Акрилові шпалери: практичний матеріал на основі паперу з напиленням

Акрилові шпалери – це більш екологічний варіант вінілового покриття. Такі полотна створюються на основі паперу, а зверху покриваються акрилом, але не суцільно, а точково. В результаті створюється надійний вологозахисний шар, при цьому матеріал залишається легким і «дихаючим». Отже, якщо ви не знаєте, що це – акрилові шпалери, то пам’ятайте, що це – паперова основа з пористим акриловим напиленням зверху. Напилення досить тонке, всього 2 мм, при цьому міцне і стійке до вологи та ультрафіолету.

Шість переваг

Головні переваги акрилових шпалер – це:

 • Рельєфний малюнок на поверхні завдяки точкового нанесення спіненого акрилу.
 • Невисока вартість: матеріал набагато дешевше вінілових полотен і при цьому майже не відрізняється по міцності.
 • Для захисного покриття використовується спінений акрил. Він дуже легкий. Легкими виходять і полотна. Для їх фіксації не знадобиться спеціальний клей.
 • Оскільки акрил наноситься точково, покриття залишається повітропроникним. Отже, воно буде дихати, що виключить утворення грибків і плісняви на стінах.
 • Хороша вологостійкість – достатня для того, щоб іноді виконувати вологе прибирання (саме вологою губкою з піною, але не мокрою ганчіркою).
 • Стійкість до механічних пошкоджень. Звичайно, не настільки висока, як у скловолокна, але цілком прийнятна як для житлових приміщень.
 • Флізелінові шпалери з акриловим покриттям не надто відрізняються від паперових. Єдина відмінність – вони щільніше, точно так само, як і флізелін вважається щільніше рулонного паперу.

  Акриловые обои: практичный материал на основе бумаги с напылением

  Акрилові шпалери фото в інтер’єрі спальні

  Є у матеріалу недоліки? Головними недоліками акрилових шпалер вважається не такою високою термін служби, як у вінілових покриттів. Однак цей матеріал прослужить довше паперових полотен, залишаючись таким же тонким і екологічним. Крім того, під акрилові шпалери знадобиться вирівнювати стіни. Їх щільності і глибини тиснення недостатньо для того, щоб приховувати візуальні дефекти, тріщини і перепади висоти.

  Ті, хто стверджує про шкоду акрилових шпалер, не до кінця обізнані з процесом виробництва і використовуваними матеріалами. Спінений акрил широко використовується в сучасній промисловості, в тому числі і при виготовленні кухонних стільниць та сантехніки.

  Як виконати обклеювання і як доглядати за матеріалом

  Клей для акрилових шпалер нітрохи не відрізняється від складу, що використовується для паперових полотен, адже в основі покриттів – папір. Точно так само і процес обклеювання використовується традиційний:. Шпалери з акриловим напиленням клеяться встик на підготовлену основу. Клей під час робіт наносять на стіну, полотна ретельно розгладжують. Щоб стики були рівними, бажано виконати попередню розмітку для декількох смуг, починаючи від кута.

  Догляд за акриловими шпалерами полягає в легкій вологого чищення м’якою губкою. Абразивні кошти використовувати не можна.

  В нашому каталозі ви зможете оцінити фото акрилових шпалер і підібрати підходящий для вашого будинку дизайн. Більшість таких покриттів випускаються американськими і європейськими брендами з гарантією якості та екологічності. Дуже часто такі шпалери можна побачити в інтер’єрах дитячих та їдалень.

  Акриловые обои: практичный материал на основе бумаги с напылением

  Акрилові шпалери фото в інтер’єрі спальні