Варіанти і фото приклади оформлення інтер’єру кімнати в смарагдові, салатові або однотонні кольори: приклади, варіанти, ідеї

Замислюєтеся про оформлення кімнати в зеленій кольоровій гамі? У нашій статті ви дізнаєтеся про переваги даного кольору в оформленні інтер’єру, а також найбільш вдалі відтінки, які використовуються в дизайні приміщень.

Зміст

 • Смарагд, шартрез, фісташка: вибираємо шпалери зеленого кольору
 • Шпалери для стін зеленого кольору: використання в інтер’єрі
 • Коли можна
 • Коли не можна
 • Зелені шпалери для стін: варіанти
 • Салатові шпалери для стін
 • Смарагдові шпалери для стін
 • Шпалери з зеленим листям на стіну
 • Темно-зелені шпалери для стін
 • Шпалери для стін зелені однотонні
 • Як підібрати меблі
 • Рекомендації
 • Корисне відео
 • Смарагд, шартрез, фісташка: вибираємо шпалери зеленого кольору

  Варианты и фото примеры оформления интерьера комнаты в изумрудные, салатовые или однотонные цвета: примеры, варианты, идеиОформлення кімнати в зелених кольорах – це спроба повернення до природи і природності. Його відтінки не перевантажують психіку і виглядають виграшно при будь-якому освітленні, тому підходять для використання в кімнатах з будь-якої географічної орієнтацією. Підсвідомість людини позитивно сприймає зелений, оскільки він викликає асоціації з природою, влітку, травою і деревами. Крім того, він сприятливо впливає на зір і нервову систему людини.

  Шпалери для стін зеленого кольору: використання в інтер’єрі

  Інтер’єр в зелених тонах завжди залишається актуальним рішенням, оскільки багата палітра кольорів дає безліч варіантів комбінування цього кольору.

  Коли можна

  Варианты и фото примеры оформления интерьера комнаты в изумрудные, салатовые или однотонные цвета: примеры, варианты, идеиЦінують зелений колір за ряд позитивних властивостей:

  • однозначно позитивний вплив на психоемоційний стан;
  • може надавати заспокійливу або стимулюючий вплив на нервову систему;
  • світлі відтінки візуально збільшують простір.

  Благотворний вплив самого природного кольору дозволяє практично без обмежень використовувати його в оформленні житлових приміщень. При цьому враховують лише ступінь інтенсивності: світлі відтінки заспокоюють і розслабляють, темні – стимулюють. Відповідно, перші переважно використовують для дитячих кімнат і спалень, другі – для віталень, прихожих і робочих кабінетів. Порушення цієї традиції може негативно позначитися на душевному стані людини.

  Коли не можна

  Варианты и фото примеры оформления интерьера комнаты в изумрудные, салатовые или однотонные цвета: примеры, варианты, идеиОбмежувати варто тільки використання надмірно яскравих забарвлень, наприклад, лайма, в дизайні житлових кімнат, оскільки вони надто стимулюють нервову систему. Їх застосування більш доречно для спортивних залів, дитячих ігрових кімнат або магазинів.

  Зелені шпалери для стін: варіанти

  Це прекрасний фон для інтер’єру в будь-якому стилі. Найбільш часто використовують:

  • салатовий;
  • оливковий;
  • фісташка;
  • смарагд;
  • шартрез.

  Існує помилкова думка, що шартрез – це варіація жовто-зеленого. Насправді, це відтінок, близький до так званого бутылочному скла, який отримав свою назву від однойменного лікеру, який виробляється у Франції. Цей напій виготовляється на основі трав, тому має відповідне забарвлення.

  Трав’яний або малахітовий, а також темні тони вибирають рідше, оскільки їх використання вимагає більшої уваги до деталей, обробці приміщення і загальному стилю.

  Салатові шпалери для стін

  Варианты и фото примеры оформления интерьера комнаты в изумрудные, салатовые или однотонные цвета: примеры, варианты, идеиВідтінок ніжної весняної зелені як не можна краще підходить для оформлення дитячих, віталень, спалень та кухонь. Цей колір робить приміщення свіжим і просторим, не перевантажуючи його. Навіть з мінімумом деталей, кімната в салатових тонах буде виглядати святково і нарядно.

  Смарагдові шпалери для стін

  Смарагдовий – складний відтінок, що вимагає єдності стилю і досконалості деталей. Він ідеально поєднується з золотом, темним деревом і багатими натуральними тканинами. Урочиста атмосфера смарагдового чудово підійде для вітальні або робочого кабінету.

  Шпалери з зеленим листям на стіну

  Використання шпалер з візерунком з листя – прекрасний варіант для тих, хто хоче створити легку життєрадісну атмосферу в приміщенні. Варіанти з більш світлим фоном – рожевим, жовтим, сірим, блакитним – будуть виглядати органічно і нейтрально. Такий варіант забарвлення шпалер підійде для приміщень в етнічному або індійському стилі.

  Темно-зелені шпалери для стін

  Варианты и фото примеры оформления интерьера комнаты в изумрудные, салатовые или однотонные цвета: примеры, варианты, идеиТемні відтінки часто викликають асоціації зі старовиною і чудово поєднуються з антикварними меблями і деталями. Він має дивовижну властивість розвантажувати психіку і стимулювати творчий потенціал. Робочий кабінет в темно-зелених тонах – ідеальне рішення для людей розумових професій.

  Шпалери для стін зелені однотонні

  • Зелені шпалери з різними візерунками надають динаміку приміщенню і більш доречні для дитячих, віталень або кухонь.
  • Для кімнат, де особливо необхідні спокій і комфорт, більш доречні шпалери в колірному моноварианте.
  • Щоб такий інтер’єр не виглядав одноманітно і нудно, використовують однотонні шпалери з неоднорідною фактурою: вона змусити колір заграти. Пожвавить і прикрасить таку поверхню використання правильно підібраних деталей: картин, світильників, полиць з книгами або прикрасами.

  Зелений стимулює апетит, тому рішення про оформлення кухні в цьому кольорі повинно бути виваженим: не кращий варіант для людей, які постійно змушені дотримуватися дієти

  Як підібрати меблі

  Варианты и фото примеры оформления интерьера комнаты в изумрудные, салатовые или однотонные цвета: примеры, варианты, идеиВибір меблів в кімнату з зеленими шпалерами не представляє складності. Гарнітури з світлих або темних відтінків деревини будуть гармоніювати з будь-яким відтінком. При цьому обов’язково треба враховувати подтон і глибину кольору шпалер: контрастування в подібних інтер’єрах не кращий варіант, природні переходи відтінків – більш вдале рішення. Іншими словами: до світло-зеленим шпалер потрібно вибирати меблі зі світлої деревини, до темних – темну.

  Рекомендації

  Варианты и фото примеры оформления интерьера комнаты в изумрудные, салатовые или однотонные цвета: примеры, варианты, идеиЗелений – один з найбільш гармонійних кольорів для інтер’єру. Не варто перевантажувати його деталями і доповнювати яскравими кричущими квітами. Підбирати аксесуари краще в тон до основного – це дозволити розкрити його багатогранність.

  Зелений колір і його відтінки використовуються для оформлення інтер’єру різних приміщень – від спалень і дитячих до офісів і навчальних кабінетів. Сильні сторони цього кольору – природність, нейтральність і позитивний вплив на психіку людини, які в сукупності роблять його оптимальним варіантом для інтер’єрних рішень.

  Корисне відео