колосальним попитом. Створення дизайну кожного виду шпалер розробляється кращими художниками, а вже після, тільки відправляється на виробничий конвеєр.