Вибираємо стильні шпалери для дитячої кімнати для хлопчика: фото яскравих кімнат дитину з варіантами сюжетів

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Кожна дитина мріє про власній кімнаті. І якщо вашому синові пощастило мати свою спальню, постарайтеся оформити цю кімнату з максимальним комфортом для дитини.

Іграшки, меблі та аксесуари завжди можна замінити, на відміну від обробки стенів, яка здійснюється на тривалий термін.

При виборі дитячих шпалер для хлопчиків відразу продумайте до дрібниць дизайн, а також не забудьте про те, що з віком його інтереси і переваги можуть помінятися.

До вибору підходять за стилем матеріалів підготуйтеся заздалегідь. Подивіться фото шпалер для дитячої кімнати для хлопчика з яскравими та сучасними ідеями обробки, поцікавтеся у дитини, якою б він хотів бачити свою кімнату.

Так як при оформленні дитячої важливо врахувати безліч особливостей, не обмежуйтеся фантазією дитини і своїми ідеями: прочитайте наші рекомендації, щоб зробити особистий простір сина затишним і позитивним.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Основні характеристики шпалер для хлопчика

Перш ніж приступати до планування колірної гами та вибору шпалер у дитячу кімнату для хлопчиків за стилем, зверніть увагу на наступні принципи і особливості оформлення таких інтер’єрів:

 • головні фактори, що впливають на вибір шпалер для будь-якої кімнати, – це її розміри і яскравість освітлення. У тісних і затемнених дитячих поталу максимум шпалер світлих тонів, щоб розширити приміщення і додати інтер’єру затишок. Простору дитячу, добре висвітлену в денний час, можна оформити шпалерами більш насичених відтінків;
   
 • не забувайте про психології відтінків в інтер’єрі: для активної дитини підійдуть шпалери з заспокійливим ефектом приглушених тонів. Яскраві шпалери, які сприяють активності, можна поклеїти в ігровій частині кімнати, скомбінувавши для балансу зі світлими матеріалами. Ні в якому разі не клейте шпалери «жіночих» відтінків (ніжно-рожевого, персикового, лавандового і інших), так як ваш син не буде відчувати себе комфортно в такій спальні;
   
 • Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

 • якщо ви вирішили поклеїти шпалери з візерунками та малюнками – орієнтуйтеся на вік і захоплення сина. Не секрет, що підлітки віддають перевагу більш строгий і стриманий дизайн, а маленькі діти – яскравий і позитивний;
   
 • оскільки хлопчики більш активні і можуть проводити в своїй кімнаті максимум часу, подбайте про збереження оздоблювальних матеріалів. Краще вибрати якісні та міцні шпалери, які витримають пошкодження, очистяться від плям і надовго збереже первісний колір;
   
 • щоб дизайн дитячої такого типу сприймався цілісним, вибирайте шпалери, які гармонують з меблями та іншими елементами інтер’єру. Зверніть увагу і на поєднання матеріалів для обробки, особливо, якщо в дитячій скомбіновані шпалери різного типу;
   
 • якщо в кімнаті будуть жити дві дитини – враховуйте інтереси кожного і постарайтеся візуально розділити простір за допомогою шпалер, забезпечивши кожній дитині свій куточок.

З першого моменту перебування в кімнаті загальний настрій зададуть фонові відтінки. Тому ремонт краще починати саме з вибору палітри шпалер для стін в дитячий для хлопчика.

Давайте з’ясуємо, які кольори вважаються сприятливими для характеру дитини і підійдуть для створення модного і сучасного дизайну такої кімнати.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Колірна палітра

Які шпалери вибрати для дитячої хлопчика? Колір стін, як і їх дизайн, повинен бути різним для дітей різного віку. В кімнаті найменших поталу шпалери спокійних відтінків: яскраві акценти не повинні відволікати дитину під час сну.

Так як палітра з раннього віку формує характер і темперамент, краще використовувати нейтральні, але не сильно похмурі відтінки.

Якщо ви вирішили клеїти шпалери синього, блідо-фіолетового або сірого кольору, притаманних інтер’єрам хлопчиків – освітлити кімнату, оформивши інші стіни в світлих тонах.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Коли дитина трохи підросте, ви зможете спостерігати характер сина і спрямовувати його в потрібному напрямку.

Пасивні і повільні діти стануть проявляти активність, якщо ви прикрасите стіни шпалерами з яскравими вставками і картинками. Це може бути жовта, зелена, червона, помаранчева палітра.

Якщо ваш син занадто емоційний – навпаки, поталу шпалери заспокійливих кольорів: оливкової, бежевого, блакитного. Зелений і жовтий – кольори концентрації: вони підійдуть для дизайну кімнати, якщо ви бажаєте прищепити синові любов до знань.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Порада: колір стін має відповідати головному призначенню кімнати, тому шпалери насичених тонів краще клеїти за межами зони відпочинку.

Діти шкільного і старшого віку мають вже усталений характер, тому дизайн дитячої можна створювати, орієнтуючись на їхні уподобання в відтінках.

Оскільки в більшості випадків кімната хлопчика оформляється на певну тематику, виберіть кольори, які зможуть її підкреслити. Наприклад, зелений і коричневий – колір природи, блакитний і синій – морська палітра, а чорний, темно-синій і фіолетовий підійдуть для декору на космічну тематику.

Цілком можливо, що хлопчики-підлітки виберуть похмурі відтінки: не бійтеся створювати інтер’єр з елементами чорного та інших давили квітів. Такий дизайн допоможе дитині розслабитися і піти в себе, а в підлітковому віці це важливо.

Запропонуйте синові додати в кімнату кілька яскравих світлих або елементів, щоб зробити інтер’єр більш затишним.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Шпалери, що поєднують в собі відразу кілька кольорів – ще одна вдала ідея для дитячої хлопчика. У сучасних інтер’єрах популярністю користуються фотошпалери. Але, так як в кімнаті дитини не рекомендується змішувати суперечливі і яскраві відтінки, ретельно вибирайте малюнок і оцінюйте його сполучуваність з іншими стінами.

У спальні хлопчики будь-якого віку повинна існувати тільки один колірний акцент.

Порада: для підліткової кімнати підійдуть монохромні фотошпалери, виконані в єдиній панелі. Чорно-білі малюнки дозволять створити яскраві акценти за рахунок меблів і аксесуарів.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Наступний фактор, що визначає затишок у спальні дитини, – це стиль і характер малюнків на матеріалах для стін. Давайте разом виберемо самий цікавий дизайн шпалер для дитячої хлопчика.

Ідеї дизайну в залежності від віку

Сьогодні вибір малюнків для дитячої необмежений. Ви можете підібрати шпалери з дизайном для сина будь-якого віку та характеру і навіть зробити шпалери на замовлення з готовими малюнками і фотографіями.

Пропонуємо вам на вибір кілька варіантів стильного оформлення стін:

 • створення однотонного фону. Варіант досить простий, але ефективний, якщо ви не бажаєте змінювати дизайн з віком дитини, а плануєте змінити інтер’єр за допомогою аксесуарів та іграшок;
   
 • використання фонових шпалер з картинками. Шпалери з дрібними малюнками, геометрією, природними елементами і орнаментами можуть використовуватися і як фон, і як акцент при правильно підібраній панелі;
   
 • поєднання декількох шпалер по вертикалі, горизонталі або в іншому вигляді. Варіант вигідний при зонуванні кімнати. Зверніть увагу, що деякі підходи перетворять розміри дитячої: наприклад, горизонтальна межа на стіні витягне її по ширині, а вертикальні фрагменти різних шпалер зроблять стелі вище;
   
 • Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

 • формування акценту на одній стіні візерунчастими шпалерами або фотошпалерами на дитячу тематику. Реалізуючи таку методику, ви підкреслите головну зону кімнати. Не забувайте, що і решта частини інтер’єру при цьому повинні залишатися гармонійними.

Стандартні шпалери з візерунками та малюнками стоять дешевше, ніж фотошпалери для стін.

Для малюків можна підібрати шпалери з нейтральним малюнком або поклеїти матеріали з ведмедиками, зірками, геометричними візерунками.

Коли дитина трохи підросте і почне самостійно пересуватися по кімнаті, можете оформити дитячу за допомогою шпалер з більш яскравими картинками. Наприклад, вам підійдуть дитячі шпалери для хлопчиків з машинками, динозаврами і іншими тваринами, супергероями, а також навчальні шпалери з буквами і цифрами.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Пам’ятаєте! В інтер’єрі маленьких дітей краще уникати шпалер з великими геометричними візерунками строгих форм або абстрактними зображеннями. Чергуються малюнки теж можуть бути нудними, тому краще клеїти такі шпалери в невеликих кількостях.

У кімнаті для хлопчика шкільного та студентського віку найчастіше клеяться шпалери зі строгим дизайном. Оптимальний варіант – смужка, зигзаг або клітка.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Обов’язково ознайомтеся з асортиментом дитячих фотошпалер. Такі матеріали не тільки безпечні і якісні, але і користуються популярністю завдяки різноманітним варіантам дизайну, починаючи від реалістичних тварин і казкових персонажів і закінчуючи конкретними тематиками (техніка, спорт, музика тощо).

Якщо візерунки та орнаменти можуть бути універсальними, то фотошпалери необхідно вибирати строго з урахуванням віку вашої дитини:

 • новонароджені не оцінять яскравих тематичних сюжетів. Для кімнати хлопчика до 2 років підійдуть світлі шпалери з елементами природи або дитячими картинками;
   
 • оформлення стін в інтер’єрі хлопчиків від 2 до 5 років має стати вже більш яскравим і барвистим. Ви можете поклеїти шпалери з казковими персонажами, героями мультфільмів, тваринами. Хлопчикам сподобаються шпалери зі Шреком, людиною-павуком, тачками, роботами, піратами, космічними прибульцями і багато інших;
   
 • Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

 • у віці від 5 до 8 років дитина починає виявляти конкретні уподобання та інтереси. Шпалери з картами, містами, навчальними картинками підготують вашого сина до школи. Фотошпалери з елементами на тематику спорту підкреслений інтерес хлопчика до футболу, баскетболу, плаванню і іншим заняттям. Сподобаються дитині і шпалери на морську тематику (кораблі, медузи і рибки, підводний світ, скарби і пірати), тему техніки (авто, літаки) або сюжети в космічному стилі (планети, космічні кораблі, зірки). Оскільки в такій кімнаті будуть збиратися друзі вашого сина, актуальними залишаються шпалери з персонажами мультфільмів і кіно;
   
 • після 8 років дитина вже зможе адекватно оцінити, чи підійдуть шпалери з конкретним малюнком за кольором і стилю в його дитячу. Тому дозвольте йому вибрати дизайн самостійно. Чим старше буде дитина, тим більш спокійні варіанти фотошпалер він вибере. Підлітки, найімовірніше, зупиняться на фотошпалерах з абстракцією, графіті, урбаністичними сюжетами, архітектурою, спортом чи виберуть шпалери, що імітують камінь і цегла.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Якщо ж в кімнаті буде жити і хлопчик, і дівчинка, краще вибирати універсальні картинки. Наприклад, пейзажі або деякі герої мультфільмів сподобаються і сина, і дочки.

Можете підібрати звичайні шпалери з лініями та іншими візерунками, виконані в різних кольорах, але поєднані один з одним. Тоді у кожної дитини з’явиться свій простір, а на шпалерах без картинок він зможе розмістити улюблені постери або фотографії.

Пам’ятаєте! Дизайн шпалер для дитячої кімнати для хлопчика повинен відповідати стилю інтер’єру. Тому шпалери і шпалери з малюнками краще вибирати з урахуванням меблів, текстилю.

Візерункові шпалери та фотошпалери з картинками корисні тим, що не тільки підкреслюють тематику оформлення дитячої кімнати, але і маскують забруднення, сліди від ручок і фломастерів, нерівності стін. Тому вам не доведеться клеїти нові матеріали до тих пір, поки ваш син не поміняє свої інтереси.

Выбираем стильные обои для детской комнаты для мальчика: фото ярких комнат ребенка с вариантами сюжетов

Тепер, коли ви подивилися фото шпалер у дитячу для хлопчика і дізналися про особливості застосування таких матеріалів, можете приступати до планування дизайну кімнати. Ми впевнені, що дитина оцінить результат ваших старань.