Як швидко і недорого змінити вигляд офісу

Как быстро и недорого изменить облик офиса
Як швидко і недорого змінити вигляд офісу

Світ сучасного бізнесу настільки динамічний, що неможливо допустити жодного дня простою без серйозних наслідків для компанії. Найчастіше керівництву доводиться вибирати: чи продовжувати роботу в нудному і непоказному офісі, або пожертвувати прибутком і закритися на ремонт офісів під ключ. Що робити, якщо офіс потребує оновлення, але немає коштів на повноцінний косметичний ремонт і на покриття збитків від тривалого простою?

Природно, що якщо обробка офісу занепала і вимагає ремонту, зміна інтер’єру потребує великих витрат і часу, і фінансів. Але і в цьому випадку з професійною бригадою можна вкластися в два дні. При цьому існує кілька способів, як змінити вигляд офісу не тільки швидко, всього за пару вихідних, але і з мінімальними витратами.

Зробити перестановку в офісі

Працездатність персоналу, мікроклімат в приміщенні, а також ефективність бізнесу і активність продажів залежать багато в чому від навколишньої обстановки. Стандартний офіс з оздобленням, дістався орендарю від попереднього власника, навряд чи змусить персонал працювати з максимальною віддачею, приверне потенційних клієнтів або покупців.

Банальна перестановка і грамотна організація робочого простору здатна створити чудеса. Співробітники, яким для виконання найпростіших операцій не доведеться переміщатися по всьому офісу, працюють значно продуктивніше, впевненіше і спокійніше. В залежності від розташування офісних меблів, інтер’єр може виглядати зовсім по-іншому.

Навести порядок

В офісі завжди повинен бути порядок, навіть якщо це робоче приміщення і в нього не заглядають клієнти і покупці. Відсутність захаращеності і навіть деяка «стерильність» налаштовує на діловий лад, додає приміщенню солідність, допомагає справити враження на клієнтів.

Провести експрес-ремонт за 2 дні

Якщо обробка приміщення явно потребує заміни, без ремонту і витрат не обійтися. За пару днів цілком можна впоратися, якщо всього лише

  • замінити старий лінолеум на новий або укласти ламінат,
  • пофарбувати стіни,
  • встановити натяжна стеля або спеціальну офісну підвісну систему.

Додати креативу

Змінити вигляд стандартного і нудного офісу, надавши йому індивідуальності можна кількома способами. Один з них – це використання вінілових наклейок на стіни і великих плакатів, виготовлених методом широкоформатного друку. Завдання такого декорування:

  • створити особливий настрій і комфорт для співробітників і відвідувачів,
  • підкреслити індивідуальність офісу,
  • продемонструвати стиль і тим самим підкреслити статус компанії.

Другий спосіб – креативна фарбування стін або однієї стіни різними кольорами. За допомогою цього способу можна додати настрою і кольору в нудний офісний інтер’єр, а також привернути увагу відвідувачів таким неординарним способом.

Відмінна ідея – позбутися від старомодних квіткових горщиків на вікнах, замінивши їх однаковими строгими і стильними або яскравими та сучасними.

Кілька більш витратним, але не менш оригінальним способом перетворення інтер’єру може бути заміна стандартної офісної меблів на незвичайну стильну, не обов’язково дорогу, але оригінальну і привабливу меблі. Це можуть бути крісла дивної форми і яскравого забарвлення, незвичної форми столи, яскраві різнокольорові стелажі.

При грамотному підході і деяких дизайнерські здібності в будь-якому офісі при мінімальних вихідних даних можна без особливих витрат створити стильний і цікавий дизайн. Головне продумати й підготувати заздалегідь, щоб за два дні лише втілити ідеї в життя.