До яких шпалер які штори?

Бежевий – це, мабуть, один з самих складних кольорів. Як і колір людської шкіри, він має безліч різновидів і відтінків, може бути теплим або більш холодним, створювати відчуття затишку і сприяти урочистій обстановці. Які ж штори підібрати під такий непростий відтінок?

Практика показує, що зі складними відтінками бежевого прекрасно поєднуються такі ж складні відтінки пастельної гами. Чисті яскраві кольори до бежевим шпалерах не підійдуть! Погляньте на фото: виграшніше всього з бежевими шпалерами виглядають штори відтінків коричневого і бордового, а також відтінки білого: молочний, вершковий, карамельний. Головне витримати загальну гаму: холодну або теплу.

Які штори підійдуть до сірим шпалер?

Сірий – аристократичний і вишуканий колір, це втілення цього шику. Тільки подивіться на фото інтер’єрів в сірих тонах: хіба вони здаються нудними і сумними? Зовсім ні!

К каким обоям какие шторы?

Інтер’єр з сірими шпалерами

К каким обоям какие шторы?

Так який же колір штор підійде до благородних сірим стінам? Питання неоднозначне. Але загальне правило таке: до світло-сірим шпалер краще підібрати напівпрозорі штори більш м’яких відтінків, тоді як до темно-сірим шторам чудово підходять яскраві кольори, такі як рожевий, малахітово-зелений, небесно-блакитний. Дуже цікаво поєднуються сірий з сірим в різних відтінках одного і того ж кольору: але для того, щоб зробити правильний вибір, вам знадобиться все ваше художнє чуття.

Ні в якому разі не вибирайте по картинці: порівняйте шматочок шпалер з шматочком тканини, з якої бажаєте пошити штори. Ваш смак вас не обдурить.

Які штори підійдуть зелених шпалер?

Зелений – дуже радісний, живий, самий природний колір. Відповідно, при відповіді на поставлене питання нам потрібно шукати підказку у самої природи!

Розмірковуючи над тим, якого кольору штори підібрати до ваших улюблених зеленим шпалер, уявіть себе в лісі. Який ліс сильніше нагадують ваші шпалери: тропічний, сибірський, осінній, ледь оживає після зими? Які кольори ви бачите колом? Уявіть собі це так ясно, як ніби дивіться на фото. Саме ті кольори, які ви представили, ідеально поєднуються з вашим інтер’єром!

К каким обоям какие шторы?

Поєднання зелених шпалер зі шторами в інтер’єрі

Наприклад: до листяно-зеленим стін підходять всі відтінки деревно-коричневого. Можливо, підійдуть сірий або блакитний (асоціації з галькою і лісовими озерами). А ось з відтінками червоного варто бути обережним: таке поєднання нерідко зустрічається в природі, але виглядає занадто нав’язливим, звертає на себе загальну увагу. Вибирайте червоний, тільки якщо хочете ризикнути.

К каким обоям какие шторы?

Штори з зеленими шпалерами

Які штори підійдуть до жовтим шпалер?

Вважається, що жовті шпалери вибирають самі життєрадісні люди. Жовта колірна гама – тепла, насичена, дарує відчуття щастя. Судячи з фото, кожна кімната, оформлена в жовтих тонах, виглядає як святкова коробка з подарунками. Жити в такому інтер’єрі – одне задоволення!

К каким обоям какие шторы?

Жовті шпалери зі шторами в інтер’єрі спальні

К каким обоям какие шторы?

Але поговоримо про шторах. Оскільки жовтий – дуже теплий колір, вам варто підібрати штори такого ж теплого відтінку. Зелений, блакитний не підійдуть: вони народжують яскраве і красиве, але дуже навмисне поєднання. Зате з жовтим прекрасно комбінуються теплі відтінки білого, сірого кольорів, помаранчевого і червоного. Тільки не вибирайте занадто насичені тони, зупиніть увагу на ніжною пастельній гамі.

Які штори підійдуть до блакитних шпалер?

А що якщо ви віддаєте перевагу колір неба? Який колір штор краще всього підійде до шпалер, що нагадує не то весняну безхмарну гладь, не то поверхня лісового озера? Давайте розберемося.

К каким обоям какие шторы?

Блакитні шпалери в інтер’єрі спальні

Найчастіше блакитні кольори інтер’єру переважають у спальні: там, де господарям будинку необхідно розслабитися і відпочити. Ніжний блакитний колір дуже сприяє заспокоєнню і комфорту. Природно, не можна поєднувати його з агресивними яскравими кольорами: поспішайте підібрати більш прохолодний відтінок блакитного, сірого, білого кольорів.

К каким обоям какие шторы?

Блакитні шпалери зі шторами небесного кольору

До сіро-блакитних шпалер, які так популярні у всьому світі, підійдуть штори більш однозначних кольорів: або сірого або блакитного. У поєднанні з такими шпалерами буде чудово виглядати темний відтінок зеленого, нагадує мох або соснову хвою. Варіант для більш сміливих декораторів – зухвалий помаранчевий колір.

К каким обоям какие шторы?

Помаранчеві штори в кімнаті з блакитними шпалерами

На фото ви бачите різні приклади колірних поєднань. Одні з них напевно сподобаються вам більше, ніж інші, і це абсолютно нормально. Вибирайте те, що подобається особисто вам і вашим домашнім, щоб оновлена кімната стала для вас самим затишним місцем на Землі.