Треба фарбувати шпалери під фарбування?

Вирішили замовити шпалери під фарбування? Відмінно, адже це екологічно чистий обробний матеріал, придатний для багаторазового фарбування. Підбираючи складні фактури, ви створите бездоганний шедевр. І це при тому, що на шпалери під фарбування в інтер’єрі ціна невисока.

Шпалери під фарбування – кольору і основні види матеріалу

Вибираючи шпалери під фарбування у фотогалереї, орієнтуйтеся на різні характеристики полотен:

 • Тип матеріалу: стеклотканевое полотно (найміцніші шпалери під фарбування), матеріал на флізеліновій основі або двошарова щільна папір.
 • Текстура: розглядаючи шпалери для стін під фарбування в каталозі з фото, ви знайдете безліч стильних інтер’єрних рішень для будь-якого приміщення, будь то квартира або офіс. Це і реалістична імітація фактурної штукатурки, і хаотичні смуги, і візерунки, промальовані «в обсязі». Найбільш стильні шпалери під фарбування являють собою шикарну «тривимірне» панно з малюнками, що стають ще більш вираженими після професійного фарбування. Тут використовуються різні мотиви – флористика, геометрія, витіюваті візерунки.
 • Колір. Дійсно, шпалери під фарбування кольори на фото розрізняються. Ми звикли до того, що такі полотна – кипінно-білі, але є і тонований матеріал, вже пофарбований в один з чистих матових відтінків. Їх можна наклеїти в якості відповідного фону, а потім змінити колір на будь-який інший при необхідності.
 • Надо ли красить обои под покраску?Шпалери під фарбування в коричневому кольорі

  Завжди слід фарбувати? Цікаві способи фарбування

  Зрозуміло, якщо ви вибрали флізелінові шпалери пофарбовані, то відразу колір змінювати не варто. В процесі експлуатації ви зможете змінити відтінок таких покриттів до 7-8 разів.

  Можливо, що вам сподобаються і білі стіни. У непрохідних кімнатах, там, де тертя об стіни мінімально, можна клеїти такі полотна і без фарбування. Виняток складає скловолокно – на ньому фарба потрібна тільки для декору, а не в якості захисного шару, як на флізелін або папері.

  Але вважається, що стіни під шпалери під фарбування повинні бути білими, а не сірими, щоб не просвічувалась основу. Грунтовка стін дозволяє приховати базовий колір основи. Ще один момент – якщо ви плануєте перефарбовувати полотна раз в 2-3 роки, то вибирайте такі шпалери під фарбування, що можна мити. Інакше на поверхні залишиться пил, і фарба розтріснеться незалежно від способу її нанесення – велюровим валиком або фарборозпилювачем.

  Отже, ви вирішили шпалери під фарбування замовити і вибрали відповідну текстуру. Використовуйте відповідну технологію, щоб не пошкодити фактуру – якщо барвник густий або мазки занадто часті, то будь виражений об’єм «заллється». Основні поради з вибору фарби свідчать, що це можуть бути склади на латексній, акрилової або воднодисперсной основі. Серед них можна підібрати і покриття, підходить для зон з механічним тертям або підвищеною вологістю.

  Що ж стосується цікавих способів фарбування, то вам сподобається реалізувати шпалери під фарбування градієнт. У цьому випадку на стіні формується плавний перехід між двома близькими відтінками (сапфіровий синій/голубий) або з контрастними (червоний/білий). Контрастне поєднання емоційніше, тільки використовуйте тони однакової насиченості.

  Надо ли красить обои под покраску?

  Шпалери під фарбування без фарбування в інтер’єрі