Російські виробники паперових шпалер


			Российские производители бумажных обоев

Не дивлячись на значне різноманіття оздоблювальних матеріалів для стін, російські паперові шпалери і інших виробників досі не втратили своєї актуальності на сьогоднішній день. Більш того, це найпоширеніше стінне покриття. Така колосальна популярність шпалер з паперу обумовлюється досить низькою вартістю і легкістю в застосуванні, експлуатації. Ще одна перевага цього матеріалу виражено в широкому асортименті виробів різних фактур, у всіх колірних гамах. Серед них зустрічаються і шпалери дуже високої якості, але і ціна відповідна. Таким чином, завжди є можливість реалізувати усі творчі задуми, а так само спланувати інтер’єр в різних стилях за особисто-розробленим проектом.

Багатогранні паперові шпалери

Область застосування паперових шпалер велика. Їх використовують для фінального декорування стін, як житлових будинків, так і для офісних організацій.

На ринках Росії можна зустріти як шпалери вітчизняного виробника, так і обробні матеріали зарубіжних брендів. Важливо акцентувати, що переважна більшість російських виробників давно перейшли на імпортні технології і успішно застосовують їх у виробництві.

Такі стрімкі тенденції призвели до якості високого рівня і відмінного різноманітному дизайну. Над проектом по створенню художнього оформлення паперових шпалер залучаються кваліфіковані фахівці, в тому числі і зарубіжні. Крім цього російські виробники часто закуповують дизайнерські ідеї і розробки в іноземних партнерів. А ось в якості основи використовують вітчизняне сировину, що дуже вигідно надалі. Такий грамотно продуманий підхід дозволяє простому обивателю отримати якісну продукцію за прийнятними цінами.

Особливості паперових шпалер

Найчастіше на ринку можна зустріти вироби традиційної довжини (10-10,5 м) і ширини (0,53, 06, 1,06 м.). Але більшість виробників працюють і за індивідуальними замовленнями різних компаній. Тому російські паперові шпалери можуть мати абсолютно нестандартний розмір і вид. Приміром, є рулонні і навіть у вигляді величезної бобіни.

Основні технічні характеристики шпалер з паперу

Характерні параметри:

 • В залежності від призначення: шпалери бувають стінові або стельові;
 • Паперові шпалери можуть бути виготовлені одношарові (симплексні) і багатошарові (дуплексні); Природно, багатошарові шпалери набагато практичніше, а верхній шар найчастіше виконаний у вигляді тиснення;
 • Вологозахисні шпалери і звичайні невологостійкі шпалери. Перший вид можна спокійно протирати вологою серветкою, а ось другий тільки сухий. А ось миючі стінові покриття можна мити навіть із застосуванням неагресивної побутової хімії;
 • Є шпалери стійкі до сонячних променів, саме захисне покриття забезпечує збереження первісного кольору. А ось вироби без такого покриття схильні до вигоряння;
 • По оформленню – покриття з візерунками, малюнками і просто однотонні;
 • В залежності від типу малюнків – раппортовые паперові шпалери. Для них характерна наявність повторюваного елемента, зручність полягає в тому, що не потрібно поєднувати малюнки на стиках;
 • Поверхня стінових покриттів може бути як грунтована, так і не грунтована;
 • Фактура шпалер може бути гофрованої, гладкою, тисненій. Ось останній вид дуже часто використовують для фарбування;

Російські виробники по виготовленню паперових шпалер

Виробники Росії виготовляють шпалери з паперу всіх видів і сортів

Для прикладу, можна озвучити найбільш відомі фабрики по виготовленню паперових шпалер

 • Варто акцентувати ЗАТ Московської шпалерної фабрики. Це одне з самих перших виробництв в цьому напрямку, була заснована ще в 19 столітті. А при СРСР фабрика була найбільшим підприємством. Зараз вона готова запропонувати асортимент, різноманітність якої представляють понад 200 різновидів екологічно чистих оздоблювальних покриттів. Вироби Московської шпалерної фабрики ввійшли в список кращих товарів Росії.
 • У 70-х року свій перший випуск паперових шпалер початку ВАТ «Саратовські шпалери». На його рахунку також числиться виготовлення всіляких шпалер високої якості.
 • ТОВ «Маяк-принт» р. Пемза, відносно молоде підприємство з хорошою репутацією на ринках Росії. Випускає одношарові і багатошарові паперові шпалери.
 • Шпалерне виробництво «Ерісман» р. Воскресенська Московської області.
 • «КОФ Палітра» знаходиться р. Залізничному Московської області.
 • Фабрика «індустріальний парк Акулово» з Калінінградської області;
 • Група компаній «Эллизиум» з Новосибірська.
 • Шпалерне виробництво «Фимар», Московська область, р. Ступіно
 • І це далеко не весь перелік вітчизняних виробників паперових шпалер, які постачають ринки Росії своїми якісними виробами. А також не поступаються закордонним шпалерним виробників шпалер.