Дизайн дитячої: вибираємо шпалери

Вибираючи дизайн шпалер для дитячої по фото, ви натрапите на самі різні ідеї – це і плюшеві ведмедики, і смішні картинки, і іграшкова меблі, і навіть теми, пов’язані з подорожами. Кожен дизайн шпалер для дитячої кімнати – це історія. А психологи стверджують, що оформлення особистого простору дитини впливає на його розвиток, так що ігнорувати правила вибору матеріалів не можна. Та й хіба вам не хочеться, щоб дитина з любов’ю згадував свою кімнату, коли стане старше?

Які шпалери в дитячу підійдуть: матеріали

Вибір шпалер у дитячу – це відповідальний момент ще й тому, що для малюків дуже важливий мікроклімат. Отже, далеко не всі покриття використовують.

Дизайн детской: выбираем обои

Кращий варіант для дитячої кімнати – паперові шпалери

Оптимальний варіант – папір. Цей матеріал замінюйте хоч кожен рік, насолоджуючись симпатичним декором і екологічним простором. Покриття на флізеліновій основі дорожче, але практичніше. До того ж, з такими матеріалами можливе фарбування шпалер в дитячій: ви один раз вибираєте фактурне покриття, а потім оновлюєте його, змінюючи колір. А захочете додати тематичних малюнків – використовуйте наклейки.

Як вибрати шпалери для дитячої?

Шпалери для дитячої – ідеї тут бувають самими різними! Часто використовують морський стиль або тематичні панно зі спортивними, технічними або квітковими зображеннями, доповнюючи їх однотонними покриттями.
Вас абсолютно не повинні дивувати різні шпалери в дитячій кімнаті, адже насправді це невеликий простір функціонально. Тут дитина спить, захоплено грає – спочатку з мамою, потім з друзями, тут народжуються його перші картини і міста, тут проходить навчання і спілкування. Тому різні шпалери в дитячій – це норма, адже кожна з зон виділяється, обосабливается.
Які шпалери в дитячу підійдуть? У цій кімнаті -затишно і світло. В ігровій зоні використовуються яскраві композиції, а в спальній – більш спокійні.

Дизайн детской: выбираем обои

Для зонування дитячої кімнати можна використовувати фотошпалери

Це правило обов’язково враховується при виборі кольору стін для дитячої кімнати. І ще один момент – чорні, темно-коричневі, насичено-фіолетові і брудно-сірі відтінки неприпустимі, оскільки занадто похмурі. Коли ми клеїмо шпалери в дитячій, то вибираємо акварельні відтінки, спокійні і легкі, створюють позитивну атмосферу і простір:

  • морський прохолодний синій;
  • сонячний жовтий;
  • нейтральний сірий;
  • природний зелений;
  • романтичний рожевий.

Які шпалери вибрати для дитячої

Інтер’єр дитячої кімнати з шпалерами буває оригінальним, романтичним, затишним або динамічним.
Прекрасна можливість вибрати шпалери для дитячої кімнати – це звернутися до дизайнерських колекцій, створених професіоналами Німеччини, Франції, Італії. Запропонований ними дизайн шпалер для дитячої – це завжди життєрадісність і особливо яскравий настрій.
Якщо вам сподобалося кілька різних полотен – з машинками, феями та деревами, то використовуйте правила комбінування. У приміщенні, де живе малюк, можливі самі сміливі експерименти – тільки нехай вони будуть схвалені власником. Як комбінуємо шпалери в дитячій? Використовуйте рамку і оформляйте так фотошпалери із зображенням улюблених героїв мультфільмів, а інші стіни робіть нейтральними.
Що ж стосується того, як поклеїти шпалери в дитячій, то технологія стандартна – головне, підбирайте клей залежно від типу покриття.

Дизайн детской: выбираем обои

Романтичний інтер’єр дитячої кімнати