Огляд цін і світових виробників вінілових шпалер

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Для того щоб зробити правильний вибір настінного покриття, вам необов’язково мати досвід у придбанні шпалер. Досить бути хоч трохи проінформованими щодо їх цін, характеристик і розмірів.

Оскільки одними з найбільш популярних сьогодні є саме вінілові шпалери, давайте розглянемо основних виробників і вартість пропонованих ними колекцій.

Вінілові шпалери вже давно користуються великою популярністю у зв’язку з високою якістю та практичністю. Але на сьогоднішній момент існує таке розмаїття різних дизайнів, фактур, структур та марок, що недосвідченому споживачеві буде складно зробити свій вибір.

До того ж в процесі вибору вінілових шпалер необхідно звертати увагу на співвідношення ціни та якості, а оскільки у кожної марки і виробника є свої особливості, буде корисним розібратися, на які ціни краще орієнтуватися і які марки найвигідніше придбати.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Основні виробники

У зв’язку з тим, що вітчизняне виробництво вінілових шпалер є недостатньо поширеним, особливою популярністю на будівельному ринку користуються шпалери від зарубіжних виробників. Це пояснюється декількома факторами.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

По-перше, за рахунок іноземних постачальників ринок шпалер в нашій країні стає ширше в плані малюнка, фактур і цін.

По-друге, будь-який іноземний виробник, зокрема, європейських країн, приділяє максимум уваги якості виробництва та дотримання екологічних стандартів. А це означає, що європейська маркування є своєрідною гарантією того, що ваші шпалери не тільки зможуть служити вам довгий час, але і будуть абсолютно безпечними для здоров’я.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Тим не менш, у даний час навіть вітчизняні виробники здатні випускати якісну і безпечну продукцію. Це можливо завдяки використанню новітніх технологій.

Основними світовими виробниками вінілових шпалер є компанії з таких країн:

 • Голландія (BN International, Eijffinger);
 • Італія (Sirpi, Zambaiti, Andrea Rossi, Emiliana Parati, Decori Decori);
 • Німеччина (AS Creation, Rasch, Marburg, Ерісман);
 • Франція (Casamance, Grandeco, Lutece);
 • Англія (Graham&Brown, Brewster, Chelsea DecorFine DecorSmith&Fellows);
 • Бельгія (Atlas, Hookedonwalls, Ideco);
 • Україна (Версаль, Sintra, Vinil, Золоте руно, Crocus, Едем);
 • Росія (Палітра, Elysium, АРТ);
 • США (Affresco, Chesapeake, Living in Style) та інші.

Пам’ятаєте! Кожен з виробників вінілових шпалер має свої характерні риси і особливості, так що перш ніж придбати ту чи іншу марку шпалер, ознайомтеся з декількома варіантами.

Зверніть увагу на те, що кожна країна установлює свій діапазон цін на вінілові шпалери: наприклад, якщо ви віддаєте перевагу недорогі варіанти, вам підійдуть українські, китайські, корейські компанії.

Розрізняються виробники і за рахунок технічних характеристик своєї продукції. Практичні і стійкі до вологи волокна можна знайти у англійських, німецьких і бельгійських виробників.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Виробники з Голландії роблять акцент на оригінальних поєднаннях відтінків.

Найцікавіші малюнки, згідно з відгуками споживачів, можна відшукати в італійських, французьких і інших колекціях.

Виробники із США виготовляють вінілові шпалери завдяки нестандартним технологій, що забезпечує створення незвичайної фактури і малюнка.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоевЯкщо вам належить фарбування стелі водоемульсійною фарбою, фото і відео допоможуть краще зрозуміти технологію і виконати роботи самостійно.

Про ціни на звукоізоляційні матеріали для квартири читайте в цій статті. Докладно про матеріали для звуко – і теплоізоляції розкажуть професійні майстри.

Особливості популярних брендів

Вінілові шпалери відносяться до типу шпалер гарячого тиснення. Виробники таких шпалер випускають продукцію різного кольору і фактури: це можуть бути гладкі або рельєфні шпалери, але в будь-якому випадку процедура їх виготовлення незмінна. Тому всі види вінілових шпалер незалежно від своєї основи практично не відрізняються за своїми властивостями. Зате їх можна відрізнити за зовнішнім виглядом.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Розрізняють три основних різновиди вінілових шпалер:

 • важкі вінілові шпалери (зазвичай використовуються в тому випадку, якщо поверхня стіни має візуальні дефекти, які необхідно приховати за допомогою щільних матеріалів);
   
 • компакт вініл (шпалери підвищеної міцності, що створюють імітацію натуральних матеріалів, таких як камінь, цегла, текстиль, штукатурка і т. д.);
   
 • вінілові шпалери з хімічним тисненням (на відміну від двох інших різновидів володіють найвищою міцністю, не псуються під впливом надмірного сонячного світла і стійкі до застосування хімічних засобів).

Відомі своїми неповторними і прекрасними естетичними властивостями шпалери для стін шовкографія за різними класифікаціями відносять і до вініловим (компакт, що імітує тканину) і до паперових полотен (з-за паперової основи). Не які виробники відносять шелкографические шпалери до текстильної групі.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

За рахунок того що такі шпалери володіють високими показниками якості, вони можуть використовуватися в приміщеннях з різними характеристиками: наприклад, в кухні, дитячої, спальні або офісі.

Але, незважаючи на те, що всі випущені вінілові шпалери мають загальні риси, різні бренди відрізняються завдяки своїм унікальним характеристикам. Для того щоб вам було простіше визначитися з маркою вінілових шпалер, зупинимося на описі особливостей найбільш поширених виробників.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Найпопулярніші марки вінілових шпалер на німецькому ринку – це Раш і Марбург. Компанія Rasch в даний час є один з найбільших виробників шпалер у світі. Як правило, вінілові шпалери цієї марки досить щільні і міцні, що складаються з декількох шарів, тому за рахунок своєї ширини здатні приховувати недоліки на стінах і дефекти поверхні.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Більшість колекцій вінілових шпалер цієї марки представляють собою рельєфні покриття, мають рослинний або візерунковий малюнок ніжних відтінків. Також можна підібрати однотонні варіанти або шпалери, візуально імітують мішковину, льон та інші природні матеріали.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

За рахунок своєї простоти і великого розмаїття малюнків вінілові шпалери Rasch підійдуть для будь-якого приміщення.

Представляємо вашій увазі нову колекцію вінілових шпалер марки Rasch під назвою Celebrity в короткому відео-сюжеті:

Що стосується шпалер Марбург, то вони теж займають високі позиції на ринку завдяки широкому асортименту і підвищеної якості.

Головною особливістю цього виробника є поставка однотипних варіантів як у країни Європейського Союзу, так і в країни пострадянського простору, на відміну від багатьох інших компаній, які бажають поставляти в нашу країну менш якісну продукцію.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

В цілому можна охарактеризувати ці шпалери, як досить якісні і дешеві, до того ж, велика кількість колекцій дозволить вам підібрати оптимальний варіант на свій смак. В основному колекції представлені варіантами з квітковими композиціями або абстракцією.

Ще один німецький виробник – торгова марка Erismann. Ці вінілові шпалери, перш за все, призначені для декоративного оздоблення житлових приміщень. Вони мають армуючими властивостями і здатні приховати дефекти поверхні стін, а їх оригінальна фактура виготовлена таким чином, що для фарбування вам не доведеться витрачати велику кількість вихідних матеріалів.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Кожна колекція цих вінілових шпалер відрізняється від попередньої не тільки своїми малюнками, але і кольоровою гамою. Такі шпалери добре миються і легко приклеюються до поверхні, що є ще однією перевагою їх використання.

Огляд нової колекції вінілових шпалер Грація бренду Ерісман — у відео-ролику нижче:

P s international – це німецький бренд, що випускає вінілові шпалери на паперовій, флізеліновій основі і шпалери під фарбування. Вони є нешкідливими для людини, а особлива технологія, використовувана при їх виробництві, забезпечує високу якість, підтверджена численними сертифікатами.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Вінілові шпалери марки Ланіта, виготовлені українськими виробниками, створені спеціально для любителів ніжних відтінків і натуральних композицій. Як правило, у колекціях представлені шпалери з зображенням квітів, листя, абстрактних композицій з їх використанням.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Також існує кілька колекцій, що імітують будівельні матеріали, наприклад, кахель або цегла. Такі шпалери відмінно підійдуть для кухні або ванної кімнати, і будуть практично не відрізнити від оригіналу завдяки своїй фактурної вирізці, повторює реальну кладку.

Одним з переваг шпалер даної марки є те, що вартість колекцій сильно відрізняється, так що ви зможете підібрати варіант по найбільш прийнятною для вас ціною.

Наступна марка вінілових шпалер, на яку варто звернути увагу, – це італійські шпалери торгової марки Zambaiti. Виробники випускають вінілові шпалери різних фактур і кольорів, як у паперовій, так і на флізеліновій основі, так що у споживачів є можливість вибрати підходящий варіант, орієнтуючись на склад і властивості продукції.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Креативні дизайнери забезпечують неповторність кожної колекції, до того ж асортимент шпалер постійно поповнюється.

Шпалери бренду Замбаити є одними з найбільш дорогих оздоблювальних матеріалів, оскільки завжди відрізняються оригінальним малюнком.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Великою популярністю користуються вінілові шпалери Елізіум від російського виробника. За своєю якістю вони не поступаються європейським конкурентам, оскільки виготовляються на імпортному обладнанні.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

До того ж, коштують вони недорого, у зв’язку з чим дана компанія досить швидко вийшла до п’ятірки лідерів на російському ринку. Компанія випускає вінілові шпалери таких видів, як шовкографія, щільний вініл, компактний вініл і хімічне тиснення (використовуються, в основному, для декорування кухні).

Ще один варіант якісних російських шпалер – вінілові шпалери від компанії Палітра. До особливостей цих шпалер можна віднести високу екологічність матеріалів, здатність циркуляції повітря, легкий процес наклеювання на стіну і стійкість до вологи.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Висока якість шпалер забезпечується завдяки виготовленню на англійській обладнанні, а постійна співпраця компанії з виробниками з Німеччини, Кореї, Італії та інших країн дозволяє не відставати від тенденцій моди і виробляти оригінальні шпалери для широкого кола споживачів.

Досить популярною маркою вінілових шпалер є Victoria Stenova (російське виробництво). Ця марка вже завоювала велику кількість шанувальників завдяки високій якості і унікального дизайну. Кожна колекція цього виробника оформлена на свою тематику. Наприклад, ви можете підібрати шпалери в стилі Парижа або Лондона, вибрати квіткову забарвлення або абстрактну графіком.

Пропонуємо переглянути відео-сюжет господині — самої Вікторії — про своєї нової колекції вінілових шпалер:

До речі, напевно ви ставите питанням про те, де придбати фірмову продукцію. Можете придбати шпалери вінілові в Леруа Мерлен. Ця мережа магазинів тільки відрізняється широким асортиментом: тут є асортимент вінілових шпалер самих різних марок, малюнків і текстур. Особливістю цього магазину є його цінова політика. Так що ви зможете самостійно переконатися, що придбати красиві шпалери можна дешево, без найменших зусиль і в найкоротші терміни.

Порада: всі вищеназвані бренди мають заслужену багаторічну репутацію і відрізняються високим рівнем якості, тим не менш, існує велика кількість підробок. Тому в процесі придбання вінілових шпалер звертайте увагу на наявність контактів виробника і знаків якості.

Як правило, вінілові шпалери від європейських виробників мають відразу декілька сертифікатів якості. Це можуть бути сертифікати відповідності міжнародним стандартам, вимогам ISO, пожежні сертифікати, а якщо це шпалери під фарбування – обов’язково наявність сертифіката Європейської незалежної екологічної експертизи.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Що стосується розмірів вінілових шпалер, що випускаються цими виробниками, то вони можуть відрізнятися в залежності від типу, марки або колекції. Стандартні розміри таких рулонів складають 0,53 на 10,05 м.

Ширину таких шпалер можна підібрати у відповідності з особливостями планування кімнати та вашими вподобаннями: випускаються шпалери шириною 53, 100 і 106 див.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоевЧитайте докладно про ґрунтовані двері під фарбування і дізнайтеся всі варіанти фарбування дверей з різних матеріалів.

Якою повинна бути віконна фурнітура для пластикових вікон, дізнайтеся тут всі тонкощі вибору виробника і типу віконної фурнітури.

Порядок визначення вартості монтажу натяжних стель — читайте за адресою: https://ru-remont.com/potolok/natyazhnye-potolki/montazh-natyazhnyh-potolkov-svoimi-rukami.html

Деякі виробники випускають шпалери нестандартних параметрів, але це буває нечасто, а вінілові шпалери з цих колекцій в основному призначені для окремих елементів дизайну кімнати.

Увага! Оскільки розмір рулону вінілових шпалер не завжди однаковий, при їх придбанні звертайте увагу на метраж.

Цінові характеристики

Варто звернути увагу і на те, що всі вищеназвані марки шпалер відрізняються за вартістю. Це пов’язано з тим, що іноземні компанії застосовують різні технології виробництва вінілових шпалер і випускають колекції з малюнками різного рівня складності. До того ж за рахунок географічної віддаленості витрати на транспортування вінілових шпалер з різних країн суттєво відрізняються один від одного.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Щоб визначитися, які марки вінілових шпалер є для вас найбільш прийнятними, ми надаємо інформацію про розцінки на деякі колекції:

 • шпалери Марбург (Німеччина): колекція Messina – близько 660 рублів за рулон; колекція Ornamental Home – 700 рублів;
   
 • шпалери GranDeco (Бельгія): колекція HIDDEN RICHNESS – мінімальна ціна за рулон становить близько 850 рублів; колекція New Skin – від 800 рублів за рулон; колекція BOHO CHIC – від 900 рублів за рулон;
   
 • шпалери Limonta (Італія) колекція Bottega tessile – від 1300 рублів за рулон; колекція Ornamenta – близько 1500 рублів за рулон;
   
 • шпалери Sirpi (Італія) колекція Affreschi – вартість становить близько 1400 рублів за рулон; колекція Altagamma Home – від 1700 рублів, Alta Gamma Lady – від 1800 рублів;
   
 • шпалери Rasch (Німеччина): колекція Flower Poetry – близько 320 рублів за рулон, колекція Bombino – ціна за м2 становить близько 47 рублів (весь рулон обійдеться приблизно в 315 рублів);
   
 • шпалери Ерісман (Німеччина): колекція Ambiance – від 620 рублів, Grace – близько 95 рублів за квадратний метр (ціна за рулон – приблизно 580 рублів);
   
 • шпалери Zambaiti (Італія): нова колекція Alcantara – від 2900 рублів; колекція Musa – 2650 рублів за рулон; Acqua Dolce – близько 850 рублів;
   
 • шпалери компанії Палітра (Росія): колекція home color – близько 750 рублів за рулон, колекція prestige color – від 450 рублів.

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Як ви бачите, виробники воліють випускати колекції, не сильно відрізняються за вартістю. Зазвичай це метрові вінілові шпалери, але деякі виробники випускають окремі колекції нестандартних розмірів. Наприклад, до таких колекцій відноситься Affreschi від Sirpi.

Розрізняються колекції і за своїми малюнками: це можуть бути просто відтінки з одного спектру, яскраві тематики, колекції з зображенням одного типу малюнків (квіти, фрукти, листя тощо).

Крім того, досить популярними є колекції з вертикальними і горизонтальними смугами різної ширини, геометричними візерунками і абстракцією. Іноді тематику колекції або її призначення можна визначити по самій назві (Alta Gamma Lady, Flower Poetry, Affreschi).

Обзор цен и мировых производителей виниловых обоев

Вибір вінілових шпалер сьогодні досить широкий. Всі вони відрізняються за якістю, призначенням, розмірами, відтінків і малюнків. Але найголовніша відмінність полягає лише в тому, що вони випускаються різними виробниками. Тому вкрай важливо в процесі придбання вінілових шпалер не помилитися з вибором, адже вони будуть служити вам не один рік.

Сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною, і тепер ви обов’язково підберете якісний і недорогий для вас варіант.