Рейтинг виробників шпалер для стін

Якщо Ви вирішили вибрати в якості оздоблювальних матеріалів для стін шпалери, то перед покупкою слід ознайомитися з рейтингом найкращих, надійних і практичних виробів, які прослужать багато років і стануть відмінною прикрасою будь-якого приміщення

Даний рейтинг заснований на думці інтернет-магазинів і відгуках покупців.

Зміст:

 • Eco Borastapeter
 • Calcutta
 • A. S. Creation
 • Лоймина
 • Палітра
 • Ерісманом
 • Версаль
 • Висновок
 • 1. Eco Borastapeter

  Почесне місце в списку кращих виробників займає шведський виробник – Eco Borastapeter. Історія появи цієї фірми бере свій початок ще в кінці 18 століття. Вже на початку 2000-х років компанія випускала два види полотен: настінних і стельових. А з 2004 року у продажу з’явилися перші шпалери на основі флізеліну.

  При виготовленні продукції використовуються тільки натуральні і безпечні компоненти, тому вартість шпалер дуже висока – понад 1800 рублів за 1 рулон.

  Рейтинг производителей обоев для стен

  Шпалери з квітковим принтом бренду Eco Borastapeter

  2. Calcutta

  Друге місце в рейтингу займають полотна бельгійського виробництва – Calcutta. Ця фабрика з’явилася ще в 1848 році, і на сьогодні її продукція користується підвищеним попитом. Саме ця фірма є однією з перших, хто розробив спеціальну тефлонову просочення, яка в кілька разів збільшує термін служби, якість і вологостійкість. Всі полотна цього виробника легко комбінуються між собою, їх можна наклеювати на будь-якому приміщенні.

  Єдиний мінус шпалер цього виробника – висока вартість, тому дозволити собі таке покриття можуть далеко не всі.

  3. A. S. Creation

  Однією з найбільших на даний момент фірм є – S. A. Creation. Відкриття цієї фабрики було порівняно недавно – в 1974 році, але через всього один рік свого існування, цього виробника вибирали люди по всьому світу.

  Головною перевагою бренду є широкий асортимент. В каталозі можна вибрати: вінілові, флізелінові, антивандальні шпалери і під фарбування. В якості декорації використовуються різні методики: трафарет, глибокий друк, фарбування фарбою і інші способи. Продукція цього виробника проста у догляді, легко чиститься вологим або сухим способом.

  Вартість одного рулону знаходиться в середньому ціновому діапазоні.

  Рейтинг производителей обоев для стен

  Соковиті шпалери бренду S. A. Creation

  4. Лоймина

  Російська компанія «Лоймина» з’явилася в 2008 році і за дуже короткий період встигла завоювати любов і визнання багатьох цінителів високої якості та практичності. Цей бренд виготовляє надійні і довговічні покриття по порівняно низькій вартості. В асортименті цієї торгової марки понад 20 колекцій, є вироби економ, середнього і люкс-класу.

  Єдиний мінус полотен цього російського бренду полягає у важкій поклейці. Крім того, нерідко можна потрапити на браковані партії.

  5. Палітра

  Фабрика «Палітра» виготовляє продукцію, яка користується високим попитом у багатьох країнах світу. У цьому немає нічого дивного, так як це підприємство співпрацює з іноземними майстрами.

  В нинішній час фабрика виготовляє більше тисячі найменувань флізелінових шпалер. Щорічно компанія випускає декілька нових колекцій, що ведуть конкуренцію з іноземними брендами.

  6. Ерісманом

  Особливе місце в рейтингу заслуговує популярна марка – «Ерісманом» з Воскресенська. Це підприємство допомогло однойменного концерну зайняти лідируюче місце на ринку флізелінових шпалер РФ. Ця торгова марка, що відрізняються дуже високою якістю, унікальними кольорами і відсутністю шлюбу. Крім того, в таких виробах відслідковуються німецькі традиції, при цьому вартість доступна більшої частини населення з середнім достатком.

  Рейтинг производителей обоев для стен

  Світлі шпалери Erismann з яскравими акцентами

  7. Версаль

  7-е місце займає український виробник флізелінових покриттів – «Версаль». Ця фабрика розпочала свою роботу наприкінці 90-х років. Завдяки сучасному високоякісному обладнанню, асортимент фірми розширюється щороку. Серед останніх колекцій є полотна з декоративним орнаментом під камінь, цегла, шкіру і штукатурку.

  Висновок

  Деякі російські виробники шпалер уже давно входять у рейтинг найкращих. Завдяки високій якості, їх вибирають не тільки жителі РФ, але і далеко за кордоном. Тому не обмежуйте себе у виборі лише іноземними брендами, коли можна знайти не менш чудові колекції вітчизняних виробників.

  Рейтинг производителей обоев для стен

  Вінілові шпалери Версаль в інтер’єрі