Паперові шпалери

Паперові шпалери

Паперові шпалери – це нев’януча класика в обробці стін квартир, будинків та дач. Багатий вибір – і забарвлень, і орнаментів і малюнків, поява рулонів зі структурною поверхнею під фарбування пояснюють не знижується популярність саме шпалер на паперовій основі. Доступні за вартістю, вони дозволяють змінювати вигляд житла, переклеивая нові полотна замість старих, причому і вибрати можна — як класичний, суто паперовий варіант, так і паперові шпалери на флізеліновій основі, або профільні спінені. Якщо ж були обрані для наклеювання шпалери під фарбування, перефарбовувати стіни теж можна — в будь-який, навіть найбільш несподіваний колір.

Декоративні властивості верхнього шару паперових шпалер визначають привабливість і доцільність використання конкретного орнаменту та кольору з урахуванням їх можливого гармонійного поєднання полотен з меблями, шторами і аксесуарами інтер’єру.


      Бумажные обои

Завдяки доступній ціні і широкому вибору екологічно чистих рулонів популярність паперових шпалер не знижується. Більш часто споживачі стали купувати паперові шпалери дуплекс (тобто двошарові), які мають захисне водовідштовхувальне покриття, що збільшує міцність полотна, і відрізняються підвищеними тепло – і шумоізоляційними властивостями.


      Бумажные обои

Переваги паперових шпалер з лишком окупають ті незначні недоліки, які мають місце бути в будь продукції.

Н

езначительная зносостійкість компенсується низькою вартістю паперових шпалер, що дозволяє оновлювати квартиру кожні кілька років, «одягаючи» стіни в нові і більш сучасні «одягу».


      Бумажные обои

Ті, хто поклеїв паперові шпалери під фарбування, витратяться хіба що на баночку-другу акриловій чи водоемульсійною фарби і валик; 2-3 години – і ось квартира вже виблискує новими фарбами, свіжими і яскравими.


      Бумажные обои    Які паперові шпалери краще? Що вибрати: вінілові шпалери або паперові? Де можна поклеїти шпалери, що миються? Скільки питань – стільки й відповідей. Можливо, ви сумніваєтеся в правильності обраного типу паперових полотен. Флізелінові або паперові шпалери, миючі або шовкографія – вибір буде залежати від призначення приміщення. Статті цієї рубрики підкажуть, які типи паперових полотен підійдуть для того або іншого приміщення.


      Бумажные обои    Для спальні та дитячої кімнати доцільно вибирати максимально натуральні полотна, що гарантують завдяки своїй екологічності спокійний і здоровий сон. Для інтер’єру кухні краще вибрати практичні шпалери, що миються, для вітальні вибрати вінілові або поклеїти шовкографію. Аргументи на користь тих чи інших у кожного власника квартир можуть бути свої, головне, щоб рішення проблеми вибору виду паперових шпалер для стін в інтер’єрі дозволило досягти повної гармонії, а результат виправдав очікування.

Сумніваєтеся в тому, що вдасться всього цього досягти? Прочитайте відгуки про паперових шпалерах, де люди діляться своїм досвідом, і не тільки позитивним. Це допоможе вам зробити непростий, але важливий вибір, оскільки всі види паперових шпалер — і однотонних, і зі всілякими малюнками, — мають свої переваги і недоліки.


      Бумажные обои

Вибір відповідного клею — не менш важливе питання, ніж вибір шпалер. Купуючи неякісний продукт, ви ризикуєте зіткнутися з необхідністю переробляти роботу та обклеювати стіни заново. Не довіряйте неперевіреною інформацією, ознайомтеся з нашими рекомендаціями і виберіть найкращий клей.


      Бумажные обои

Дешеві паперові шпалери для стін — оптимальний варіант для людей з обмеженими фінансовими можливостями та тих, чиї смаки часто змінюються. Невисока ціна за рулон паперових шпалер та широкий асортимент дозволить підібрати матеріал для обробки практично з будь-яким малюнком і колірної гами.

Паперові шпалери російського виробництва екологічні, тому ними сміливо можна обклеїти стіни в дитячій кімнаті.

За естетичним якостям паперові шпалери в інтер’єрі не поступаються більш дорогим видам полотен, що дозволяє недорого і зі смаком перетворити будь-яке приміщення в квартирі.