Сільські пейзажі фотошпалери: як правильно вибрати

Деревенские пейзажи фотообои: как выбрать правильноНа фото, фотошпалери із зображенням сільського життя

Багато міські жителі мріють поїхати в село, де тиша і спокій, чисте повітря і запах сіна, ліс та річка неподалік. Але, на жаль, не у всіх залишилися бабусі в селах. Наблизиться до природи, можуть допомогти фотошпалери сільський пейзаж, вони нагадають про дитинство, бабусі і парному молоці. На відео можна побачити приклад, як і які шпалери, фотошпалери з сільськими мотивами наклеїти своїми руками

Зміст статті

 • Село на фотошпалерах
  • Види зображень села
  • Поширені сільські пейзажі
 • Вибір зображення в кімнати
  • Вибір стилю інтер’єру
  • Типи зображень
 • Висновок

Село на фотошпалерах

Деревенские пейзажи фотообои: как выбрать правильноФотошпалери з видом Українського села

Розуміння села і сільських пейзажів у всіх різне. У кого-то це зелений ліс, швидка річка і величні гори, у інших же, це безкраї поля і пасуться на лузі корови і коні. Але у всіх – це асоціації з живою природою, натуральними продуктами, приголомшливому відпочинком і безтурботним дитинством.

Тому і фотошпалери в сільському стилі, включають незліченна різноманітність сюжетів і пейзажів. Що, в свою чергу, дозволяє нам вибрати зображення, яке найбільше підходить під побажання, кімнату, її стилістику і забарвлення.

Види зображень села

Деревенские пейзажи фотообои: как выбрать правильноФотошпалери із зображенням старих сільських будиночків в горах

Всі зображення поділяються за своїми видами, розглянемо їх на прикладі сільських зображень:

 • Поодинокі – це зображення одного сільського будиночка на тлі будь-якого пейзажу або фотографія коня (див. Коні фотошпалери: як використовувати в інтер’єрі), самотньо пасуться на зеленому лузі.
 • Групові – це зображення цілого села з безліччю старих будиночків або пасеться стада худоби.
 • Збільшені – це зображення наближені так, що можна розглянути найдрібніші деталі малюнка.
 • Віддалені – це зображення сільського поселення або людей і тварин, що знаходяться в дали, наприклад: за полем або в горах за лісом.
 • Вид знизу – це зображення верхніх вікон сільського високого будинку, ніби ви знаходитесь на вулиці поруч з ним або малюнок коня знизу, ніби ви лежите поруч на траві.
 • Вид зверху – це зображення сільського життя або пейзажів, зняті як би з гори або літака.

Такі види зображень впливають на візуальне зміна параметрів кімнати, в якій перебувають. Наприклад: видалені фотографії або малюнки з виглядом зверху, візуально створюють більший обсяг в приміщенні, а збільшені або зображення з видом знизу, можуть візуально зменшити площу кімнати.

Поширені сільські пейзажі

Деревенские пейзажи фотообои: как выбрать правильноФотошпалери із зображенням виду зверху на гірське село

Нижче перераховані найбільш популярні сільські сюжети:

 • Зображення села на тлі: густого лісу (див. Ліс фотошпалери: де можна поклеїти); засніжених гір; безкраїх полів; швидкої річки; спокійного озера та іншого.
 • Зображення сільського будиночка на тлі: гірських лугів, що потопають у квітах; на лісовій галявині з дзюркотливим підземним джерелом і іншого.
 • Зображення динамічної села: діти, що біжать по вулиці; бабусі на лавочці; худоба, що повертається з пасовищ; молодь, веселящаяся на березі річки і інше.
 • Зображення сільського побуту: народ, який збирає урожай на полях; пастух, стежить за худобою; конюхи, миючі на річці коней і багато іншого.
 • Зображення з сільськими пейзажами і сюжетами в різні пори року: квітуча весна; засніжена зима; різнобарвне літо; барвиста осінь.

Немає сенсу перераховувати всі поширені сільські пейзажі та сюжети сільського життя, їх надто багато. Будь-яке зображення, насичене природною свіжістю і яскравими фарбами, знайде свого споживача, який із захватом буде їм милуватися.

Рада! Якщо ви хочете якесь конкретне зображення, то його можна зробити на замовлення, причому його ціна не перевищить готові фотошпалери.

Вибір зображення в кімнати

Деревенские пейзажи фотообои: как выбрать правильноФотошпалери із зображенням сільського життя в осінніх барвах

Для кожної кімнати варто підбирати різні сюжети зображень, хоча сільські пейзажі добре будуть виглядати в будь-якому приміщенні, потрібно тільки підібрати правильні кольори, враховуючи відтінки інтер’єру та дизайну кімнати, а також її призначення.

Наприклад:

 • У вітальню підійдуть будь-які зображення сільських пейзажів і сюжетів, а також яскраві і насичені кольори, за умови, що кімната велика і світла.
 • У спальню краще вибирати спокійні, розмірені сюжети і сільські пейзажі в спокійній колірній гаммі.
 • У дитячу кімнату підійдуть казкові сільські пейзажі та сюжети, з казковими персонажами або сільською дітворою.
 • На кухні (див. Фотошпалери для кухні: які вибрати) чудово будуть виглядати яскраві насичені сільські пейзажі та сюжети з багатолюдними сільськими святами.
 • В коридор (див. Фотошпалери в коридор: робимо вибір) підійдуть снігові світлі сільські пейзажі, так як це приміщення, найчастіше темна й маленька.
 • У ванній кімнаті теж можна використовувати зображення з сільськими мотивами, краще всього підійдуть малюнки з водою.

Важливо! Якщо ви збираєтеся повісити фотошпалери в одній з загальних приміщень, наприклад: вітальні, кухні або у ванній кімнаті, то обов’язково дізнайтеся побажання всієї родини.

Вибір стилю інтер’єру

Деревенские пейзажи фотообои: как выбрать правильноАкуратна німецька село на березі невеликої річки

Звичайно ж, фотошпалери із зображенням сільських пейзажів і сюжетів найбільше підходять під всі сільські стилі інтер’єру кімнат, але з-за великої різноманітності їх зображень техніки виконання і забарвлення, є можливість знайти своє практично в будь-яку стилістичну тематику.

Наприклад:

 • Для всіх сільських стилів підходять будь сільські тематики на фотошпалерах.
 • Для шикарних класичних стилів, також підійдуть сільські зображення, але більш гармонійно вони будуть виглядати, якщо виконані маслом і оформлені у вигляді картин.
 • В строгих класичних стилях добре будуть виглядати віддалені сільські пейзажі.
 • Для національних стилів можна підібрати зображення сільських пейзажів і сюжетів тієї країни, в стилі якої оформлена ваша кімната.
 • В сучасних стилях можна використовувати сільські пейзажі без конкретних зображень села і її життя.
 • Для молодіжних і ультрасучасних стилів підійдуть зображення сільських пейзажів і сюжетів виконані у вигляді чорно-білих мальованих картинок або карикатур.

Типи зображень

Деревенские пейзажи фотообои: как выбрать правильноФотошпалери із зображенням життя в старій англійській селі

Від вибору типу зображення залежить, яких розмірів будуть фотошпалери і, як гармонійно вони будуть виглядати в інтер’єрі вашої кімнати. До того ж, вони впливають на візуальне зміна простору кімнати.

Вони бувають:

 • Предметні – це зображення, використовувані для прикраси кімнати і для того, щоб підкреслити стилістичну спрямованість інтер’єру і дизайну приміщення. Найчастіше їх оформляють у вигляді картин, обрамляючи картинними рамами або різними планками, так як вони випускаються невеликих розмірів.
 • Фонові – це зображення, використовувані як яскравий акцент інтер’єру або його основний фон. Вони випускаються у вигляді рулонів, як прості шпалери і їх зображення не вимагають чіткої стикування країв, так як малюнки на них не пов’язані один з одним, а представляють окремі елементи з однією тематикою.
 • Панорамні – це зображення, які використовуються для розширення простору кімнати, так як можуть мати великі розміри. Найчастіше, це зображення з віддаленими видами, з великого вікна, які дають відчуття перспективи, тим самим збільшуючи обсяг кімнати. Полотно таких фотошпалер може досягати розмірів всієї стіни.
 • Реалістичні – це зображення, використовувані для створення ефектної ілюзії реалістичності зображення. Це шпалери з 3d зображенням, яке хочеться доторкнутися, щоб переконатися, що це всього лише малюнок.

Рада! Реалістичні зображення візуально зменшують простір кімнат, тому не варто їх купувати для маленьких приміщень.

Висновок

Деревенские пейзажи фотообои: как выбрать правильноФотошпалери із зображенням англійської села після дощу

Вибираючи шпалери та фотошпалери для ремонту і створення стильного і затишного інтер’єру в якій-небудь кімнаті, вибирайте тільки такі зображення, його види та забарвлення, які не набриднуть вам з часом, так як сучасні фотошпалери здатні прослужити більше десяти років.

А для створення комфортної атмосфери в кімнаті з допомогою фотошпалер, не принесе великих фінансових і фізичних сил, так як для наклейки фотополотен не потрібна спеціальна інструкція і ви зможете легко зробити ремонт всією родиною, що доставить всім ще більше радості по його закінченню.