Відгуки про паперових шпалерах: живі традиції і вічна класика

Отзывы о бумажных обоях: живые традиции и вечная классика

Паперові шпалери, як свідчить історія, використовувалися в Китаї вже в II столітті до н. е .. Але і сьогодні цей вид настінного покриття є популярним і поширеним серед людей різного рівня доходу та соціального статусу.

Грамотний вибір і дотримання технології наклеювання дозволять ефективно замаскувати невеликі дефекти поверхні стін, поліпшити теплоізоляцію і звукоізоляцію, а також стильно прикрасити інтер’єр на будь-який смак.

Аналіз якості покриттів

Паперові шпалери можна використовувати в різних приміщеннях.

З точки зору екології бездоганні паперові шпалери найбільш доречно придбати для обклеювання стін спальні та дитячої. Цілком підходять вони і для віталень. А ось для кімнат з високою вологістю і частою зміною температури (кухнях, туалетах, ванних) варто вибрати інший варіант.

З-за неможливості чищення більшості паперових шпалер вологими губками і обробки миючими засобами вони рідко купуються для передпокоїв, де на стіни потрапляють бризки і бруд з взуття.

Отзывы о бумажных обоях: живые традиции и вечная классика

Отже, чому ж сьогодні вибирають паперові шпалери? Затребуваність даного виду настінного покриття обумовлена в першу чергу дешевизною.

Діапазон цін на паперові шпалери коливається в широких межах, але більшість з них є все ж найбільш доступними.

Багатьох приваблює простота роботи з даним матеріалом. У більшості випадків обклеювання стін паперовими шпалерами доступна навіть поодинці.

Наклеїти їх може навіть той, хто ніколи раніше не займався оздоблювальними роботами. Однак рекомендується звернути увагу на інструкцію по застосуванню, так як є деякі нюанси при укладанні різних видів паперових шпалер.

Отзывы о бумажных обоях: живые традиции и вечная классикаЧитайте як клеїти кути флізеліновимі шпалерами і виступи в стінах. Докладна інструкція з фото для майстрів, які обклеюють стіни своїми руками, не залучаючи дорогих фахівців.

Подивитися, як буде виглядати біла кухня з темною стільницею в загальному інтер’єрі, можна в цій статті. Красиві фотографії нікого не залишать байдужим.

Стіни з наклеєними на них паперовими шпалерами «дихають», на них відсутнє скупчення вологи, не має шкідливих випарів.

Паперові шпалери характеризуються різноманіттям, вони розрізняються по багатьом параметрам: забарвлення, малюнок, структура, рельєф та ін Ви можете створювати в кімнатах будь-який стиль і настрій.

Отзывы о бумажных обоях: живые традиции и вечная классика

Головним мінусом паперових шпалер є їх недовговічність і непрактичність. Після 10-річної експлуатації вони змінюють свій зовнішній вигляд, стають малопривабливими.

З іншого боку, більшість людей воліє трохи змінювати інтер’єр набагато частіше, ніж раз на десятиліття. Це вирішує проблему вигорання на сонці, поглинання запахів, часткового відклеювання, накопичення вологи, пилу та інших забруднень, а також механічних пошкоджень.

Ще один недолік паперових шпалер – схильність до стирання. Особливо це стосується місць, до яких часто торкаються: навколо вимикачів і розеток. Ситуація частково справляється з установкою навколо розеток і вмикачів спеціальних накладок.

Іноді скарги на паперові шпалери не обґрунтовані. Різні види шпалер мають свою технологію нанесення клею, тому до початку робіт уважно прочитайте інструкцію. І тоді вам не доведеться спостерігати размокание шпалер або їх відходження від стіни.

Отзывы о бумажных обоях: живые традиции и вечная классика

Багато сучасні паперові шпалери виготовляються з паперу високої якості, що грунтуються спеціальною основою, що охороняє малюнок від вицвітання. Такими шпалерами є хороші шпалери.

Популярним видом можна назвати паперові шпалери дуплекс. Для них характерні велика світло – і вологостійкість порівняно зі стандартними.

Особливо популярні тиснені дуплексні шпалери. Цей варіант до того ж припускає великий вибір кольорів і фактур: від грубоволокнисті, під фарбування (у тому числі – багаторазову) до білих і з малюнком.

Відгуки

Пропонуємо ознайомитися з відгуками людей, що скористалися паперовими шпалерами.

Свєтікова Світлана: Поки готувалася до ремонту, начиталася відгуків. Здивувалася різноманіття варіантів, але на сімейній раді вирішили клеїти звичайні недорогі паперові шпалери – стільки років їх клеїли, все було нормально, експериментувати з чимось новим не було ні бажання, ні фінансових можливостей.

Клеїли шпалери самі. Недоліки стін нікуди не поділися, але гірше точно не стало, навіть краще. Колір не змінився, приклеїлися шпалери добре. Результатом дуже задоволені.

Рижова Марина: Паперові шпалери обирала з-за того, що їх легше клеїти плюс вони дешеві. Ми не можемо дозволити собі викликати майстра, робимо все самі, тому купували те, що не повинно завдати великих проблем.

На ділі виявилося трохи інакше. Як ми робили: розрізали шпалери, наносили на них клей, трохи чекали, щоб він просяк шпалери – і наклеювали їх на стіну. Ми помилувалися результатами праць – а на наступний день вони у нас відійшли від стін. Правда, модель була обрана щільна і важка. Акуратно всі підклеювали, і в результаті все виглядає відмінно!

Марія Тимченко: Мені паперові шпалери набридли! Може, вони і дешеві, але стільки грошей йде з-за того, що через кожні 1,5-2 року їх доводиться міняти! Буду пробувати щось інше!

Саулі Джаксембаева: Купила дорогі паперові шпалери. Клеїти їх зібралася в дитячій. Забарвлення шикарна! Привернуло те, що вони «дихають», екологічно чисті. Дітям намагаємося все найкраще. Відразу ж стала з’ясовувати, що та як. На форумі засмутили, що ці шпалери рвуться, пузырятся, погано наклеюються.

Робітники, які їх наклеювали, дійсно лаялися. Виявляється, шпалери тонкі. Я думала, фірмові не можуть погано себе вести. Але робітники – дійсно майстри своєї справи, і в результаті у нас дуже красива дитяча. А через 3 все одно збираємося міняти шпалери, дитина-то підросте. І напевно свої «автографи» на стінах залишить.

Загалом, результат порадував, але процес приклеювання був непростим. Подекуди все ж стики видно. Але це якщо придивлятися, тобто не катастрофічно.

Михайло Тимофіїв: Шпалери планував поклеїти в коморі – місце не дуже активного користування. Тому вирішив заощадити. Одні з найдешевших – паперові шпалери. Забарвлення підбирав довго – вибір величезний, але спокійний малюнок і потрібний відтінок довго не перебував.

Поклеились легко і добре. Тримаються чудово. Коли клеїв шпалери в інших кімнатах, вибирав різні види шпалер. Прийшов до висновку, що всі шпалери прекрасно клеяться.

Сучасні виробники по якості і придатності шпалер до наклеювання розрізняються не занадто сильно.

Отже, незважаючи на деякі недоліки, паперові шпалери не втратили своєї актуальності. Їх вибирають для дому та офісу, вітальнях і дитячих, і інших приміщень, які потребують нормальної екологічної обстановки.

Отзывы о бумажных обоях: живые традиции и вечная классикаЧитайте про те, як выполняетсязвукоизоляция підлоги на лагах — професіонали діляться досвідом, доступною мовою дають поради.

Про тонувальної плівки для вікон тут опублікована нова стаття. Види, можливості і тонкощі використання.

Як поліпшити звукоізоляцію в квартирі, якщо дістав постійний шум? Дізнайтеся у статті: https://ru-remont.com/kvartira/vnutrennie-raboty/kak-sdelat-zvukoizolyatsiyu-v-kvartire.html

Якщо вам важливі:

  • невисока вартість;
  • екологічність;
  • простота в роботі;
  • універсальність;
  • різноманіття варіантів,

то можете сміливо йти в магазин і купувати недорогі паперові шпалери для стін.