Переваги вінілових шпалер на флізелін, технологія, виробники і підбір кольору

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

На будівельному ринку особливу популярність серед оздоблювальних матеріалів мають шпалери з вінілу, так як з їх допомогою можна створювати оригінальний дизайн будь-якої кімнати у приміщенні.

Особливим попитом користуються вінілові шпалери на флізеліновій основі, і тому є безліч причин. У чому ж полягають ці переваги і які особливості цього виду покриття?

Особливості та переваги вінілу на флізеліновій основі

Насамперед, варто зазначити, що вінілові шпалери можуть бути не тільки на флізеліновій основі. Також існують аналогічний тип шпалер, але на паперовій основі. Чи є між ними якась різниця і що відрізняє їх від інших видів?

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Шпалери вінілові на флізелін затребувані покупцем не тільки з причини краси, але і завдяки їх міцності. Матеріал, в основі якого лежить не флізелін, а папір, також володіє приємним дизайном і властивостями, але значно слабше полотна на флізеліновій основі. Саме ця властивість і є визначальним при покупці.

У житловому приміщенні досить багато місць, де потрібно досить міцне покриття, і з цією роллю чудово справляються такі шпалери. Без сумніву, матеріал, в основі якого лежить папір, коштує значно дешевше, що іноді і є визначальним при покупці.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Вінілові шпалери на флізелін коштують значно дорожче з кількох причин.

По-перше, в нашій країні флізелін не проводиться, тому для його виробництва сам вихідний матеріал доводиться імпортувати. По-друге, і сама технологія виготовлення флізеліну значно дорожче за собівартість, що і позначається на ціні шпалер з флізеліновій основою.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Якими ж основними перевагами володіє даний облицювальний матеріал? Їх досить багато. Особливо варто відзначити наступні характеристики:

  • високий рівень шумоізоляції;
  • менше вбирають бруд;
  • красива фактура на стіні;
  • тривалий термін служби самого матеріалу;
  • можливість приховати дрібні недоліки стін;
  • міцність матеріалу;
  • скорочена кількість часу на поклейку завдяки особливостям самого процесу.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цветаЧитайте про те, як ефективно можна використовувати дзеркала в інтер’єрі передпокою, і дізнайтеся особливості та критерії вибору дзеркала необхідної форми.

Про використанні і установці електричних розеток від дітей можна дізнатися у цій статті описані всі відомі види і типи електричних розеток.

Це самі основні риси матеріалу, що особливо відзначають покупці. До того ж ці характеристики досить часто стають у нагоді у специфічних ситуаціях. Приміром, у новобудові, куди планує оселитися мешканець, виконаний основний ремонт, але невисокої якості. Стіни тут можуть бути з деякими недоліками і дрібними дефектами.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

До того ж не секрет, що такі житлові будинки з плином часу ще можуть давати усадку, а значить, велика ймовірність того, що з’являться дрібні тріщини.

Якщо для поклейки використовувати прості шпалери, тоді тріщини обов’язково прорвут їх, і доведеться переробляти облицювання стін.

Шпалери вінілові на флізеліновій основі мають набагато більший запас міцності, тому вони вільно витримують такі казуси. З цієї причини їх використання в новобудовах вкрай бажано, незважаючи на їх ціновий поріг.

Облицювання стін таким матеріалом також вигідна, коли ремонт необхідно виконати в найкоротші терміни.

Пояснення такого рішення досить просте. В процесі наклеювання обробляється тільки стіна, а не сам матеріал. До того ж специфіка флізеліну така, що йому не потрібен час на вбирання клею, як це відбувається зі звичайними шпалерами, тому і сам процес йде набагато швидше.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Також такі шпалери не вбирають вологу і не розтягуються, а це значно полегшує сам процес поклейки. Згадані вище характеристики роблять такий тип шпалер досить популярним на нашому ринку, а значить, і його затребуваність досить висока.

Хто ж є лідерами виробництва і збуту?

Основні виробники

Як відомо, будь-який попит породжував і пропозицію. Те ж вірно і щодо вінілових шпалер на флізелін. Завдяки досить великому і стабільному попиту на даний матеріал на нашому ринку є досить багато відомих марок виробників шпалер.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Незважаючи на те що на ринку лідируючі позиції займають іноземні компанії, серед вітчизняних виробників варто відзначити шпалерну фабрику «Палітра». Тут досить серйозну увагу приділяють не тільки якості робочого процесу, але і наявності сучасного обладнання.

Вся продукція має сертифікати якості, тому і викликає довіру у покупця.

Вартість таких шпалер на флізеліновій основі не менше 680 рублів за рулон. Вибір досить широкий, і залежно від якості самої продукції ціна може значно збільшуватися.

Великою популярністю також користується продукція німецької компанії «P+S». Це одне з найстаріших виробничих об’єднань не лише в самій Німеччині, але і у всій Європі. На світовому ринку ця компанія також займає лідируючі позиції, тому її продукція користується чималим попитом.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

В основному весь товар розрахований на покупців із середнім достатком, що робить дану продукцію затребуваною на нашому ринку.

Ціновий асортимент значно вище, ніж у вітчизняних виробників, і починається з 800 рублів. В залежності від рівня якості самих шпалер ціна може значно збільшуватися.

Ще одним всесвітньо відомим постачальником шпалери вінілові на флізеліновій основі є компанія «Синтра». Її головний офіс знаходиться у Німеччині.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Широко відомі шпалери RASCH від даного виробника, які мають цілком прийнятну ціну при стабільному високому якості, яке завжди очікуєш від німців.

Продукція компанії коштує від 650 рублів за рулон і вище, що значно нижче її прямого конкурента «P+S».

Але особливу увагу хотілося б приділити фірмі «Zambaiti Parati S. P. A». Її продукція не призначена для рядового покупця, так як має досить високу вартість, яка починається з 1400 рублів.

Сама компанія є провідним італійським виробником і заснована ще в далекому 1974 році. Особливу увагу тут приділяють збереженню основоположних принципів виробництва, закладених в самому початку в симбіозі з новими розробками інженерів компанії.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Висока ціна продукції пояснюється тим, що в даних шпалерах підтримується винятковий класицизм італійського стилю.

Купуючи такі шпалери, власник отримує досить елегантні і високоякісне настінне покриття, і в цих висловлюваннях немає і тіні реклами. Компанія Zambaiti дуже уважна до створення нових технологічних ефектів. У цьому вони намагаються максимально випереджати своїх конкурентів, що їм вдається з чималим успіхом.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цветаВи все ще роздумуєте про те, який повітропровід вибрати для витяжки? Дізнайтесь із статті все, що необхідно, і спростіть собі вибір.

Як встановити камінну пристінну витяжку? Читайте тут — всі секрети і тонкощі установки пристінної камінної витяжки описані докладно.

Порядок монтажу теплої підлоги під плитку описаний за адресою: https://ru-remont.com/poly/teply-j-pol/kak-samostoyatelno-smontirovat-teplyj-pol-pod-kafel.html

Клеїмо шпалери зі смаком

Незважаючи на те, що придбане настінне покриття може бути досить високої якості, особливу увагу слід приділити технології поклейки, а також правильному підбору кольору.

Перед обклеюванням слід прогрунтувати стіни, що значно підвищує адгезію. Далі спеціальним валиком наносимо клей і уважно стежимо за тим, щоб в процесі роботи не утворювалися бульбашки.

Самі шпалери досить важкі, тому їх варто розгладити за допомогою щітки з короткою щетиною.

Особливу увагу також варто приділити і кольору шпалер залежно від типу приміщення, де і відбувається облицювання стін.

При цьому варто уважно поставитися до «колеса кольору», яке дозволить акцентувати увагу на взаємодію і гармонію кольорів, а це важливо для дизайну всього житлового приміщення. Які кольори можуть підійти для різних кімнат?

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Якщо взяти спальну кімнату, то тут в основному застосовуються спокійні кольори. В даному варіанті чудово підійдуть персикові і бежеві відтінки.

Персиковий колір має візуальної можливістю значно розширювати простір, тому він прекрасно підійде, якщо спальня трохи тісний і її необхідно візуально збільшити.

Персикові шпалери можуть чудово доповнюватися світлими шторами.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Для вітальні кімнати добре підійдуть золоті шпалери. Цей колір дозволяє створювати атмосферу ніжності і теплоти, що як раз необхідно в кімнаті, де приймаються гості. Також золотистий відтінок додає кімнату якусь нитку урочистості.

Слід бути обережним і намагатися не використовувати золотистий в поєднанні з темними тонами — це зробить кімнату більш похмурою. В якості комбінованого варіанту можна використовувати бежеві і світло-коричневі тони.

Для облицювання стін в кухні, спальні і вітальні чудово підійде жовтий колір. Він також несе в собі позитивний заряд і робить приміщення трохи світліше. Такі властивості та характеристики жовтого кольору дозволяє його використовувати в приміщеннях, де сонячне світло надходить обмежена. Та й він поєднується з будь-яким відтінком.

Преимущества виниловых обоев на флизелине, технология, производители и подбор цвета

Будучи уважним до колірній гамі і застосовуючи поради по поклейке шпалер, можна зробити дизайн житлового приміщення унікальним. До того ж особливу увагу варто приділити і компанії-виробнику вінілових шпалер на флізелін.